Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 tak my mame tento tiez druhy pokus, tak uvidime ako to dopadne a potom som tiez uvazovala o Heliose. Aj ked pravdupovediac si neviem predstavit co sa tyka prace, ako by som tam chodila. A drzim palce, nech 21.12. je vas predcasny vianocny darcek tym najkrajsim 😉

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 moja gynekologicka. Nebol s tym vobec problem. Ja som jej volala az ked som mala po prenose a povedala, ze som sa mala skor ozvat, ze hned by mi dala od odberu. Lebo ja som prvy pokus mala dost neprijemny....aj vtedy som marodovala.

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 no pánečku a to ku komu chodíš?moj dr stým mal problém vraj vymyšľam a on také niečo nerobí a to mal ešte aj doporučenie na pn z Martina..........

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 tak ja mam gynekologicku v SL 🙂 Ona dava velmi pozor, je jej jasne, ze sa PN dava vo vaznych pripadoch a asi si mysli, ze ja ten vazny som 🙂 Tak ja som bola v zlom stave pri prvom pokuse, mozno aj preto s tym nemala teraz problem. ALe ked mas odporucanie z Martina, tak preco "robi problemy"? A pracujes teraz ci ako si to poriesila?

bique
19. dec 2012

@darka2001 ahoj, ja som bola a som tiez na PN...vypisal ma gynekolog a vobec s tym nemal ziaden problem....ze uz ked nas to stoji tolko energie, penazi a vsetkeho, nech som v klude a nemam zbytocny stres 😉 neviem si ani predstavit s tym nafuknutym brusiskom niekam chodit a odpovedat na hlupe zvedave otazky 😀 zalezi to od doktora, ja viem tak, ze ivf je dovodom na PN 😉

hope222
19. dec 2012

ahojte baby , tak sa opat ozyvam...chcela by som sa spytat , ci nahodou nemate niekto podobnu skusenost ... som 9PO ,resp.minuly tyzden v pondelok mi robili transfer , tak neviem ,ako sa to pocita a pichali mi pregnyl po vklade ,kt.sa silno drzal a ukazoval pozitiv.testy ,ale v nedelu uz som na 10 tkovom teste nemala ani ducha a od pondelka na 25tkovom clearblue sa zacal duch ukazovat , aj ked vzdy az po limite, tak teraz babo rad . dnes to este raz skusim , uz to sice nebude z prveho mocu ,ale tak snad uz nieco ukaze . drzte sa zatial .

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 nakoniec mi pn vypísala,ale mal k tomu neprimerané poznámky,tak som sa rozhodla zmeniť doktora,ved sa snažíme 12 rokov a je to naše 3 IVF!!!

darka2001
19. dec 2012

@hope222 ešte som nepočula,že pichajú pregnyl po vklade tak v tom ti veľmi nepomožem a testikovať mam od manžela zakázané ,aby som nemala zbytočnu depku.

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 no neuveritelne...presne ako napisala @bique , ved IVF je dovod na PN, tolko nas to stoji, ze mame prave si kludne oddychnut a spravit pre to vsetko, aby to vyslo.

darka2001
19. dec 2012

@bique tak vydíš aký je to rozdiel ja som s tým nafuknutím bruchom po stimulke chodila do práce ešte týžden ,ale po transfere som to už tak nenechala a vydupala si pn ale v novom roku menim doktora!

bambula27
19. dec 2012

@hope222 a aky Pregnyl si mala pichnuty? 5000 ci 10000??? 10000 sa drzi nejakych 10-11 dni, teda 5000 kratsie. Podla mna by toto uz z Pregnylu nemalo byt. Ver tomu, ze je to pozitivny tehu test. A to ti preco po prenose pichali Pregnyl? To vsade tak? Lebo ja som nic take nedostala.

darka2001
19. dec 2012

@darka2001 a to ti poviem vyzerala som ako v 4 mesiaci 🙂

hope222
19. dec 2012

ja som po transfere s dar.vajickami , moje sa uz netvoria a asi preto ,alebo ja neviem preco ,skratka mi hned po transfere pichli 5000 pregnyl, tak to mam v sprave a naozaj sa tam drzal a stracal sa a teraz sa to zase ukazuje . Okrem toho beriem aj utorgestan , estrogfem , prednison , anopyrin a som doma na PNke 🙂 a uz mi z toho pomaly svitori .. podla min.mesiaca som mala mat teraz tak okolo 15 teho menzes a ten zatial nikde , len som tak od toho 15teho spinila , strasne slabunko , asi tri dni a bolo to v case tych kramov, aj bolesti kramove take, ze uz som si bola ista , ze uz sa pustia a furt nic a nakoniec to ustalo a teraz vobec nic , len spavat v noci sa mi neda .

darka2001
19. dec 2012

@hope222 podla mna na nejaký 13-14 den po už by mohol aj testík ukázať pravdu 😉 😉 ale tých liekov máš požehnane

hope222
19. dec 2012

hej , liekov mam dost , namiesto vian. peciva, pcham do seba kazdu chvilu nejaku tabletku :* ja idem teraz v piatok uz na krv,i ked isto nebudem mat vysledkz skor ako po vianociach ,ale ja to mam trosku komplikejšn,kedze som v zahranici a nemozem uz ist nakrv do car , kde mi to robili , tak idem len k svojmu kearovi a tí to musia odosielat do labakov a tu vsetko trva o cosi dlhsie ,ako bezne veci by trvat mali ...kazdopadne dufam, ze pokial krpci vydrzali tie stresy po vklade, let naspat do zahranicia, skoro zmeskane lietadlo a stresy na letisku , tak snad vydrzia uz vsetko 🙂)

hope222
19. dec 2012

tak som nevydrzala a opat skusila ten test ...tak som ho popretacala hore dole , roznymi sposobmi a zda sami ,ze slabulililinky naznak slabej ciarky tam je , tak len uvidim, ci bude silniet ...tie testy, co som si robila vcera a predvcerom , tak najkor sa tvarili hnusne negativne a na druhy den tam uz boli ciarocky , kt. videl aj moj muz , tak sa modlim, z eked to silnie a nie slabne, tak to snad neni z toho pregnylu .. i ked stranse pomaly sa ta ciarka vyfarbuje ,ale nakoniec sa zafarbi 🙂)) idem do mesta , dufam, ze sa niekde nesmyknem na snehu a ked sa vratim, dufam, ze tam bude uz ciara jak svet ... kraaasny den .

poppy28
19. dec 2012

@darka2001 a ako si si merala to HCG testom ci si bola na krv?

darka2001
19. dec 2012

bola som krv a ešte idem na usg v piatok lebo minule tam ešte nič nebolo

poppy28
19. dec 2012

@darka2001 aha lebo som nechapala ako niektore baby vedia kolko maju to HCG a na krv idu az neskor tak asi chodia viac krat uz som mudrejsia 🙂 myslela som ci na to nieje test tak ti moc drzim palce

poppy28
19. dec 2012

@katuska54 no dobre je aj to ze si menzes este nedostala to je dobre znamenie dufam ze ti to vyslo 🙂

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 Moja, ty si napisala, ze ides na krvicku v piatok...a to ty si uz mala pozit. a v piatom ides na usg??? Ci to som zle pochopila? Inak, ja som sice len v pondelok mala ET, ale dnes ma tak v podbrusku asi 3x jemne pichlo ... co to mohlo byt? Dufam, ze nic zle.

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 už som na jednu krv bola a teraz to máme isť potvrdiť ešte usg lebo minule tam nič nebolo,a to pichanie som mala aj ja raz som sa až v noci na to zobudila

hope222
20. dec 2012

ahojte cakatelky a nahanacky duchov 🙂 no akoto zvladate ? ja som vcera mala nejaky blby den , cele poobedie som hucala a mala taky divny pocit ,ze uz je to v čudu :( duch nesilnel a az dnes je o cosi tmavsi ,ked to zaschlo a z dnesneho ranneho mocu som ho zbadala skoro hned ,ale tiez nejak netmavne , tak uz netestujem , bo sa zblaznim pred sviatkami a scvoknem aj mojho muza a dvaja blazni v dome, to uz by bolo moc . okrem toho som sa rano zobudila a krv z nosa, resp, uz zaschnuta krv , takze asi sa mi pustila z nosa v noci , no "poteš košte " 🙂)) dievacata , kraaaasne sviatky v krushu svojich najblizsich , aby ste pri tych stedr.stoloch sedeli v kruhu svojej najblizsej rodiny a z bruska to bude cele prezivat ten najkrajsi vianocny darcek s Vami ... ja budem na vianoce sama , moj muz v praci , rodina za horami , za dolami , tak dufam, ze aspon ten krpcek bude a je so mnou 🙂

naranca
20. dec 2012

dnes som bola na krvi. cele dva tyzdne po vklade som nic necitila, po 10 dnoch som si robila test, ktory nic neukazal, na druhy tiez nic, az vcera sa mi zdalo, ze silou vole tam cosi ako ciarka sa javilo a dnes mi povedali, ze som tehotna ..teda tak to z krvi vyslo. Ja sa ale fakt tehotna vobec necitim. Jasne , ze sa tesim z toho, ale asi uz zas nastupuju obavy, ci sa to bude dalej dobre vyvijat...ono je to vzdy az do porodu vlastne o obavach....ach jaj

deni73
20. dec 2012

@naranca Budeš v poriadku! Ani ja som nič necítila po vklade, celé tehu bez problémov, a mám doma 7mesačného synčeka. 🙂

darka2001
20. dec 2012

@naranca presne viem o čom hovoríš,ked mi konečne povedali že krv pozit tak som sa začala obávať o to či tam bude niečo aj na usg,tak držím palce nech to zvládneme

mili78
20. dec 2012

ahojte babenky...mne uz asi ide tá hnusná mrcha, cela lava strana ma v kuse pichá celý den a brucho napučané...takze asi to nevyslo 😢

bique
20. dec 2012

@mili78 ak je brucho napucane, je to dobry priznak 😀 a pichat ta moze, to uz bude cele tehu stale raz sem, raz tam 😉 nevzdavaj to, do krvi nic nie je stratene...vsak aha, co pisala naranca 😀

zuzullik1001
20. dec 2012

Ahojte baby ... Citam ze ste po et a cakate na vysledok ja som dneska 5 dc od et a pobolieva ma pofbruskomtake tlaky... Mate nejake priznaky tehu??

hope222
20. dec 2012

@naranca ...uprimne a zo srdca blahozelam .. to budu urcite najkrajsie sviatky ,ake si clovek mohol priat a ten najkrajsi darcek . Namiesto stresu , uz len kopec radosti Ti prajem a este raz gratulujem .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre