Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
7. jún 2016

@gabika2015 🙂 gratulujem

hranoska
7. jún 2016

@krkoskova33 dakujem krasne ♥

hranoska
7. jún 2016

@gabika2015 pefektne!!! velmi gratulujem!!! tak zelam bezproblemove tehotenstvo az do konca ♥

hranoska
7. jún 2016

@ssegra dakujem 🙂 obcas ma pobolieva podbrusko ako pred ms, som trochu unavenejsia a pali ma zaha z citronovej vody, aj prsia trosku podrastli, ale keby fakt nemam potvrdene, ze som tehu,tak o tom ani neviem 😉 hovorim si, ze ved nie kazda ma nejake vyrazne príznaky, verim, ze je vsetko ok..

ssegra
7. jún 2016

@hranoska ved hej nemusis mat ziadne priznaky, podstatna je krv. kazda zena inak preziva tehotenstvo su zeny, co su vecne na wcku a su zase zeny co ani nevedia, ze su tehotne.

hranoska
7. jún 2016

@ssegra mam prave dve tehotne kamosky, obe cakaju babu a jedna mala strasne nevolnosti a druhu bolievala v druhhom trimestri hlava, inak nemala ziadne tazkosti a pod..takze je to fakt indi-vindi 😉 ja si myslim, ze budem z tych stastnejsich, ktorym nic nebude..ale mozno je to len moje zbozne prianie :D

1veverica
7. jún 2016

@hranoska gratulujem 🙂 , ja osobne som nemala vobec ziadne priznaky 🙂

hranoska
7. jún 2016

@1veverica dakujem♥ no ved ja som si vzdy myslela, ze ked budem tehu, hned to budem vediet, vela zien to tak opisuje..no ale teraz viem, ze by som to podla pocitov nikdy nezistila :D

1veverica
7. jún 2016

@hranoska presne hovoris. Moj mi tiez povedal ze kebyze sme neboli na IVF ani netusi ze cakame, bo mne fakt nic take nebolo. Ani nevolnosti, ani bolesti, iba ako pises taka unavena som bola. teraz uz trosku vidiet brusko, takze uz by som to asi nezaprela, ale prve mesiace nic 🙂

boba245
7. jún 2016

@bobricek1979
@gabika2015
dakujem vam dievcata 🙂
@gabika2015 vedela som, ze sa tehu potvrdi 🙂
tak uz nech nam drobci pekne rastu a robia radost po zvysok nasich zivotov 🙂

gabika2015
7. jún 2016

@bebe133 Dakujem pekne 🙂 Uvidis, ze sa aj Ty dockas, je velka pravda, ze sa zazraky deju 🙂

boba245
7. jún 2016

baby posielam prvu fotku nasho krpca 🙂

gabika2015
7. jún 2016

@liu Dakujem pekne 🙂 :-*

gabika2015
7. jún 2016

@1veverica Dakujem pekne 🙂 aj za psychicku podporu 🙂

gabika2015
7. jún 2016

@hranoska Dakujem pekne, aj ja Ti gratulujem 🙂 A tiez Ti prajem hlavne pevne zdravie a vela sil 🙂 Dufam, ze nas budu nasledovat aj dalsie baby 😉

mikema
7. jún 2016

@hranoska No ved to, za tyzden prvy krat uvidim nase male babatko, tak sa tesiiim, dnes mame inak 2. vyrocie svadby, som zvedava co moj drahy ma na plane, vraj niekam ideme, ale nepovedal kam, urcite niekam sa najest. 🙂 No ja sa mam tiez celkom ok, akurat obcas zle, a to tahanie v brusku, ale inak pohoda 🙂 Bud rada ze sa citis dobre. Viem, ze nejake priznaky cloveka upokoja, ale predsav si, ze by si cele dni vracala...

isabellita
8. jún 2016

@gabika2015 waaw krásna správa) :* prajem Ti vsetko dobré a užívaj ten pocit 🙂

gabika2015
8. jún 2016

@isabellita ďakujem pekne 🙂 no moc si to neužívam, čiarka na teste vôbec nesilnie ☹ mam obrovský strach ☹

krkoskova33
8. jún 2016

@gabika2015 toto sú najhoršie stresy, ale máš tam druhú čiaročku mojka to je základ 🙂 neboj dobre to dopadne.

gabika2015
8. jún 2016

@krkoskova33 ďakujem za povzbudenie, dúfam, že to dobre dopadne. No ja revem už celý deň, aj včera som revala, aj predvčerom, určite nie som normálna 😒

krkoskova33
8. jún 2016

@gabika2015 mojka to že plačeš nerieš, ja plačem stále 🙂 hovor si že za to môžu tie hormony, viem že sa moc bojíš, kedy ideš na krv

blackrose
8. jún 2016

@gabika2015 jaaj moja, hlavne pokoj, stres zahod za hlavu (viem, ze je to tazke), ten aj tak nic nevyriesi. Drzkaj sa!

danka0901
8. jún 2016

Ahojte,tak ja som začala krvácať presne dnes a to som 9 den po et.Už sa s tým zmierujem,asi to tak malo byť. Zmrazené nemáme nič,bol to náš jediný pokus:( menzes prišiel presne načas... koordinatorka povedala,aby som lieky nevysadzala....

blackrose
8. jún 2016

@danka0901 😔 mrzi ma to. Ja som to mala takto isto pred 2 tyzdnami... liekdy zatial nevysadzuj, vraj sa obcas zadari, aj pri krvi

danka0901
8. jún 2016

@blackrose ahoj,nemyslím si,že som ten prípad:(to by bol zázrak 🙂 a bolelo ťa aj brucho? Bolesti mám už od 6 dňa po et....

1veverica
8. jún 2016

@danka0901 Ahojky, a je to normalna krv, alebo len spinenie, ja osobne som tiez spinila 🙂

danka0901
8. jún 2016

@1veverica ahoj,krvácam a dosť silno:(

1veverica
8. jún 2016

@danka0901 Aha tak to uz tazko povedat, ja som len trosicku spinila,ale ked ti kazali nevysadzovat lieky, tak skus vydrzat, mozno s tym maju skusenost 🙂

blackrose
8. jún 2016

@danka0901 no ja som si to tiez nemyslela a aj sa to potvrdilo. Mna zacalo brucho boliet az ked som dostala ms. Ale ja to mam tak vzdy. Predtym ma vobec nebolelo. Resp. obcas ma len slabucko pichlo, par dni pred ms.

danka0901
8. jún 2016

@blackrose čudné je,že ešte neplačem,asi keď mi to potvrdia,tak príde aj plač...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre