Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hencidlo
18. máj 2012

@gamarka blahozelaaaaaaaaaaaaaaam a prajem vsetko dobre a aby ste pekne rastli 😵 😵 😵

gamarka
18. máj 2012

@krisbar nie sú to naše prvé mimča 🙂 ..na sone bolo vidno také dve malinké dutinky a tiež bolo dosť vysoké Hcg aj s toho sa to dá vyčitať ...ja len dúfam že sa nemýlia lebo sa tešíme na obe 😉

gamarka
18. máj 2012

@mango5 ano sono máme za sebou a aj z kvičky to už máme potvrdené 😀 práve dnes ...a ináč ja tiež zabúdam piť kávičku 😉

gamarka
18. máj 2012

@michelitta áno dnes bolo sono a na ňom dve bublinky krásne 🙂 aj z krvi vyšiel pozitivny vysledok 😀 ..tak mi zostava čakať "už" len 9 mes. 😉 robila som test na 10DPO, 12, 13 aj 14 DPO ...ten 10 den bola slabulinka čiaročka na citlivom tehu teste ...takže ty pekne tiež vydrž do 10 dňa 😉 ..držim palce 🙂

krisbar
18. máj 2012

@gamarka - aha. cize to oni hned ti aj sono robili? super. gratulujem. ano ...uz len 9 mesiacov.

@michelitta - mali by sme si dat obe zavazok ze AZ 10teho test. lebo ja viem z mojich skusenosti ze to sklamanie je velmi velke. ja preto radsje pockam

ria191
18. máj 2012

@gamarka super gratulujem krásna správička. Krásne tehuľkovanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mango5
18. máj 2012

@gamarka hihi tak to si ma celkom potešila! Ale tak zatial to beriem s rezervou 😉 Dnes mám siedmy deň a na krvičku idem až ten další týždeň v pondelok tak možno cez budúci víkend si skúsim test. Dovtedy sa nemienim stresovať 😀 😀 😀 Cítim sa dobre a to mi nateraz stačí 😉
Prajem Vám všetkým trom vela zdravíčka a nech sa zdržia z celej sily a rastú do krásy u teba 😉

dorotka_
18. máj 2012

@gamarka blahozelam a chcem sa spytat ci mi nevies povedat ze aku hodnotu si mala na 14 DC hcg, ja som mala 334 a az buduci piatok idem na ultrazvuk tak som bola len zvedava ci sa mohli uchytit obe alebo je to hodnota na jedno

gamarka
18. máj 2012

@dorotka_ no asi ťa nepotešim lebo neviem :( koordinatorka sa ma len spytala že či sedím 🙂 a že je dosť vysoké ale presné čislo nepovedala 😒 tak ti neviem povedať

gamarka
18. máj 2012

@krisbar išla som na 15 DPO (čiže dnes) na krv a tiež mi urobili hneď sono ....a počkaj si do 10-teho dňa stojí to za to 😉

michelitta
18. máj 2012

@krisbar cauko moja,tak dohoda testujeme 10.den 🙂 aj sa citis nejak?🙂 mna chyta nejaka ziarlivostna panika po novom,priatel mal prestavku s cvicenim a dneska tam je asi 3 hodiny a ja doma zavreta,vlasy si idem vysklbat,to su tie hormony 😀 upratane mam,naverene,vsetko nalinkovane,este som sa aj z nudy dneska malovala 😀 strasna som ja tieto dni 🙂 @gamarka ok,dame na Teba!tak paradicka za tie bublinky,joj zavidim v dobrom,drzkajte sa pekne! 🙂

michelitta
18. máj 2012

@mango5 ahojcek ty uz mas 7 den a ides na krv az v pondelok ten dalsi? to ja mam ist tiez a ja som len 3.mala si PK a kolko mas bubakov v brusku?vyzera to tak,ze budeme asi vsetky na MDSD testovat 😀D

krisbar
18. máj 2012

@michelitta - 10 den vychadza na stredu, tak to mozno otestujes len ty, ale zakazujem ti skor! 😝 ja to necham na ten piatok. ak by tam nic nebolo tak nech sa nenervujem.
ja pojdem v piatok na krv a asi ten den rano si urobim test aby som vedela, ze co v tej krvi bude.
ja sa citim ok. take predmenzesove tlaky, ale to viem z minulosti ze to je z tych vsetkych hormonov a utrogestanu. . ja na to moc nemyslim musim sa priznat, ze ja uz z minulosti som taka trosku otrla, ze uz to nechavma plavat.
ale viem ake je to este prvy krat....tak moc holky nestresujte a najdite si nejaky pracu.

jajka1980
18. máj 2012

@gamarka Nieje zač..veľmi ma tešia pozitívne správičky..a dosť dlho tu také neboli..Takže super..dodáva to energiu a my snažilky si uvedomujeme, že sa to dá..
Tak sa držte.. 😉

cora41
18. máj 2012

@gamarka SUPER SPRAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀:- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Taks si teraz uz len pomaly, ked Vas je tolko vela 😅 Gratulujem 😎

cora41
18. máj 2012

Dievcata, mam otazku: Dnes mam taky dost biely vytok...Nic ma nesvrbi a ani nepredpokladam, ziadne kvasinky..Co by to mohlo byt? Nie je to huste preiesvitne,ale biele...sorry..Neviete mi poradit? 4 den po ET? dakujem

michelitta
18. máj 2012

@cora41 no moja ja mam dost biely od kedy tlacim utrogestan,takze uz asi jasnejsie nic nemoze byt 🙂)

krisbar
19. máj 2012

@cora41, @michelitta - to aj ja mam z toho utrogestanu, mam pocit ze mi to vsetko tecie von. v minulosti som sa aj bala ze ked to vytecie tak ze ci to potom posobi na maternicu a nemoze sa stat ze sa neuhniezdi, lae nie je to tak. ucinna latka tam funguje.
inak ja som mala hned na druhy ten taky zvlastny kus niecoho zo mna a bojim sa ze to bol ten roztok v ktorom su tie embrya 😲 aj preto sa radsej nechcem stresovat testovanim.

mango5
19. máj 2012

@michelitta ..ano máme spoločný termín 🙂 ..len ja budem mať trošku nervozny lebo moja mamy ide na operáciu akurát v ten deň takže uvidím či sa stihnem sústrediť na to 😒
A ano mala som PK a vložili mi jendu bublinku 🙂 ..mala som vela vajíčok a teda dosť riziko OHSS tak preto len jedno. Môj dr. aj dr. čo mi robila transfer odporučili nezávisle od seba jedno tak som ani nevymýšlala. Nepotrebujem mať komplikácie ;)
Ty sa ako cítiš po ET?

cora41
19. máj 2012

@michelitta dakuje, super, tak aspon viem, z coho to je...🙂 Vcera mi inac bolo neskutocne zle, po kazdom jedle som mala chut, ze mam v ustach vsetky kovy sveta 😎 Dnes som uz zasa v pohode a vypijam kavicku 😎 A kedze je pekne a ja uz 5 den po ET a zatial nekrvacam, tak sa aj celkom tesim - to je jedno, ci je to opodstatnene alebo nie 😀 Aspon je clovek pozitivny, co nam treba..Pojdem si urcite vonku citat nejaku dobru knizku a mozno testnem v utorok, kedze vtedy budem 28DC...A Ako sa mate vy? VSetky sa drzkate? Uzite si pekny vikend 😀

bella1303
19. máj 2012

Ahojte ja za pra dni zacinam s pripravou na KeTko .chcem sa vas spytat ci ste mali niektora asistovany zonalny hatching. A ci sa to potom podarilo. Pekny dnik;)

cora41
19. máj 2012

@bella1303 ahoj Bella, my sme mali asistovany hatching, no kedze som iba 5 dni po ET, este neviem, ci sa to podarilo..Ale mali sme 9 oocytov a po hatchingu sa podarilo oplodnenie 8..., ktore vydrzali az do ET. 7 z nich sme dali zmrazit a na jedneho bojovnicka hrdinu cakame celkom netrpezlivo🙂 Kedy ides na KETko?

gamarka
19. máj 2012

@cora41 určite je to z utrogestanu ten výtok mám aj ja ...snažim sa po vkladani mať hore nohy aspoň pol hodku alebo aspoň poležať ...ale aj tak sa tomu nedá vyhnúť 😒

jomini
19. máj 2012

Ahojte, baby prosim mali ste po neuspesnom ivf bolesti v podbrusku ako na mrsku? po negativnej krvi a vysadeni utrogestanu prislo namiesto mrsky len take sladsie trojdnove spinenie.

bella1303
19. máj 2012

@cora41 cakam kedy dostanem mrchu a zacnem brat lieky...a ten hatching robia hned pred Ketkom?aj ti vraveli ci je tam vyssia sanca,alebo ako to je? drzim palce aby ti to vyslo 🙂

jaja101
19. máj 2012

@katla
@ria191 vdaka babenky...tak sa posnažím...aj si pred transferom kus zabehám,nech sa prekrví malá panva a pocvičím Mojžišovú...a potom už len dúúúúfať... 😉

cora41
19. máj 2012

@bella1303 ja som to male pred ET a nie pred KET. takze toto neviem, kedy sa to presne robi...

annamary27
19. máj 2012

@jomini ahoj,ja po prvom neuspešnom ivf som mala po vysadení utroša,tiež len také pár dnové slabe krvácanie a potom prišla normálna ms asi 16dní po tom slabom krvácaní.

jomini
19. máj 2012

@annamary27 ja som 2 tyzdne po vysadeni utrogestanu, no kazdy den ma boli brucho ako na ms

katla
19. máj 2012

@jaja101 moc ti drzim palce. Ja idem tiež teraz zacat cvicit mojzisovu, dúfam, že do druhého ket to bude stačiť a ze to prinesie úspech už konevne. A ešte si dám 28 dni detox. Inak už neviem ako tomu dopomôcť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre