Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nemko
4. dec 2009

kocky prosim vas je podla vas riskantne ked som mala v stredu KET a zajtra chcem ist s priatelom na nakupy?ako sprievod nie nieco vlacit.

mima263
5. dec 2009

ahoj nemko, podľa mňa môžeš ísť na nákup, ja som ležala a aj tak figa z toho. No ale aby z toho nebol celodenný maratón 😉
Držím palce

rikuska21
5. dec 2009

Wall, ano moze to byt pricinou a byva to castou pricinou , ja som tiez trombofilicka a dicham si fraxik do nohy a vsade kde sa okrem bruska, tam mi to zakazala

mib 😀

Dnes som 9 den od Ket a vcera som trochu spinila, nevime ci je to zle alebo oka , ale necham to na prirodu,

priznaky???-asi take ze ma zacinaju boliet prsia, ale to ma aj pred menzes, a ze mam strasne chute na tropicke ovocie, dokonca som bola vcera v divadle a potom som bola na susi, mnam, a kaslem na to ze je to surova rybka,

nemko, ja chodim do prace a tam beham -pomaly 😀, sto krat za den takze naku by som neriesila 😨

matelko1
5. dec 2009

ahojte 🙂
mib ja som si zacala asi od 4-teho mes.pichat do ramena.striedam raz plave,raz lave,ale ja si sama nepicham,mam susedu zdravot.sestru,tak k nej chodim.

matelko1
5. dec 2009

nemko ja ked som bola na KET,a opustalasom ordinaciu,tak doki mi povedal,ze mam zabudnut,ze kde som bola a mam zit tak ako do KETu a nemysliet na to,ze zalahnut,to je najvacsia blbost,za ked sa to ma uhniezdit,tak sa to uhniezdi......takze na nakup kludne mozes ist,akurat tazke tasky nezvlacat 🙂

mib
5. dec 2009

nemka, ja som tiez taky hyperaktivny zivel. po tych prvych troch dnoch som uz normalne varila, trosku upratala a chodila so psom na prechadzky. skor som mala problem, ze ked som chodila alebo stala dhlsie ako dve hodiny, tak ma boleli krize. takze nic narocne by som si zbytocne neplanovala, ale par obchodikov urcite zvladnes. ak sa dobre citis a nic ta neboli, tak to nemoze byt problem. ale tak, ako hovoria kocky ... nic zbytocne nezdvihaj a vyhybaj pripadnym urazom - ked to teba niekto nestastne vrazi v preplnenom obchode nemusi byt prave najlepsie.

rikuska, spinenie nemusi byt problem. horsie by bolo krvacanie. aj ked su kocky, ktore krvacali a boli tehu, ale je to skor vynimka. kedy mas tu krvicku? uz som sa ta pytala dva krat a si ma odignorovala. 😠

matelko, mne tiez hematologicka povedala, ze ked zacne rast brusko, mam ho nechat na pokoji a zacat pichat do ramena. to ma ale jednu nevyhodu, ze si to tam neviem pichnut sama. ale zapojim draheho, zatial sa tvari, ze by to zvladol. ty si do bruska pichala az do stvrteho mesiaca? nerobilo ti problem vychadzajuce brusko uz v tretom?

matelko1
5. dec 2009

no moj drahy by si po.....ten sa nemoze kukat na injekcie,on by asi odpadol
no,asi do stvrteho mes.do brucha,no,aj som sa bala do vystavajuceho bruska,ale....az ked som sla na kontrolu,tak som sa pytala,ze ci to sa musi pichat len do bruska,a hematolog,ze nie,ze mozem aj do ramena.tak som sa potesila.

soni1
5. dec 2009

Ahojte, moje čakanie už pomaly končí... v pondelok idem na krvičku.
Nevedeli by ste mi poradiť, prečo sú tie výsledky len na druhý deň? Nedalo by sa ich získať ešte v ten deň?

andysok
5. dec 2009

ahoj soni aj ja idem v pondelok na krv, ach jaj,,,menzes mi meska 4 dni, ale teraz ako som bola na vecku som mala na hygienickej vlozke slabucko ruzovy povlak ( predpokladam ze krv) nemate s tym niekto skusenost? bojim sa ze je to nieco zle :-/

soni1
5. dec 2009

Ja s tým skúsenosti nemám, takže ti žiaľ, neviem poradiť. A kam ideš na krv, do ktorého centra?

andysok
5. dec 2009

Iscare.... 🙂 a ty? ja som u Dr.Durechovej

soni1
5. dec 2009

Iscare, Doc. Války

rikuska21
5. dec 2009

Mib 🙂 prepac, moja hlava derava, ja idem na krvicku az v piatok, 14, a budem sa snazit netestnut dovtedy, ale neviem ci vydrzim,

Nemko , naozaj sa nebij, ja makam v praci a fakt sa vyhabym akemukolvek zdvyhaniu, ale inak vsetko robim,
Soni a Andysok, vy ste vydrzali netestovat??? Wuau, takze ak ste doteraz nedostali menzes tak Potischucky drzkam palecky a v pondelok vela stastia, mamicky 😀

Chcem sa vas spytat, babulky, vy ste nemali spaicu nemoc po utrogestane???? ja denne musim spat hned po robote od tej tretej do 6 vecera, nic nespravim doma, pada na mna domacnost, manzel dśtale v praci, Aj vy ste unavene,,, 😝

soni1
5. dec 2009

Máš ísť na Svoradovu? Ona ordinuje tam?

andysok
5. dec 2009

nie nie bude hore na Svoradovej je len vo stvrtok 🙂
Rikus : zaciatky po utogestane som boal PN a prespala som pol dna 🙂

soni1
5. dec 2009

Ahoj rikuska, ja som netestovala a doma nemám ani test, takže budem musieť vydržať do pondelka, vtedy idem na krv, tak uvidíme...
Ja som tiež unavená a zvyknem si trochu oddýchnuť, včera som, napr. spala 4 hodiny

soni1
5. dec 2009

tým hore myslíš na Šulekovej? A inak ako sa cítiš?

andysok
5. dec 2009

hej hej hore na Sulekovej 🙂 idem tam na 8.00 uff, vies co som stale doma, ak na chvilu idem von je mi mdlo....na zaciatku som bola uplne KO? klasika, teplota zvysena, unava, prsia, ale prsia su na tom uz lepsie, par pichnuti na jendje aj druhej starne, vela cikania, ale aj vela pijem, poviem ti pravdu hrooozne sa bojim, nemame ani nic zmrazene, mamae pomale spermie......hrozen by som si to zelala ale mam obavu ☹ a ty ako sa citis Soni?

soni1
5. dec 2009

Ja idem tiež na 8:00 hod.
Mňa pobolievali strašne prsia, ale to už teraz ustúpilo, sem-tam ma pobolieva v podbrušku ako na menzes, ja som už tento týždeň chodila do roboty inak by som sa asi už doma zbláznila. Takže asi takto, no uvidíme, čo ukáže krvička. Prečo sú tie výsledky len na druhý deň?

andysok
5. dec 2009

hm to neviem ani ze su na druhy den, ja som si myslela ze zavolaju este ten den, ale neviem no....a inak teba choroba obisla? dake pokaslievanie alebo tak? mna to trosku chytili ale tak snad bude vsetko oki 🙂 asi sme boli potom spolu na transfere 24 🙂 a kolko ti meska menzes?

soni1
5. dec 2009

No mňa choroba obišla, klop,klop,klop.
Aj ja si myslím, že sme boli spolu na transfere.
Ja som dnes 28DC!

andysok
5. dec 2009

ja som dnes 30DC.... no nic ine nam neostava len dufat? joj ako sa bojim, ☹ manzel mal totiz vysoke teploty a boli sme spolu, tak snad......snad do pondelka menzes nepride ani tebe ani mne.....ale som pripravena na vsetko, idem do vanicky vecre tu budem este 🙂

rikuska21
5. dec 2009

tak mam pocit ze ste boli obe doma az doteraz po oplodneni,, to ja som bola 5 dni a blazon som sla do prace,

andysok
5. dec 2009

hej ja som bola,.....pre nahodu mam pracu v terene a va ute obchod a tak tak radcej som ostala doma 🙂

rikuska21
5. dec 2009

No to je ine , keby si mala byt stale vonku,,, ja ucim, takze len to behanie po schodoch a trosku stres, ale ten sa snazim uplne eliminovat 😅

andysok
5. dec 2009

fuuuu tak to ti drzim palce 🙂 dnesne decka su hrozne drze, ........🙂 drzim ti vazne palce nech to bude pozitiv 🙂

soni1
5. dec 2009

rikuska, ja to isté - učím a je to hrôza

rikuska21
5. dec 2009

Babulky, neviem preco mate vysledky na druhy den, mne sa zda, ze mne vraveli , ze budem mat bysledky o par hodin,
Soni tak vies co je skolstvo tak sa nepretrhni , tie decka za to nestoja blby riaditel uz vobec nie, Duafam ze nie si riaditelka??? 😀 😀 😀

soni1
5. dec 2009

😀 ale kde!!! To nie, no normálne si ma rozosmiala.
A ty kedy ideš na krv?

soni1
5. dec 2009

rikuska a kto ti to vravel? To by bol ten lepší prípad, ale tu baby píšu, že oni mali výsledky len na druhý deň, že im z CAR telefonovali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre