Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
11. máj 2009

☹ ☹ ☹ mimka je mi lúto
kacarinka ale ty to ešte mojenko nevzdávaj a držkaj sa 😉

mimka30
11. máj 2009

Luly ďakujem. Čo narobíme 😔 Dúfam, že aspoň Kacarinka bude v poriadku.

kiara15
11. máj 2009

mimka ja uz som ako tak tiez som sa nemohla spametat ale 27.5 ideme zase na pohovor tak som zvedava ako co bude chciet pokracovat?ale som este PN nebola som schopna ist do prace ☹

mimka30
11. máj 2009

Ja som ešte tiež PN, ale od pondelka už musím do roboty. Tak sa mi nechce, lebo to bol pre mňa psychický stres. 😔

luly3
11. máj 2009

mima ja som potratila 2 krat zasebou ☹ takže viem ako ti je
neboj ono nam to raz vyjde 😉

kiara15
11. máj 2009

mimka a preco musis ist?dufam ze este budes bojovat? 😉

mimka30
11. máj 2009

Luly to je hrozné, však? 😔

Kiara kam že musím ísť?

kiara15
11. máj 2009

myslela som do prace lebo mna nehali este doma? 😒

mimka30
11. máj 2009

Nie Kiara ešte ten týždeň ostanem doma, ale v pondelok už pôjdem. Aj keď mi šéf dnes volal, nech sa kľudne dám dokopy a nech ešte ostanem dokedy chcem. Ale ja som mu povedala, že radšej do roboty, lebo doma na to musím stále myslieť a trápim sa. 😔 Hlavne keď som sama doma a manžel je v robote, tak depkujem. 😔

kiara15
11. máj 2009

no aj ja som sama ale vies v tej praci zase baby budu po mne pozerat ze chudatko vies?no ja uvidim co mi povie lebo ja mam v praci dost zle podmienky natahujem sa s tazkymi krabicami a ja chcem po troch mesiacoch skusit to druhe IVF 🙂

mimka30
11. máj 2009

Ja to poznám Kiara. Ja som dnes povedala šéfovi, že hlavne nech ma nik neľutuje, lebo to neznášam. Nech sa každý stará sám o seba.

kiara15
11. máj 2009

ved prave oni to somnou prezivaju a potom by som furt plakala

mimka30
11. máj 2009

Kiara ja som presne ako ty. Keď sa ma na to niekto opýta, hneď mám slzy v očiach a rozplačem sa. Ja som tiež taká citlivá. 😔
Ja skúsim k tomu chlapovi do tých Piešťan, čo som ti písala. Skús aj ty.

kiara15
11. máj 2009

ved cloveku je to tak luto preco prave ja a ty druhy maju a tesia sa a ja sa nemozem.Ked ja neviem vsak ked pride mm tak mu poviem lebo on stade pochadza 😉

mima11
11. máj 2009

Mimka, neboj ono všetko prebolí! Viem to, lebo som si to prežila! Človek sa opäť nejako naštartuje, ani nevie ako, naberie nových síl a ide ďalej. A potom tú silu, dá zase do nového boja. Drž sa!!!

mimka30
11. máj 2009

Mimka11 ďakujem. Ja viem, že to prebolí, len treba čas.

mimka30
11. máj 2009

Kiara ja tam určite pôjdem. Veď dávno neboli ani IVF, takže možno to pomáha.

petka015
11. máj 2009

mimka30 a korenarku si neskusala? ja som tiez dva krat potratila a korenarka blizko piestan my pomohla aj som zostala tehotna. samozrejme musis tomu verit

mimka30
11. máj 2009

Petka ahoj. Práve to, že chcem skúsiť. Fakt ti pomohla?? Ďakujem za radu. Chcem to vyskúšať, lebo to IVF nejak nepomohlo. Ak ťa môžem poprosiť, nemáš na ňu nejaký kontakt? Môžeš aj do IP.
Ďakujem pekne. 😉

kiara15
11. máj 2009

vsak treba vyskusat vsetko mozno aj my tam pojdeme este si to musim vsetko porozmyslat

mimka30
11. máj 2009

Veď to Kiara. Musíme skúšať. Ty ideš na druhé ivf, neboj to druhé je úspešnejšie. Pozri aj mne to vyšlo. U nás to bude zrejme o genetike. Ty už jednu dcérku máš, takže u teba to nehrozí. Uvidíš Kiara, že druhé ti výjde. 😉

kiara15
11. máj 2009

mimka diky ale vies ked si spomeniem ze vsetko od zaciatku tak ma ide picnut ☹ ja to tiez tebe strasne prajem a verim ze sa to splni 🙂

mima11
11. máj 2009

Mimuška, nemusí to byť ani genetika. Mne doktor povedal, že nepredpokladá, že to bude v genetike. Ja som bola dnes na konzultácii, tiež idem na genetiku a na hematológiu. Neviem, keď si písala niečo o chromozómoch, nepovedal Ti doktor niečo bližšie, alebo prečo by to malo byť práve v genetike. Veľa báb čo poznám, aj z okolia potrácalo, aj viac krát, a genetiku mali v pohode.

mimka30
11. máj 2009

Kiara my musíme tiež od začiatku- nemáme žiadnych mrazáčikov 😔

Mimka 11 neviem prečo si to doktor myslí že chromozómy a genetika. Kde to nabral 😕 Mimka a kde robia hematológiu? Tiež na Kramároch? Platí sa niečo za genetiku a hematológiu??? 😕

kiara15
11. máj 2009

vsak ani mi my sme mali len jedneho maleho aj ten posiel hm ☹ ale pojdes este na dalsi co? 🙂

mima11
11. máj 2009

Ja som dostala odporúčanie od Dr. v CAR, nakoľko ma postretlo to isté čo Teba. ☹
Ja som sa objednala na genetiku vo svojom CARE a hematológia ( to idem zajtra na krv do CAR a urobia mi vyšetrenie na zrážanlivosť, ak by tam niečo bolo, tak dajú odporúčanie k hematológovi).
Tak uvidíme, ja dúfam, že bude všetko v poriadku.
Myslím, ak Ti dá Dr. z CAR odporúčanie tak sa neplatí nič, aspoň si myslím, pretože to odporučili v CAR.

mimka30
11. máj 2009

Jasné Kiara že bojujeme ďalej a aj ty 🙂

Aha 😕 Tak to sa opýtam môjho dokiho v car-e, lebo on mi kázal na genetiku. No zajtra mu zavolám. Ďakujem Mimka11.

kiara15
11. máj 2009

my uz ideme na pohovor 27.5.

kacarina
13. máj 2009

Ahojte,
tak som to ani tentokrat nedobojovala do uspesneho konca, teraz som sa vratila z nemocnice.
Som ok, akurat v totalnej rezignacii, neviem, ci na to mam este nervy a energiu. Potrebujem cas a potom uvidime.

mimka30
13. máj 2009

Kacarinka moja. To mi ani nehovor 😠 😠 😠 Do kelu, čo to zase??? 😕 Je mi to moc ľúto. ☹
Bola si na genetike? Ja sa tam chystám objednať. Poradila mi to jedna kočka z fóra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre