Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
28. okt 2015

@bellabelluska Kolkaty den si?

meli8412
28. okt 2015

@meli8412 Gratulujem, a urcite sa bude zvysovat! 🙂

bellabelluska
28. okt 2015

@vevericka13
@stella25
dnes som vlastne 10. den po ket... ja len porovnavam s predchadzajucim kde som mala na 13 den hcg 1971... tak preto sa bojim .

meli8412
28. okt 2015

@bellabelluska Mozno teraz sa ti pomalsie zvysuje hcg, ja som mala 14. den 410, takze nezufaj. Kazde tehu je ine a aj hodnoty.

chevalbleu
28. okt 2015

@merry1001 ja som testovala od 1.dna, aby som videla, kedy odide pregnyl. Zmizol na 4.den a na 5.sa objavila ciarka, ktora chvalabohu silnela 😀

katka17044
28. okt 2015

@bellabelluska jeeeeej mas to uplne krasne na krvicku po ket sa chodi az na 14 den takze tebe to vychadza ze na 14 den budes mat hcg cca tych 380 a viac a to je naozaj kraaaaasne číslo... na 10 den po ket 95hcg je naozaj velmi dobre... siiiiiiiiilno drzim palceky bude to kraaaasne rast urcite...

mozartka
28. okt 2015

@bellabelluska gratulujem

malik
28. okt 2015

@bellabelluska krasne cisielko. Pri dcerke eom mala hcg 13 den 69 😅 😉 bud kkudna, dolezite, aby rastlo 🙂 pri tomto tehu hcg na 9 den 80 a 14 den 474.5 .
Drzim palce!!!

bellabelluska
28. okt 2015

@katka17044 dakujem moja 😘
je to vsetko vo hviezdach ale napisem ako som dopadla, ved uz len 2 x sa vyspim 😀

@mozartka dakujem 😊

bellabelluska
28. okt 2015

@malik jeej to fakt? dakujem za krasny a pozitivny priklad ze to ide aj s nizsim hcg-ckom 😍

champselysees
28. okt 2015

@bellabelluska je to pekné číslo! zbytočne sa nestresuj ciframi, podstatné je ako sa bude vyvíjať. koľko ideálnych hodnôt skončilo neideálne. Podľa mňa čísielko vzhľadom na daný deň je dobré. Treba veriť a ja pokračujem v držaní palcov, nech sa pekne vyvíja! Musí to vyjsť! Strašne držím palce!

chevalbleu
29. okt 2015

Baby na 11dp5dt hCG 976! Uz tomu zacinam aj verit 😀 16.11. prve sono. Tak aspon trpim kvoli niecomu, uz tyzden mam OHSS a nie je to sranda.

bellabelluska
29. okt 2015

@champselysees dakujem ti velmi pekne 😊 uz sa skusim nestresovat aj ked priznavam ze je to tazke ...
zajtra opat krv a dnes bude prebdena noc 😊
a ako sa citis ty? aspon trosicka nejaka zmena? 🙏🏻

bellabelluska
29. okt 2015

@chevalbleu blahozelam, velmi pekne cislo 😊

stella25
29. okt 2015

@bellabelluska a mala si nejake priznaky pocas uhniezdovania? Na krv si bola rano a vysledky si mala ako rychlo? my sme na den na tom rovnako, ja som bola na ET 18.10. , tak super, ze sa budem mat s kym porovnavat 🙂

bellabelluska
29. okt 2015

@stella25 ty si bola na et v rovnaky den? 😊 ja som praveze absolutne nic necitila a ani teraz nic necitim preto som trochu nervozna z toho...ked sa nam v minulosti podaril et tak som citila take tahanie v podbrusku a po par dnoch od et som mala silne krce ktore trvali iba chvilu a bolo to oki ...
ty sa citis nejak inak? a krv mas kedy?

stella25
29. okt 2015

@bellabelluska ja som praveze od druhého dna mala stale bolesti v podbruzku, ale riadne presne ako na ms, 3-4 den som mala spinenie, 6 den ako keby taky pocit na horucku. A to vsetko az do 8 dna. Od 9 dna ziadne príznaky, obcas take pichnutie, ale vôbec vôbec nic. Tak ja som preto ani necakala nejake // na 10 den a uz vôbec nie taku silnu ako bola. Na krv idem tiez zajtra rano, tak som zvedava. Lebo to bude moj 1x 🙂

stella25
29. okt 2015

@bellabelluska a este ma strasne ale strasne pali zaha. Ale zo vsetkeho. Uz neviem co jest. To som nikdy nemala.

merry1001
29. okt 2015

Ahojte, prosím Vás, len v pondelok som mala et a odvtedy ma svrbí celé telo....hlavne krk a prsia....mám tam malinke červené bodky....užívam len utros....máte niektorá skúsenosť?

bellabelluska
29. okt 2015

@stella25 to si mala typicke znaky pri uhniezdovani 😊 a hcg budes mat urcite vysoke 😊 tipujem tak nad 1000. drzim silno palce 😊

stella25
29. okt 2015

@merry1001 aj mňa všetko svrbi, hlavne krk a dekolt. Ale to je možno reakcia na Utros,

merry1001
29. okt 2015

@stella25 ďakujem za odpoveď, vyzerám strašne....drobné červené výťažky, ktoré si nervózne rozskriabavam..... ☹

linda10
29. okt 2015

Ahojte baby ja sa chcem spytat ja mam uz len 2blastocysty zmrazene ,a prvy vklad mi nevysiel.Teraz pojdem na druhy pokus KET ale sa bojim myslite ze mam sancu stymi 2ma? Bojim sa ze sa mi zle rozmrazia alebo vobec.Hrozne tieto stresy.A ja som strasne chcela si vlozit obidve ale bojim sa lebo keby sa neujmu tak uz nemam nic.Dakujem za rady.

merry1001
29. okt 2015

@linda10 určite máš šancu....mne sa vždy dobre rozmrazili....ale vložila by som jedno.

champselysees
29. okt 2015

@bellabelluska verím ti, že si v napätí. Len sa pokús večer spinkať. Bábatko to potrebuje. Verím, že to vyjde tentokrát. Si to zaslúžiš. Ja som bola na krvi a je to negatívne. Čiže žiadnu zmenu necítim 😉 . Držím palce silno zajtra na krv. Bude to dobré!

linda10
29. okt 2015

@merry1001 Aha dakujem.A preco si myslis ze je lepsie vlozit jedno.Asi zato ze mam len dve a keby sa nepodarilo co,?

mozartka
29. okt 2015

@linda10 mi sme vlozili 2 a zajtra idem n krv 🙂

linda10
29. okt 2015

@mozartka Aha a tiez si mala KET? Tak cakam na vysledok.

bellabelluska
29. okt 2015

@champselysees och to ma velmi mrzi ze je to negativne , takato sprava zaboli 😢
aaaale velmi ti drzim palceky v dalsom USPESNOM cykle ♥️ je to naozaj aj o stasti, niekto ho ma na prvy krat a niekto musi bojovat dlhsie. ale raz vyhrame ten boj o vonavy batoztek a na toto vsetko zle zabudneme. 🙏♥️

mozartka
29. okt 2015

@linda10 nie teraz som mala ET, predtym KET. Napisem ak budem vediet vysledok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre