Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
3. máj 2009

Áno, aj keď vo FC robia na 14. deň. Ale do ďalšieho pondelka by som asi nevydržala 😀
Do ktorého centra chodíš ty?

petronelka77
3. máj 2009

Edzi, dakujeme 🙂 🙂 🙂 ..uz su to dialnice 😀 .
Mas pravdu, hned je ten den krajsi a vy sa ako mate? 🙂

petronelka77
3. máj 2009

Mimka, chodim Dr. Hermanovi do KE a Ty? V BA?

mimka30
3. máj 2009

Áno v BA do Ferticentu.

babulka123
3. máj 2009

mimka... dakujem sak od rana nakukam ze co .. len som varila .. pecene kuriatko, zemiakovu kasu , polievocku a uz som uplne hotovson. .ideme sa napapat a potom si sadneme na balkonik a budem odpocivat.. a marek ma dnes narodky tak sa budeme mojkat.. hehehehe

a pooooobede pride PAHU.. neviem ci si ja pamatate alebo nie, ona chodi do GF..
a petka je v pohode neboooj , len je v nemocke a vies aky je tam rezim , mozno je na vysetreni, mozno spi a pokial viem tak cez den tam byva snou aj drahy..

mimka30
3. máj 2009

Áno Babulka pamätám si ju. Pozdrav ju. Ona mi písala o tie testy v Brne, alebo v Prahe na zistenie protilátok.
Babulka si zlatá. 🙂 Ja som Vás obe s Peťkou furt čítavala a tíško dúfala, že snáď aj ja raz. 😉
No uvidíme vo štvrtok na odbere.
Tak len pekne oddychuj. 😉 My sa ideme tiež niekam poprechádzať. 😉

kiara15
3. máj 2009

mimka gratulujem je to tam neboj 🙂 🙂 🙂

mimka30
3. máj 2009

Kiara ďakujem si moc zlatá. Trocha sa bojím, lebo to podbruško cítim 😒

boncusik
3. máj 2009

ahoj mimka

ja som tiež vo ferticentre po ET ale o 4 dni skor ako ty, v utorok už idem na krv, ešete som netestôa lebo sa strašne bojím bojim ☹

aj ja cíto podbrško a vidím že si uspešná tehulka aké máš pocity? bolí ta celý den to podbruško, mna niekdy vlavo niekdy vpravo ale hlavne ked dlhšie stojím alebo chodím strašne mi to priomína bolesti pred mrchou tak sa bojim bojim

inak 8 den som mala jednorázové špinenie tiež neviem čo to mala byť ☹

bola som po PK 2 blastocyst, tiež som mala nábeh na hyperstimulák a brala dostinex ale nastastie sa zvládlo, vajíčok bolo 28 a oplodnilo sa 16, 2 blastocysty vložili a 3 zamrazili.

strašne sa bojím testovať ani test nemám doma aby som sa z toho nezblázila 😉

mimka30
3. máj 2009

Ahoj Boncusik. Ešte sa neteším, lebo sa tiež bojím. Ani neviem, ako ma napadlo testnúť.
Podbruško cítim aj ja, stále sa chodím na wc kontrolovať. Inak nemám žiadne pocity ani v prsníkoch. Len to podbruško. Aj ja sa bojím mrchy. ☹
To špinenie mohlo byť uhniezdenie embryjka 🙂 🙂 🙂
Ja som mala 31 vajok a nemáme žiadnych mrazáčikov, lebo sa vraj pomaly vyvíjali 😔
A fakt neskúsiš testnúť???

boncusik
3. máj 2009

mimka

toto je moje 6IVF,z toho 3x biochemická gravidita a 1x mrtvy plod v 12 týždni, 1x stopnuté

ja sa bojím testovať a tešit sa lebo u mna sa to pokazilo v roznych štádiach kedy sa to len mohlo pokazit ale blastocysty ešte mi nezávadzali tak verím že budú životaschopnejšie a sa poriadne zahryzkajú a nepustia ako tie chudatka predtým.

ja som minule testovala a tak som bola na nervy z negat tetsu že som sa skoro zbláznila a bola sam tehu ale len biochemické ☹

tak radšej počkám do krvičky, a však ani test nemám doma 🙂

mimka30
3. máj 2009

Chúďatko moje 😔 😔 😔 To som nevedela. Je mi to moc ľúto. 😔 😔
Boncusik, ale blastocytky sú super. Mne dávali po PK morulky. A blastocytky sú o stupeň vyššie ako morulky.
Takže si určite tehulka 🙂 🙂 🙂
To je aké to biochemické tehu? 😕

boncusik
3. máj 2009

biochemické gravidita je uchytenie embryjka ale nie dostatočneé, embryjko sa zahryzká, ale slabo
HCG v krvi je pozívne ale potom klesne, mne sa to prejavilo vždy menštruáciou a na koltrolnej krvičky už HCG bolo nízke ale slbo stúpajúce ☹

minka nehnevaj sa že odpisujem s latenciou, žehlím si biele prádlo/ tiež som zdravotáčka/ zajtra do roboty tak odbieham 🙂
mimka bodaj by si mala pravdu avšetko konečne raz dobre dopadlo 🙂

mimka30
3. máj 2009

Len žehli Boncúšik, ale moc sa nenamáhaj.
Ty si tiež zdravotník? No to je milé 🙂 🙂 🙂
To biochemické tehotenstvo je hrozné ☹

Boncúšik dúfam, že nám už konečne bude dopriané 😉

boncusik
3. máj 2009

🙂 mimka

nič nám iné nezostáva len verit že budeme raz konečne tehulky a hlaven sa nevzdávat

inak som čítala že blastocysty sú lepšie ale mnohým sa to nepodarilo s nimi a mnohým sa to zase podarilo so 4bb alebo 8bb embryjkami, takže asi všetko je to o tom či nastal správny čas a je nám to zhora dopriaté 🙂

mimka30
3. máj 2009

Inak teraz som prišla z wc a na papieriku bola slabulinko ružové špinenie ☹ ☹ ☹ To znamená, že je asi po všetkom ☹

ixi
3. máj 2009

ahojte mozem svmi cakat? mimka to bude zahniezdovanie 😉

mimka30
3. máj 2009

Ixi myslíš? Ja sa tak bojím. ☹ Aj ty si to mala?

ixi
3. máj 2009

ano mala ked som bola prvy krat tehu 😎

ixi
3. máj 2009

neboj sa moja 😉

petronelka77
3. máj 2009

Mimka, ja som vcera tiez objavila na papieriku slabucke ruzove spinenie a mala som paniku, lebo aj druha palicka bola slabsia.
Dnes to bolo v poriadku. Neuzivas crinone?

mimka30
3. máj 2009

Ja by som teraz mala niekedy dostať mrchu ☹ Mne sa pri prvom ivf spustila na 12. deň po ET. 😖
Ixi dúfam, že máš pravdu a nepustí sa mi mrcha ☹

ixi
3. máj 2009

neboj nech ide do kelu mrcha

mimka30
3. máj 2009

Nie Petronelka. To je ten gél? Ja užívam len Utrogestan. Ten Crinone mi musí predpísať lekár? Berieš ho aj s Utrogestanom? 😕

petronelka77
3. máj 2009

Ja som mala vcera 28-y den cyklu + k tomu spinenie.

ixi
3. máj 2009

a moze to byt prave aj tym ze si mala mat v tomto obdobi mrchu dakto ma aj pocas tehu mrchu

mimka30
3. máj 2009

Ja som dnes tiež 28. deň cyklu 😒

corinne
3. máj 2009

Ahojte,tak od zajtra sa k vam pridam 🙂 Budu to neuveritelne dlhe 2 tyzdne cakania 😒 ,llen 1 den od OPU,bola pre mna hroza,rano som sa klepala s telefonom v ruke,,co mi povie embryologicka.Nahovarala som manzela nech zavola,tak mi povedal aby som volala ja ,ze on nevie co sa ma opytat 😀 Baby ako to zvladate to cakanie,chodite do prace ?

mimka30
3. máj 2009

Corine ja nechodím do práce, nechcem riskovať. Teda ja pracujem v zdravotníctve a tam musíme aj zdvíhať pacientov, tak radšej neriskujem.

Corine drž sa 😉

ixi
3. máj 2009

corinne ja som na pn ale to cakanie ja pre mna otras 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre