Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

karkana
10. máj 2013

@cora41 🙂 moja zlatá, super krásny testík,gratulujem 😉

sefinka
10. máj 2013

@michelitta ahoj skačem Vam tu, mam dnes 5.deň po ET a začinajú stúpať nervičky,doteraz som sa snažila zamestnať ale už nemám čo upratovať.,..

michelitta
10. máj 2013

@sefinka ahooj prid poupratovat ku mne🙂 ja uz mam tiez pozehlene,kupila som si fasa teplaky tak som v nich tancovala balet🙂))) to ja mozem..no drbka mi😀 tiez nervickyyy🙂 @cora41 ahoj mojka nemala si mat dneska krvicku??😉 tvoje testiky parada!!🙂drzim moc palec!!

cora41
10. máj 2013

@michelitta mala moja, ale sestricka si vzala dovolenku a doki bol strateny 🙂 takze predsa len az v pondelok.. dnes rano som spinila - taky 3cm uzky pas a odvtedy zatial nic, tak som riadne v strachu.. este sa mi to nikdy nestalo.. tak som prisla domov a vylozila nohy na gauc. len dnes som mala mat mrchu, tak si to s tym trosku spajam, nech sa ukludnim.. ach do r..i

michelitta
10. máj 2013

@cora41 mojenkoo,to mas namiesto kramov aby ti luto nebolo :D URCITE TO NIC NIE JE NEZATAZUJ SA TYM!!! tak v pondelok pojdes na krvicku budem drzat palce!!mojenko polsi mi do mailu tvoj emailik 😲

lucyfromuk
10. máj 2013

@cora41 Moja neboj a hlavne NESTRESUJ, ved test ti vysiel pozitivny, mala si zavolat do tvojho CARu a oni by ti mozno zvysili davky tabletiek, ktore beries, alebo nieco take. Neboj sa vsetko bude dobre, HCG bude vysoke a tentokrat to vyjde az do konca a budes mat krasne a vonave babo. Stresom tomu drobcovi nijako nepomozes!!! Takze klud, relaxuj, nohy hore a usmev na pery 😉

cora41
10. máj 2013

@lucyfromuk ved sa snazim, prisla som na obed domov z prace a lezim na gauci.. Od toho rana som mala este jedno, ale iba taka uzka ciarka a zatial nic a reprofit mi zvysil davky utrosa, takze ho mam 10 denne.. chcela som ist dnes na krv, no sestricka si vzala dovolenku a doktor bol uplne ze bezradny... takze v pondelok druhy pokus. urobim si test v nedelu a ked bude vacsia ciarka, tak budem spokojnejsia 🙂

lucyfromuk
10. máj 2013

Jasne, ze bude ciarka jasnejsia, len si pekne uzi vikend, daj si niekde do zahrady deku na travu a oddychuj. Rob len to, co ti bude robit radost 😉 A potom nam v pondelok napis, ake vysoke bolo HCG 😉 Stavim sa, ze nam vsetkym padnu sanky 😀 😀 😀

cora41
10. máj 2013

@lucyfromuk moja, len nech nebo da, aby si mala pravdu 🙂

sefinka
11. máj 2013

@cora41 pohoda,klídek bez tabáčku,a v pondelok užasnú HCG tisíce správičku!

sefinka
11. máj 2013

ja mam utroš len 2-0-2, je to ok? inak mam 2 dni pocit,že mam dostať ms. ☹ bojim

cora41
11. máj 2013

@sefinka dakujem pekne 🙂 a ty si teraz ktory den/ a mala si aj pk?

sefinka
11. máj 2013

ja mam utroš len 2-0-2, je to ok? inak mam 2 dni pocit,že mam dostať ms. ☹ bojim

sefinka
11. máj 2013

@cora41 ja som dnes 6 den po PK mali sme len jedno embrio vhodne na transfer aj ked som ich mala na zaciatku 15 😖

sefinka
11. máj 2013

@cora41 a starasne zle som znasala stimulaciu.........mala som take mega davky a dlhy protokol....tak som bola xvilu zufala, ze namame mrazacikov a ak to nevyde budem to musiet absolvovat znova.....tak momentalne bojujem sama so sebou...... 😝

cora41
11. máj 2013

@sefinka no do kelu, tak to ti naozaj ostalo malinko.. neboj, ja som mala prvy krat kratky protokol a soft a mali sme iba 2 a aj dva prezili, no zvladli sme to iba do 14 tyzdna... a teraz som mala 3 zrele a zvladli to 2, takze nie je dolezite mnozstvo ale kvalita, takze tomu ver!! mas nejake priznaky? boli ta podbrusko?

sefinka
11. máj 2013

@cora41 obcas mapicha raz v pravo raz v lavo. potom mam take bolesti chvilami ako pred ms, som taka nesvoja.....ale musime verit ze ano 😀 a ako hovori moj drahy drzime moc palce, slony levy aj mravce 😅 😅

cora41
11. máj 2013

@sefinka drzim velmi prsty 🙂

adriana89
11. máj 2013

baby pridajte sa do mojej skupinky o IVF

https://www.modrykonik.sk/skupina/2220/

@sefinka
@michelitta
@karkana

adriana89
11. máj 2013

@karkana ty uz si v skupinke akurat pozeram taaak niccc 🙂

gabcino
12. máj 2013

Ahojte, rada by som sa pridala nakolko som 11 den po ET a teda zacinam byt dost zufala. Este som doteraz netestovala, som si povedala, ze pockam. Mam strach pretoze ma po transfere boleli prsia aj podbrusko co som pripisovala aj liekom (utros) ale aj teda uhniezdovaniu. Trvalo to 6dni a potom bolesti na prsiach prestali 😒 . A teda okrem bolesti v podbrusku co asi moze byt uz aj mrcha nepocitujem nic. Citala som ze niektore ste mali priznaky a niektore nie, ale vo vacsine pretrvavali. Myslite, ze ked mi bolesti odzneli tak to mam brat ze sa embryjka neuhniezdili? Mrcha este neprisla aj ked uz podla vypoctu meska ale to bude asi tym ze beriem utrogestan. Dakujem za akukolvek odpved....

adriana89
12. máj 2013

@gabcino krami dostanes az po vysadeni liekov teda ak si neni tehu....ja som to tiez tak mala 30.4 vysadila a 2.5 dosli krami

adriana89
12. máj 2013

@gabcino a pridaj sa do nasej skupinky o IVF https://www.modrykonik.sk/skupina/2220/

mauerka
12. máj 2013

@gabcino Pozeram, ze je tu niekto ako ja - stresmanka 🙂 Ja som 8.den po ET, testy biele - ja zase testujem kazde rano, sklamanie je, kedze sme mali PK...uz by test nieco ukazal...takze realita je sice hnusna, ale tak lepsie byt pripravena, ako utrpiet sok - to je moj nazor. Chod na krv, ked netestujes doma - v nasom CAR mam prist na 10.den po - takze to by si uz aj mohla ist kludne

sudabe
12. máj 2013

@gabcino to nic neznamena ze nemas ziadne bolesti, krv ti ukaze nä 100% a kedy ides? neboj budes tehu.

olusam
12. máj 2013

@gabcino aj ja som na tom ako ty..ja mam dnes 9den po Ket...uz si vselico namyslam...po et som dostala aj napriek uzivaniu utrosu na 10den mrchu,teraz zatial nic...ani spinenie...no vsetko bude jasne v pia 😒

gabcino
12. máj 2013

@mauerka Hej asi som a je to pekne na palicu 😒 . Mala by som testovat az v stredu ale nebudem uz cakat zajtra si urobim test.

gabcino
12. máj 2013

@sudabe Dakujem za podporu 🙂

gabcino
12. máj 2013

@sudabe Dakujem za podporu 🙂 Mam si iba test robit na 14 den bola som v Brne na IVF a krv potom tu ak by bol test pozitivny...

gabcino
12. máj 2013

@olusam Tak drzim moc palceky 😉 dobre to dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre