Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

champselysees
26. okt 2015

@mozartka to ste za rok a pol dali 5 IVF? A ja som si myslela, že ja som jediná, čo jedno IVF za druhým 😉 Držim palce, nech toto je to pravé a jedinečné mimčo na ceste 😉

meli8412
26. okt 2015

@champselysees 7. den je urcite skoro, ja spom mala tiez 7. den negat. test. Aku kultivaciu si mala, kolko ti vkladali? Mne test ukazal od 8-9 dna, ale 8. den bol taky, ze vidim-nevidim? Takze bud trpezliva, pozajtra testuj.

champselysees
26. okt 2015

@dagmarik ďakujem. určite som nádej ešte nezahodila, veď preto som aj práve pred chvíľou opäť testovala.

champselysees
26. okt 2015

@meli8412 mala som PK. len vieš , prvýkrát sme nevkladali top embryo. Predtým vždy perfektné embryá, teraz na 5. deň to bola ráno kompaktná morula a poobede, keď som mala vklad to bola včasná blastocysta, takže spomalilo vo vývoji. Preto tomu verím menej ako kedykoľvek predtým.

meli8412
26. okt 2015

@champselysees Mozno sa prekvapis a dufam 🙂 . Drzim palce!

champselysees
26. okt 2015

@meli8412 Ďakujem. to by bol úžasný zázrak. zajtra ráno budem testovať opäť a poobede opäť a takto až do krvi 🙂

vevericka13
26. okt 2015

@champselysees kazdy den som testovala a az na 9 den vecer bol pozitivny

champselysees
26. okt 2015

@vevericka13 tak nádej mám 😉 , ďakujem

yanka88
26. okt 2015

@champselysees u mna v sobotu na 7 den takisto negativny. Skusim este v stredu ak nedostanem ms. ☹

vevericka13
26. okt 2015

@champselysees na strane 1587 mam tie testy

champselysees
26. okt 2015

@vevericka13 pozrela som testíky. Ja tam vidím ducha črtajúceho sa aj na 7 . deň , alebo sa mi to marí?

champselysees
26. okt 2015

@yanka88 čože? Nespomínala si, že máš ducha na 7. deň? Čo si to pletiem? držím palce v stredu, nech máš pozitívny testík. Čo ti vkladali?

yanka88
27. okt 2015

@champselysees nie, isto nie. Dve hstchovane blastocysty. Este v stredu skusim.

pavelapatka
27. okt 2015

AHOJTE JA SOM BOLA NA KRV A MAM HLADINU HCG 5,7 A NA DRUHY DEN SOM ZACALA SPINIT A MAM POCIT ZE TO BUDE MENZES TEST BOL NEGATIVNY SOM ZUFALA

merry1001
27. okt 2015

Ahojte, prosím Vás, vcera som mala ked a od vecera ma strasne boli hlava, môzem si nieco dat?

bellabelluska
27. okt 2015

@merry1001 ahoj, paralen mozes ...

merry1001
27. okt 2015

@bellabelluska Nomálne 500 pre dospelých?

champselysees
27. okt 2015

@yanka88 ja som skúšala dnes opäť a negatívne ☹

champselysees
27. okt 2015

@pavelapatka ahoj, ty si mala asi žiaľ biochemické. Na chvíľku sa ti uhniezdilo a potom skončilo ☹ . Je mi to ľúto. Akú dávku utrogestanu si brala? a vyšetrenia máš aké porobené?

bellabelluska
27. okt 2015

@merry1001 teraz si neviem spomenut aky som brala ja po ET ... ale klasicky .. tak to bude on.

bellabelluska
27. okt 2015

baby tie co ste po et/ket - mate aj nejake pocity? ja som dnes 9 den a umna absolutne nic... na 7 den som mala ducha na teste ale bude to asi biochemicke tehu... zajtra skusim znova ale ani bolesti podbruska,ani nafuknuta nie som .. no asi zle to bude 😞

mozartka
27. okt 2015

@bellabelluska je to individualne. Musis byt pozitivna. Mas Utrogestan a Estrimax? Alebo ake lieky si dostala?

stella25
27. okt 2015

@bellabelluska ja som dnes tiež 9 deň. Do teraz som od druhého dňa kazdy deň mala bolesti a dosť, 3 a 4 deň aj spinenie, potom mi zvýšili dávky utrogestanu a prestalo, bolesť brucha stále. No dneska uz vôbec nič ☹

yanka88
27. okt 2015

@champselysees ja skusim zajtra, ale neslubujem si nic....

bellabelluska
27. okt 2015

@mozartka ano mam estrimax a lutinus .. joj no pozitivna po tolkych x .. ale tak nadej umiera posledna 😊 len ma znepokojuje to "bezpriznakovo" ...

champselysees
27. okt 2015

@bellabelluska ja nemám žiadne pocity, som 8dpt. Testy negativne ☹ Keď si mala ducha, tak to vyzera nádejne! ja testujem každý deň 2x 😕

lea231
27. okt 2015

Dievcata, chcem vas podporit ... viem, co citite lebo IVF som si presla tiez. Sice iba jednym a neuspesnymi vkladmi 1xET, 2xKET, vzdy s dvomi blastocystami. Napokon sa mi mesiac po neuspesnom poslednom KET-e podarilo otehotniet prirodzene (absolvovala som aj rontgon pluc co som bola v tom obdobi velmi prechladnuta, vinne pivnicky ... netusila som,ze otehotniem prirodzene). Vklad bol v oktobri, mala som sa ozvat v januari,tak som to vypustila z hlavy. Teraz nam po dome beha takmer 15 mes. Lukasko (rodila som v 41tt. a cele tehotenstvo bez problemov). Opat cakam drobceka, koncim 17 tt. a zase prirodzene sa podarilo (kojila som 10 mes. a na oslave 1.rocika Lukiho som netusila,ze som uz tehotna). Preto nevesajte hlavu, priroda je mocnejsia a verim, ze bude dopriate postupne kazdej zene, ktora po dietatku tuzi.

champselysees
27. okt 2015

@stella25 a neskúšala si testovať?

bellabelluska
27. okt 2015

@stella25 tie bolesti by mohli byt oki, pri mojom "uspesnom" pokuse to boli az krcovite boesti ale iba par x tak neboj ... vyzera to dobre. 😊 aj si testovala?

champselysees
27. okt 2015

@yanka88 ja som tentokrát akosi zmierená s negatívnym výsledkom. Vždy ma to položilo, teraz som taká vyrovnaná s tým, že to nevyšlo :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre