Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 budem testovat. Odporucili mi, ze az na 12D. Neviem ci tolko vydrzim 🙂

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi ja by som tiez chcela testovat len neviem ci sa odvazim po tolkych sklamaniach, uvidim

haimi
5. aug 2014

@smoulinka13 ja radsej testnem sama, ako by mi to mal volat lekar. Aj ked mi v car povedali, ze aj ked budem mat negativny test mam ist radsej na krv.

smoulinka13
5. aug 2014

@haimi jasne, ja to tak tiez vzdy robim aby som sa tam nezlozila🙂 ale teraz neviem kedy budem, asi az buduci tyzden

sipka87
6. aug 2014

@mima66 ahoj, dakujem pekne. my ideme na KET az niekedy v septembri teraz mame pauzicku, vy ako?

mima66
6. aug 2014

@sipka87 Aj my mame pauzu,ale asi dlhšiu... Na KET nám neostalo o druhýkrát sa uz asi na cely ten proces necítim... ;) každopádne tebe držím palce,nech sa KET podarí... Uvidíš,po lete budeš oddychnuta,tak to pojde ako ma ;)

ingrid0105
7. aug 2014

@blcha76 ani u nas nikto nevie ze skusame, a tiez si myslim ze nech ma clovek za sebou kritickych 12 tyzdnov aj ked obavy zostanu celych 9 mesiacov. drzim velmi palceky a dufam, ze na jesen sa aj nam zadari 😀

blcha76
7. aug 2014

@ingrid0105 V pondelok idem s mamou na nákupy, tak som sa rozhodla, že jej to poviem, ale ešte uvidím... Ale asi poviem, veď čo je na tom 😉 ... aj tak jej to raz musím povedať a nemám 15 rokov 😉 ...
Zajtra má 60-ku v nedeľu oslavujeme, tak snáď ju to hneď v pondelok neprivedie do hrobu 😀 😀 😀 ...
Držím ti palčeky a informuj, ako pokračuješ 🙂 ...
Ja už by som chcela aby bol marec-apríl, aby som už mala bábiku na rukách 🙂 ...
Drž sa!

ingrid0105
7. aug 2014

@blcha76 a nezvazovali ste jej to oznamit na narodky celkom super darcek a vedeli byto vsetci a hotovo 😀 verim ze uz sa nevies dockat a budem informovat a vyzvedat obcas ako sa mate 😀

smoulinka13
7. aug 2014

@haimi ahoj ako sa mas? ja som mala prve 3 dni bolesti a bolo mi zle, ale dnes mi uz skoro nic nie je, len ma taha brucho a mam ho stale velke ako slon...tak neviem ci je to dobre ked uz mi je celkom dobre 😖

haimi
7. aug 2014

@smoulinka13 boli ma dost brucho, ako pred mrchou. V noci to bolo dost drsne, bola som kontrolovat viackrat na wc, ci som nedostala mrchu. Rozmyslam, ci ju nebrzdi ten crinone. Ale snazim sa to este nevzdavat. Kedy si mala et?

smoulinka13
7. aug 2014

@haimi ja som mala ET pondelok, aj ja mam take krce a tahanie ako pred mms ale oproti tomu ako mi bolo vcera hrozne sa to neda porovnat...a zle na vracanie ti nie je?

haimi
7. aug 2014
smoulinka13
7. aug 2014

@haimi tak to potom asi nesuvisi s tym🙂 kedy chystas testovat?

haimi
7. aug 2014

@smoulinka13 odporucili mi az buduci stvrtok, ale zvazujem utorok. S 10 testom po 10 dnoch by uz nieco malo byt vidiet, nie? Tebe kedy odporucili?

smoulinka13
7. aug 2014

@haimi mne neodporucili testovat 🙂)) ze to ani nemam robit xixi lebo to skor pomatie rozum :D ale budem testovat, len neviem kedy 🙂

kika8259
7. aug 2014

Ahojte baby,stretli ste sa niektorá s týmto ? : som 20dní po ET ( 13.-den hcg 1971,20.-den hcg 20 228)- ibaže už pár dní necítim takú ťahavú bolesť pri vaječníku ako na začiatku a brucho už tiež nemám nafúknuté a aj časté cikanie pomynulo ☹ ... ja len či si myslíte že by som mala panikáriť že sa mi znoova niečo poserkalo ... sono mám až 25. augusta.. ďakujem

blcha76
8. aug 2014

@ingrid0105 Práveže zatiaľ to chcem povedať iba jej... Ostatným to poviem tak cca o mesiac, zatiaľ to nikto nevie, ani v práci... Chcem mať ukončený prvý trimester 😉 .

blcha76
8. aug 2014

@kika8259 Neboj, určite je všetko v poriadku 🙂 ... Ani ja nič necítim, ako keby som ani tehotná nebola... V utorok mám sono, takže snáď bude všetko OK 🙂 ...

smoulinka13
8. aug 2014

@kika8259 podla mna uz iba odznel OHSS alebo "nasledky" OPU a stimulacie 🙂

kika8259
8. aug 2014

ďakujem baby za ukludnenie , asi sa veľmi pozorujem, naposledy som to potiahla iba do 6 tt tak je to pre mňa kritický týždeň ...
@blcha76 joj super ty máš čochvíľa za sebou 1.trimester 🙂 držím palce na sono 🙂

@smoulinka13 to ma vôbec nenapadlo, že aj toto by to mohlo byť , totiž čo som tu čítala tak kočky majú väčšinou tieto príznaky a to je dobré , ale skúsim sa na to vykašľať ( tak zľahka 🙂 ) a nechať to na prírodu ...
ďakujem ešte raz

ingrid0105
8. aug 2014

@kika8259 klud bud rada, budes mat asi len pohodove tehulkovanie 🙂

haimi
10. aug 2014

@smoulinka13 ahoj, ako sa citis? Mas nejake tehu priznaky? Ja ziadne ☹

alcinkap
10. aug 2014

Ahojte. Tak nám to vyšlo na prvýkrát 🙂 už končím pomaly dvanásty týždeň. Príznaky som mala aj nemala, neviem či sa to dá nazvať príznakmi ... štyri dni po ET ma boleli dosť kríža (nikdy ma ani pred menzesom neboleli, tak som to považovala za dobré znamenie) a na desiaty deň mi bolo všetko potvrdené 🙂 testy som si nerobila, zbytočná panika a stres.
veľmi Vám všetkým držím palečky ....

smoulinka13
10. aug 2014

@haimi ahoj akurat sme prisli z caru, celu noc mo bolo zle, brucho velke a tvrde, nedalo sa mi dychat...Takze slaby ohss 🙂 robila som si test a mam dusika 🙂) juuj pomalicky sa tesime.ty si nerobila test? mne este vcera rano nic nebolo a potom v priebehu par hodin som ani chodit nemohla...

coffea
10. aug 2014

Ahoj kocky nebola niekora z vas 1.8 v Iscare BA na ET? Ja som bola vkladali mi jedno osembunkove vajko. A uz asi tri dni ma tlaci zaludok ked nieco zjem. Je niektora na tom podobne?

haimi
10. aug 2014

@smoulinka13 jeee to je supeeer, tak sa setri, oddychuj, nestresuj a uzivaj si to 🙂 ja budem testovat zajtra, co je 9d po et. Mala som pk a vkladali mi expandovanu blastocystu, takze uz by mohlo byt nieco vidiet. Som bez priznakov, takze velke sance tomu nedavam.

smoulinka13
10. aug 2014

@haimi uz by malo byt daco vidiet, ja som ducha mala uz piatok takeho mini mini 🙂 drzim palce

haimi
10. aug 2014

@coffea ja som bola 2.8. ale nic mi nie je. Mozno to, ze ti nieco je, je dobre znamenie. Vela bab mi hovorilo, ze prve priznaky su prsia. A kedy budes testovat?

alcinkap
10. aug 2014

@haimi
@coffea
nám vyšlo prvé ivf ... prsia ma vôbec neboleli a nebolia (som v 12-tom týždni). Príznaky som mala aj nemala - boleli ma kríže (to ma nikdy neboleli) a bolo mi aj zle trocha (ale to mohlo byť ešte aj z liekov), ale nejako extra som iné príznaky nemala. No a potom mi bolo zle až doteraz (teda ešte aj teraz mi niektoré dni je zle).
Držím Vám obom palčeky ... kedy idete na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre