Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ofrah
12. jún 2013

@mistisa no testovanie láááááka....ale ja mám takýýýý strach, že tam nebudú // že som sa rozhodla (a to si radšej opakujem každý deň 😀 ) že pôjdem rovno na krv...a basta 🙂

mistisa
12. jún 2013

@ofrah no ja by som tiez tak chcela az na krv ale neviem ci vydrzim chichichi 😀 😀

mima1416
12. jún 2013

Ahojky... ja som 3.deň od ET a vôbec neviem ako to prebieha.. bola som v Iscare a tam mi iba povedali, aby som bola v kľude a nešportovala... niekto zase tvrdí, že máte ostať doma... ja som normálne v práci a aj fungujem normálne... mala by som nejak extra oddychovať alebo ostať doma ? Ďakujem Vám krásnučko za rady

bimbo37
12. jún 2013

@mima1416 ahoj. je to asi vzdy individualne. ja sa napr v robote dost streduje a cely den som za pc alebo v aute, cize som radsej doma. aj ked robim z domu, ale len minimum😊
inak baby aj mna laka to tedtovanie, teraz som po druhom KET a jednom ET, nikdy som netestovala, vzdy som cakala na krv, ale teraz asi nevydrzim😊, som teraz 4 den po a asi cez vikend testnem. vsetkym ktore ste po drzim moc palce.

ofrah
12. jún 2013

@mima1416 naozaj záleží od povolania, ja som po prvom ET bola normálne v robote iba dva dni po som oddychovala ale nebolo to dobre, ja som totiž sestra a makám na ARE ako šrób dvíham pacientov a som v max. inf. prostredí a nehovorím ako som v nočnej trpela neprekonateľne sa mi chcelo spať a ešte aj problém kde si zaviesť utroš a sedeť som nemohla po podaní...no des, tak si teraz pri druhom pokuse lebedím doma, keď som unavená oddychujem keď sa mi chce tak si behám po dome a dnes som sa vytešovala s mojimi prekrásnymi záhonmi ruží, kosila som trávu a tak.. 🙂

mima1416
13. jún 2013

tak to som rada... ja som sa už zľakla, že robím chybu, keď chodím do práce... ale ja robím v kancli a sedím za počítačom, akurát čo dvíham spisy a tie teraz radšej beriem po menej kusov, tak hádam sa mi to nevypomstí. Ale myslím si , že keby som mala byť celé dni doma, by to bolo pre mňa asi psychicky horšie.

ofrah
13. jún 2013

@mima1416 to máš super robotu aspoň na to nemyslíš 🙂 ale ja sa už teraz nestresujem ako prvý raz, bude bude nebude nebude čo už....ak by to nevyšlo skúsim po dovolenke v auguste

mima1416
13. jún 2013

ja som to brala v pohode po prvom IUI, druhé som už znášala horšie a pri treťom som už bola v strašnej depresii, že to už asi nepôjde. Potom keď mi oznámili, že to už nezaberie a dozvedela som sa koľko injekcii ma čaká, tak som to skoro vzdala. aj po tej finančnej stránke by to tie poisťovne mohli viacej riešiť. mne povedali, že to bude stáť cca 500 eur ak mi to preplatí poisťovňa s čím som aj počítala. nakoniec som zistila, že to stojí 1100 eur a že poisťovňa prepláca akurát časť injekcií a to je asi tak všetko. som z toho všetkého zhrozená ale ak sa mi to konečne podarí, tak tie peniaze obetujem bez zaváhania znova 🙂

aklama
18. jún 2013

ja som 8. deň po vklade.už som si robila dva testy a vobec nic ☹

linn32
18. jún 2013

@aklama cakaj este..aj ja som 8.den po vklade,ale najskor by som testovala az vo stvrtok,tj10.den po vklade..no ja bohuzial uz splním,akoby mi kramiky začínali..cize ty pekne klud a testni az vo stvrtok..nic ti neutecie 😉

mistisa
18. jún 2013

@aklama ahojko aj ja som8 den po vklade a tiez testiky nic.ale klud jedna holka robila testy furt a nic a az na 11 den jej vysla druha palicka 🙂 predtym ani len ducha nemala 🙂 takze musime verit 🙂 a aj mas nejake pocity bolesti alebo take? tak holky sme n a tom rovnako 🙂 dufam ze budeme vsetky tehulky. 🙂 kedy idete na krv? ja v pondelok 🙂 🙂

mistisa
18. jún 2013

@linn32 aj pre teba je ta sprava nad touto chacha akosi som ta tam nedala 😀 a pritom som klikla na odpovedat 😀 😀

linn32
18. jún 2013

@mistisa tiez idem v pondelok na krv..a ak budem testovat,tak az vo stvrtok..ale ak sa mi pustí mrcha,testovat nebudem..zbytocne si robit emocne vzruchy🙂 budem to brat ze nic a uz to moze byt len lepsie,nie horsie 😉

adriana89
18. jún 2013

@mistisa este nespis 🙂🙂🙂🙂

mistisa
19. jún 2013

@adriana89 uz som aj hore 😉😉😉

mistisa
19. jún 2013

@linn32 no ved ano.ja som testla ale pockam si na vysledok krvi 😉😉

linn32
19. jún 2013

@mistisa dievcata,ja spavam divne..niekedy len šest hodin,co ja potrebujem min.osem..ale nevadi mi to..som doma,cize nemusím podávat ziaden velky výkon..

mistisa
19. jún 2013

@linn32 no ja tiez v poslednej dobe tak 🙂 v noci skoro vobec nespim a ak aj spim tak zas rano uz o 5:00 cumim do stropu a to ja som bola schopna aj do 11 tej spavat 😀 sranda hm 🙂 a ako sa citis? este spinis?

mistisa
19. jún 2013

@aklama ahoj aj si skusala dnes? ci az zajtra skusis?

linn32
19. jún 2013

@mistisa dali mi dufastan,cize mi zastavili mrchu..trocha spinim..ak chcem byt realistka,tak asi tehu nebudem..dnes sa tomu ani nejako nevenujem..varim,mam obraty hrách,pojdem luskat do mrazničky a rozmyslam aku tortu upeciem otcovi, mal narodky.. 🙂

mistisa
19. jún 2013

@linn32 no ved ano radsej nech ta prekvapia. 🙂 ratat zo zlym a dostat dobre je super 🙂 🙂 ale nemala si krv ci? lebo spinenie moze byt pri uhniezdovani 🙂 🙂 tak mas dnes roboty a roboty 😀 ja tiez periem a pozerame s mm filmiy a tak 🙂

linn32
19. jún 2013

@mistisa mala som take krvickove spinenie..uplne krv nie,lebo som dala dufastan..ale věd nejako bolo,nejako bude🙂 veru,relaxuj..mna uz tivi nebaví..a vonku ten hic..fnuk..

mistisa
19. jún 2013

@linn32 no veru je hrozne fuj 😒 ved ano aj ja hovorim 🙂 🙂 no kocka jedna zacala spinit na 5 ci 6 den na dalsi mala aj krv a na ten dalsi uz jej koncilo spinenie a na 8 den robila testik a pozitivny 🙂 po KET 🙂 takze nadej umiera posledna 😀

aklama
19. jún 2013

aj ja mam ist pondelok na krv.dnes rano uz ma bolelo brucho cisto ako na mrchu☹ ked ju dostanem tak to uz asi nic nie?ci moze este byt??

aklama
19. jún 2013

@mistisa ani neviem..uz sa normalne bojim co mi vyjde

mistisa
19. jún 2013

@aklama no ja som urobila ale to iste co vcera ☹ takze uz sa zacinam zmierovat ze bude aj krv negativna. i ked stale sa snazim verit ze sa to zmeni 🙂

linn32
19. jún 2013

@mistisa aj ja som dnes testla..🙂 ste ma nakazili..ale nie ranny.. a jedna ciarka..

mistisa
19. jún 2013

@linn32 no tusim sme vsetky tri na tom rovnako. no uvidime hm 🙂 ale stale ma pobolieva podbrusko uplne na mrchu az do noh mi to vraza normalne uplne akoby mi mala prist alebo uz prvy den cyklu ked som. aj vy take mate?
@aklama

mistisa
19. jún 2013

@aklama no moja co som citala kadejake prispevky tak baby pisu ze dokonca neukazuje testik nic a az na 11 den ukaze. mojej svagrine ukazal az ked uz tyzden vedela ze je tehu s krvi 🙂 takze kym nebudeme mat vysledky z krvi nesmieme stracat nadej 🙂 🙂 🙂

aklama
19. jún 2013

@mistisa presne aj ja mam dnes bolesti ako pred mrchou.vychadza mi zeby mala prist piatok a presne tak sa aj citim☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre