Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
25. apr 2009

Ahojček Lumya. Ja som vo Ferticente. A ty?

kiara15
25. apr 2009

ahojte ja som 2den po ET a tiez mam sem tam bolest ako ped mrrchou a este sa chcem opytat ktora uziva crinone gel?
mimka ahoj ! 🙂

kiara15
25. apr 2009

a este vy stale lezite?lebo mne kazal na druhy den uz robit normalne veci len nie sa nadrapovat? 😒

mimka30
25. apr 2009

Kiara ahojček. Drž sa. Tie bolesti ako pred mrchou to má skoro každá. Ja to mám tiež a som čerstvo po transfére. Z toho si nič nerob. 😉

petronelka77
25. apr 2009

Ahojte 🙂
ako tak citam, tak bolesti ako pred mrchou su asi normalne, aj pri ET, aj pri KET.
Kiara,ja som 4-y den a tiez uzivam crinone.
Ja sa snazim byt v klude, nic tazke nerobit a polezkavam, aspon prve dni.

kacarina
25. apr 2009

ahojte nove "transferky", drzim palce 😉
ja odvcera zasa polihujem kvoli migrene, no velka zabava, ale som ju aj cakala, aj minule som mala este horsiu ako teraz, to je u mna bohuzial "normalka" 😒

lumya
25. apr 2009

ahojte kocandy, chodim sem s takym hodinovym odstupom a tak Vas nikdy nestihnem 😒 MImka, ja som v Gyn-five, prvy pokus, ET bolo v piatok...ja bolesti nemam, a stale rozmyslam, ako Kiara, ci uz robit, ci lezat...

linkap
25. apr 2009

Ahojte 🙂 , drzim vsetkym palce...... nech sme //.
Kacerinka od rana ma boli hlava , zvraciam....migrena, takze ta chapem. Ja som sa teraz zobudila od obeda sa snazim spat, potom mi je lepsie.

lumya
25. apr 2009

Baby zlate, neviem, ako vydrzim tychto 10 dni, som zvedava ako pes.....

kacarina
25. apr 2009

Ahojte, tak hlasim zlepsenie migreny, aj veceru uz som zvladla, mikni-ranajky som skoro pustila do kanalu, obed som radsej neriskovala ... ale uz som vcelku ok .... uff 🙂
Linka, uz je ti lepsie?

petronelka77
26. apr 2009

Ahojte cakatelky na //🙂 .
Prajem krasne ranko a peknu nedelu 🙂 .
Dnes sa mi snivalo, ze som si robila test na 5-y den od KET a bol pozitivny 🙂 .
No, uz mi riadne z toho cakania sibe, ze sa mi snivaju taketo scifi scenare 😉 ,ale bolo to velmi priiiiiiijemne 🙂 .pa

jespera
26. apr 2009

Petronelka - tak to ano, aj ja mam ten pocit ze cvoknem, ja som dnes siesty den /nepocitam den prenosu/ - ale na testy je to este strasne skoro..
Prajem pekny den.

lara75
26. apr 2009

petronelka, mne sa snívalo to isté, dokonca, že som mala na dvoch testoch //, 😀 😀 😀
Asi sa na to príliš sústredíme 😝

kiara15
26. apr 2009

petronelka a nevies ci ma stym niekto skusenosti ked to citam malo by to by dobre?no uvidime ?
lumya lebo mne doktor povedal ze v den transferu mam odychovat a nenamahat sa a na druhy den uz pomali mozem robit bezne prace tak ja neviem ale uz ja beham ?

kiara15
26. apr 2009

bambulky ja zase rozmyslam ze si neviem predstavit ze tam budem mat dve palicky po tolkych neuspechoch?zeby konecne prisiel moj cas? 🙂

petronelka77
26. apr 2009

Babulky, snad nam to konecne vyjde 🙂 .
A uzivate vecer crinone? ja mam pocit takeho stipkania, tak neviem, ci je to ok. a vy?
Ak nepocitam den transferu, tak som 4-y den. ET som prezivala inak, bolo to 1-y krat a velmi som sa setrila. Teraz sa uz menej setrim, sice von nechodim, lebo som na PN, ale po byte beham jedna radost 🙂 .
ja si tiez neviem predstavit, ze tam najdem vyrazne 2 palicky. Uz som raz mala // pri ET, ale HCG kleslo a bohuzial sa to nepodarilo.
Snad nam teraz Panbožko dopraje 🙂

kiara15
26. apr 2009

petonelka rano uzivam tam je pisane ze lepsie je rano alebo doobeda aj doky mi tak povedal.A to pichanie mam aj ja sem tam ale este nebadam ine priznaky ty ano?akurat vcera mi bolo tak na figu ale to aj stychto hormonov tam je pisane ze budem taka unavena 😉

kiara15
26. apr 2009

ja som 3den po ET 🙂 tak sme o jeden den. a ktory mas den cyklu ja 28dc 🙂

petronelka77
26. apr 2009

Kiarka, ja som, ked nepocitam den transferu 4-y den po vklade a 23 den cyklu.
Ja nepam pichanie, ale take stipkanie, ako ked je vytok, no ale to asi patri k tomu. V lekarni mi povedali, ze vecer, ale dam si to teda rano alebo doobeda, ked to aj doki povedal.
Pri ET som aj ja bola taka rozhadzana, ale to je vplyvom hormonov. Pri KET-e je to uplne ine.
Pekny dnik 🙂

kiara15
26. apr 2009

diky aj tebe zase nabuduce 🙂

honey13
26. apr 2009

ahojte, želám peknú nedelu, ako sa máte? ja v pohode, dnes som 10 ty den po et, ešte celý týžden budem čakat na krv, až 4.5. idem. Ešte som netestla, ale možno.....

kiara15
26. apr 2009

ty si 10 den a ides az 4.5na krv ja som3den po ET a idem 6.5 nejako neskoro nie?este sa ta spytam a kolky den cyklu si?

honey13
26. apr 2009

25 ty den cyklu, doktorka ma dala kvoli tomu tak neskor, že toho 1.5. je volno, tak že až 4.5.ale už asi testnem, ako sa inak citiš?

kiara15
26. apr 2009

ja si myslim ze uz najhorsie mas za sebou nie?ja sa citimok len teraz mam take vseliake pocity ako keby pred mrchou ale hovoria ze to tak ma byt no uvidim lebo ja som 28dc 🙂

mimka30
26. apr 2009

Baby čaute. Ako sa máte?

honey13
26. apr 2009

ahoj mimka, v pohode, som sama doma, manžel pracuje, ja sa učím, aj oddychujem, a Ty?

mimka30
26. apr 2009

Ahoj Honey. Ja som dnes druhý deň po ET, tak tiež trocha polihujem aj posedávam. 🙂

mimka30
26. apr 2009

Honey idem si trocha ľahnúť lebo si musím vložiť Utrogestan. 😉 Za polhoďku prídem, tak môžme popísať, ok?

lara75
26. apr 2009

ahojte baby, čítam, že mávate bolesti v podbruší, no ja som sa dnes ráno zobudila na strašne silné akoby menštruačné bolesti, hneď som išla na WC, lebo som mala pocit, že už aj krvácam, ale nič. Moje bolesti sú podobné svalovici, keď niekto robí veľmi veľa brušákov 😠
Som 6. deň po KET, ak nerátam deň transferu a 29.DC.

mimka30
26. apr 2009

Ahoj Lara. Ja si myslím, že to má každá z nás tie bolesti. Teda ja som to mala pri prvom ivf a mám to aj teraz a som len 2. deň od ET. Je to fakt nepríjemné. Ale sú aj baby čo to majú dokonca prvé mesiace tehotenstva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre