Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
2. máj 2009

Mib ja som testla už na 4. deň a nebol ani tienik, nič. Tak som revala a bulila a mangel mi povedal, nech sa netrápim, že to je moc skoro.
Ale v pondelok skús testnúť. 😉

petronelka77
2. máj 2009

Mimka, mas ju krasnu, len sa na nu pekne divaj 😉 , ja som sa tiez chodila stale pozerat na nu, ci je tam 😉 , nemohla som tomu uverit 😉. Zajtra, pripadne pozajtra budes mat uz silnejsiu palicku.
Na krvicku idem v pondelok, vysledky budu okolo 14-tej.
No uz teraz som ako na ihlach 😉 , dufam, ze HCG bude len pekne stupat a mrcha priznaky coskoro odidu 🙂 .

mimka30
2. máj 2009

Neboj Petronelka. Máš krásnu čiaročku. Tie mrcha bolesti máme asi všetky. Moja mamina je pôrodná sestra a hovorila, že niektoré v tehotenstve aj krvácajú, že to je normálne, lebo telo si robí čo chce. Som zvedavá na tvoje hcg 😀 😀 😀

mib
2. máj 2009

mimka, premyslam nad tym pondelkom. ale ako potom vydrzim dalsi tyzden, ked tam nebudu dve? 😖 preto som chcela testnut az v piatok. cez vikend ideme na vylet, tak to by som uz snad nejako vydrzala, ale cely tyzden. ... jeee, asi sa zblaznim.

petronelka, ake priznaky na mrchu vlastne mas? bolesti v podbrusku?

babulka123
2. máj 2009

babulky.. no vy ste sa tu stretli.. heheheh 😀 😀 😀 😀

obe mate krasne testy.. a co sa tyka mrcha bolesti.. verte mi , ja som tiez neverila ale je to tak , skoro kazda ich mame.. telo sa podla mna , snazi zistit co to , co to .. ved ja mam mrchovat a nie ze byt tehu.. takze rozmysla co ma robit... a mimochodom ja som krvacala od 9 DC do konca 3 mesiaca, ob den, a potom ako keby uta lo... takze neebojte..

petronelka77
2. máj 2009

Mib, tak radsej pockaj, aby sa bambulky nestresovala, aspon do 9-eho dna..ja viem, lahko sa to hovori.
Mna prve co rano napadne je, ze idem testnut 🙂 ....nas narodny sport 😀 .
Mimka, si zlata, snad to bude vsetko ok, nech Panbozko pri nas stoji. 🙂 Ciarocky su pekne, len aby zosilneli.
Fakt, ze telo si so mnou robi co chce...elan
🙂

mimka30
2. máj 2009

Babulka to fakt??? Ty už máš aspoň ten prvý trimester za sebou. 🙂 Toho sa ja najviac obávam. 😒 Inak ja mám prsia ako predtým, žiadne tlaky, či ako to niektoré píšu.

mimka30
2. máj 2009

Veď tak tak Petronelka, nech nás Pán Boh ochraňuje, lebo bez neho nie je nič.
Inak ja sa testujem už od 4. dňa a to bola chyba. Lebo na 4. deň tam nebolo nič a zbytočne som sa nerváčila.
Mib, tak skoro netestuj, lebo budeš nervózna.

petronelka77
2. máj 2009

Mib, mam take priznaky, ako ked mam dostat mrchu, boli ma v podbrusku, ako keby mala mrcha kazdu chvilu prist. Dnes som 28-y den cyklu, tak asi ma z toho telo chaos. Prsia ma vobec nebolia, ani ich nemam vacsie, klasicky standard 😉 .
Babulka, trosku si ma ukludnila, ale nepoznam ten pocit byt tehu a cakat mrchu, takze mam z toho zmatok 🙂

mima11
2. máj 2009

Baby, gratulujem, tu je silná vlna tehotenských vírusíkov!!! Máte krásne testíky!!! Dúfam, že aj ďalšie mesiace budú taká silné a tehulkovské!

mimka30
2. máj 2009

Baby idem trocha off, ale znovu potom nakuknem. Idem to trocha predýchať. 😉

babulka123
2. máj 2009

petka.. mimka.. heheh ja som testovala tak ze som raz aj namiesto po tehu teste siahla po ovu teste a to ste mali vidiet ten stres ked vysiel pozitivne.. heheheh ale vraj je to ok..

mimka.. no ja uz zacinam pomali posledny trimester.. aneboooj vsetko bude ok.
a prsia ani troska ma nikdy neboleli.. teraz ku koncu troska ale nic hrozne.. a sestra ta pomaly plakala od zaciatku.. hehehe takze je to hodne indi vindi..

petronelka77
2. máj 2009

Babulka, uz mas krasnych 26-tyzdnov za sebou, len tak dalej, prajem uspesne dotehulkovanie 🙂 .
Mala si aj stavy, ze ti bolo zle, nevolno a kedy to zacalo?

mib
2. máj 2009

petronelka, ja som mala take mrchovske priznaky 3. a 4. den po ET. mala som presne tie bolesti v podbrusku, ako pred mrchou, ale nie take intenzivne ... iba take slabucke. ja som momentalne iba 20. DC. takze mrcha mi hrozi tiez az niekedy okolo krvicky. aj ked ..... ziacnu tentokrat necakam 😀

honey13
2. máj 2009

ahojte baby, mimka,veelmi gratulujem, aj ja ju tam vidím, držím palce, všetko dobre dopadne, uvidíš, ja počkám už na pon delnajšiu krv, dám vam vediet, tak zatial paaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

lara75
2. máj 2009

mimka gratulujem, // sú tam a to je dôležité, intenzitu nerieš, ja som 12. deň po KET a stále nemám tmavú čiarku, ale sú // a dúfam v najlepšom 😉

babulka123
2. máj 2009

petka.. dakujem velmi to potrebujem.. nieje to u mna az take krasne ako som si prestavovala.. rozpadava sa mi lonova kost ale patrim medzi vynimky takze nebojte.. ale ja to uz nejako vydrzim , babatko to neohrozuje a to je to hlavne.. ja uz dajako dotrapim do konca..

zle.. ajaaaaaaajaj... ja som si to uzila naplno , aj s grckanim , zacalo to cca okolo 8 tt, najprv mi byvalo zle len vecer cca hodinku, potom sa to pretiahlo na cca od 5tej do 9 vecer no a potom cely den.. hehehehehh a potom cca po 14-15 tt ako keby utalo.... a bola som veeelmi unavena.. kolko krat som nevladala ani navarit ani nic... som od zaciatku tehu doma na rizikovom kvoli tomu krvacaniu a potom kvoli tej lonovke.. no a teraz sa vysostne o mna moze manzel starat lebo mam prisny kludovy rezim .. sama ani na krok, na nakupy alebo na navstevy len s nim a autom, a kamokolvek prideme sadnut a vylozit nohy.. hehehe

ale je to super.. tesim sa s kazdym dnom ze babatko je v brusku a kopeeeee o 106

babulka123
2. máj 2009

a rovnako si to budete o chvilku uzviat aj vy.. a ja sa s vami velmi tesim

babulka123
2. máj 2009

lara paraaaada.. 😀 😀 😀

mib
2. máj 2009

babulka, ty si teda uzijes svoje. ☹ ale urcite to stoji za ten vonavy uzlicek. drobcek ti to urcite vynahradi. 😉 aky je najhorsi scenar s tou lonovou kostou? hrozi nieco tebe alebo babatku?

babulka123
2. máj 2009

mib. heheheh mi hovor.. nooooo uuuuuplne najhorsia prognoza je vozik.. 😅 😅 😅 😅 ale nad tym neuvazujem .. hehehe

ale nie, vcul ani mne ani babatku nic nehrozi.. rodit budem asi cisarakom kvoli tomu a po porode by sa to malo dat dokopy, ak nie tak operacia a budu dratovat . ale dufam ze nie... moja krsna mama to mala tiez ta skoncila s 12 cm dierou a v pohode sa jej to dalo spat,.. ja mam zatial len 4 cm, tak snad to bude ok..
ale boli to ako sviiiina... pardon za vyraz..
ale krcok drzi ani sa neotvaram babatku je dobre. a to je hlavne..

petronelka77
2. máj 2009

Babulka, moja, teda pekne si to uzivas so vsetkym co k tomu patri. A to Ti ako zistili, ze sa Ti rozpadava lonova kost, mas problem pri chodeni alebo to vzniklo tym, ze babatko rastie? Ale podstatne je, ze babatko to neohrozuje. Takze zle zacina az od 8-eho tyzdna? Ja mam niekedy take divne pocity, ako keby na vracanie, ale nevracam, ale zda sa mi to este skoro. Musim pravidelne jest, lebo mi pride mdlo a casto beham na wecko
🙂 .
Lara, nehodis foto do albumu? 🙂

babulka123
2. máj 2009

petka.. no co ti budem hovorit.. ja som mala ako dieta odvapnenie kosti tak to bude mat asi nejaku spojitost , hovorim som skor vynimka takze toho sa nebojte.. a dosla som na to tak ze ma bolela noooo ona.. presne v strede.. a ked to bolo horsie a horsie a uz videl dr. ze sa velmi skaredim ked si idem sadnut tak videl ze to uz nieje sranda..

nooo ja neviem ci az od 8tt , je to indivindi. moze byt ze to mozes mat aj skor, hlavne vela pi, najlepsie cistu vodu alebo mieneralku a snaz sa mat stale nieco v ustach .. mne pomahali rano BEBE dobre rano, skor ako som vstala.. inak bola salbla uz vo vani pri sprche.. ,, popripade maces, a potom som dlho ficala na detskych vyzivach a na mrazenych dreniach. to mi velmi pomahalo.. cim studensie tym lepsie..
a hlavne davaj pozor na to aby si nebola hladna lebo ti velmi rychlo pride zle aj z toho

mib
2. máj 2009

babky, mne je zle dnes cely den. len sa obavam toho, ze to nebude ani tak z tehulkovania, ako z priznakov chripky alebo prechladnutia. snazim sa to vyhnat cajom, zatial mam pocit, ze sa mi to dari ... vypila som ho dnes uz asi 4 litre. 🙂

babulka123
2. máj 2009

mib.. hehehe vacsina tehu zacina chripkou .. hehehhe alebo aspon priznakmi
uvidis.. ale drzim kazdej jednej z vas tak velmi palce..

mib
2. máj 2009

babulka, nesraduj lebo uz vsetko co mi je spajam s tehu priznakmi - ci je to ospalost, bolesti podbruska, nervozita, ... teraz uz aj priznaky chripky. 😀

babulka123
2. máj 2009

hehehehe nooo zatial to tak vyzera.. ..hehehehheehheh
nebooj vsetko bude tak ako ma..

petronelka77
2. máj 2009

No, ja som isla na KET dobre nakapata a drzalo ma to este 3 dni po KET, moja imunita bola oslabena.
Nemala som teplotu, len nadchu a hlas som mala silne eroticky 🙂 .
Mib, Babulka, drzte sa 🙂

drobec123
2. máj 2009

Mimka je tam! Nespekuluj ani!

mimka30
2. máj 2009

Baby ďakujem. Drobec, ja ešte ráno testnem z ranného.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre