Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
29. jan 2012

@jaja101 PRESNE! neznasam OPU!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😕

bique
29. jan 2012

@alibabaa a nechapem ani ja, ako sa to moze stat a este pod dohladom v nemocke....oni ma totiz v tom tyzdni brali ako potrat, tak neriesili, lebo 25tt hranicny...darmo som im vysvetlovala, ze sme po IVF a predlzenej kultivacii, ze deti su 26tt + uz neviem kolko dni som bola...no a ja som nepotracala ale rodila...malicky sa narodili zivy, ale prezili nam iba 3 dni...nasledkom spontanneho porodu to viac nezvladli 😢 ale uz im je dobre a urcite sa teraz hraju s ostatnymi anjelikmi niekde v nebicku a davaju na nas pozor 😵

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta to čo je ??? 😖 no ja mam stale pocit ze dostanem mrchu a test dnes rano o 6tej negativny 😒

bique
29. jan 2012

@nelinka777 ahoj...ktory den si dnes?

timmka
29. jan 2012

@nelinka777 moja a aky test mas? brucho je tehotensky priznak, mna brusko neboli, len tlaky mam a take skvrkanie a steklenie, tak uz stresujem ze ma brucho neboli 😀 😀 😀

michelitta
29. jan 2012

@nelinka777 hehe,co je co? 🙂 este pockaj,pockaj..@timmka ty si 5 den? kedy si mala Et/ket 25? ci si 4 den? ja som len 1. ci jako 🙂)) v piatok som mala KET..boze baby tehotnite!!! 🙂

ursula5
29. jan 2012

@bique jasné, že je šanca ja som na 6 deň cítila za hniezdenie a potom som už vedela, že som tehotná a nepotrebovala som ani test 😉 ale pre istotu som si ho urobila na 12ty deň 🙂
aj keď si dáš jedno vložiť je veľká šanca pokiaľ je dobrej kvality, bola som na ET tam mi dali úplne najlepšie ako povedala doktorka a nič z toho nebolo, potom som na ďalší cyklus absolvovala KET a tiež sa rozmrazilo do veľmi dobrej kvality a to terau vo mne pekne rastie, jedno máme ešte zamrazené 🙂

bique
29. jan 2012

@ursula5 tak to je supeer 😀 a ako si citila to 😀 zahniezdenie? ja mam dnes pocit, ze sa hniezdi ostosest, popichava ma v maternici a pobolieva ako pred MS 😖 tak hadam to je to 😀 a teba tiez nahovarali na dve? lebo moj doki do poslednej chvile nedal pokoj....uz som bola na koze, este som mm volala dnu, nech pocuje aj on co doki rozprava, ale este ze mal rozum 😀 lebo ja som uz fakt nevedela...my mame este 7 zmrazenych, mali sme 14, ale na tento pokus rozmrazovali az 7, nejako sa im nechcelo, tak nakoniec sme z nich mali 1 velmi kvalitne a jedno slabsie...ja ale mam pocit, ze som tehtotna uz, tak dufam, ze ma intuicia nesklame...s dvojkami mi test vysiel pozitivne uz na 6ty den 😀 😀

timmka
29. jan 2012

@michelitta ja som mala v utorok 😉

alibabaa
29. jan 2012

@bique velmi vas obdivujem, chce to velmi vela sily. urcite sa hraju v nebicku. a poslu vam volnu dusicku o ktoru sa budete moct postarat.
v tych nasich nemocniciach vobec nic nevedia o IVF. je to velmi smutne. mali by to mat nastudovane ak chcu pomahat buducim mamickam... ved preto im aj mame nosit tie papiere z IVF keby sa cokolvek udialo.. ach jo..

ursula5
29. jan 2012

@bique zahniezdenie som cítila tak, že ma asi 4 x tak silnejšie popichalo v podbrušku, inak som necítila nič len trošku tlak ako na menzes, ale ten už potom prešiel, mňa nikto nepresviedčal na 2, po prvé ja som v tom mala jasno hneď, že chcem len jedno a doktorka mi potvrdila, že nemám postavu na dve, že je to riziko, tak som jej povedala, že 2 som už vynosila ale že také riziko už v tomto veku nechcem 🙂
moc Ti prajem po tom čo si prežila, aby Vám to vyšlo a bolo všetko v poriadku 🙂

nelinka777
29. jan 2012

@bique dnes 10.ty

nelinka777
29. jan 2012

@timmka mamatest.... ale mna boli brusko ako na mršku a aj kríže ako pred mrchou .... 😒

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta zatrieskam na volisi 😨 ... 😕

michelitta
29. jan 2012

@nelinka777 Comu nerozumies Nelly? 😀 vsak ked to nevyjde co mam plakat? 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som maniak na sporty,este si robim aj kurz Gravidjogy,takze sport bude pokracovat aj v gravidite,len samozrejme ten jemnejsi 🙂

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta a odkial si zeby som chodila k tebe na kurzy 🙂

michelitta
29. jan 2012

@nelinka777 salamunove ostrovy 😀 A co si sa tak nalakala?😀 TN 🙂

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta a ak som teda ta spravne pochopila tak to aj ja.... ked to nevyjde tak dam kocuuuura do truuuuby ... 😀 ja len dufam ze som dobre pochopila a nieže sa tu teraz zhovadííííím.... 😨 😅

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta som z teba jelen 😝 😀

nelinka777
29. jan 2012

@michelitta normalne som si dala vygooglit to "zatrieskam na volisi " 😅

bique
29. jan 2012

@ursula5 mne povedal lekar, co mi robil po tom reviziu maternice, ze moja maternica nema kapacitu na to, aby vynosila 2 deti...ze pravdepodobne aj to ovplyvnilo priebeh toho tehotenstva...ja som v tom tiez vlastne mala jasno, len ten nas lekar v CAR pokusal, no a nedaj na radu odbornika 😖 ..ale som rada, ze som sa tak rozhodla 🙂 a vidim, ze to ide, ty si zivy priklad, aj s jednym 😀 inak mas nadhernych chlapcov 😀 aki velki fesaci uz su 😀 😀 uz sa tesia na drobceka, co? 😀

bique
29. jan 2012

@alibabaa to mas pravdu, ze nic nevedia o IVF...nechapem to, ved dnes sa tolko deti po IVF rodi 😲 je to smutne, no 😢

bique
29. jan 2012

@alibabaa ty si tiez po transfere? nikde som nenasla, ci uz cakas babenko?

michelitta
29. jan 2012

@nelinka777 ty si blázon😀😀 že vygooglit,ja už drichmem a kukam ešte z mobilu na maily a teraz to tvoje,no tak to má polozilo🙂🙂 sa tu chlamem😀 proste zatrieskat-trieskat-buchat (kým cim-loptou) na volisi(voleyjbal) ale to je len taký amatérsky,my sa tam hlavne strašne s deckami nasmejeme🙂🙂

jajka1980
29. jan 2012

@ursula5 Ahoj. Tak ako sa máte s miminkom? Všetko v poriadku?

gombicka
29. jan 2012

@michelitta dakujem za povzbudenie. Mrazaciky ale ziadne bohuzial nemam. Z 5 vajicok sa oploadnili len 2 a z toho jedno sa na druhy den prestalo vyvijat. Takze som mala len to jedno :(

gombicka
29. jan 2012

@timmka na ktory den po trasfere si zacala spinit? ja na 10ty.

jaja101
29. jan 2012

@timmka budem cakat....ja verim,ze je to dobre,musis aj ty.a ked pojdem v maji na KET ja,ty uz budes za vodou, usmiata tehulka,a budes ma povzbudzovat. uz nam to proste musi výjsť a inú možnosť tomu nesmieš dať!!!špinenie nič neznamená,a ked,tak len dobru vec, ze mimčo hľadá fleka,kde by si uložilo hlávku a pobúvalo si, kým sa mu všetko vyvinie. v stredu budes kolky den?pa,dobru nocku.

timmka
30. jan 2012

@gombicka moja ja uz spinim od 3 dna 😒

timmka
30. jan 2012

@jaja101 v stredu budem 8 den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre