Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bbtina
26. jan 2011

@luly3 no ako myslíš, ale veď to tak isto vychádza, keď si tehotná tak ti 3-4 dni putuje oplodnené vo vajcovodoch a potom dorazí do maternice a keď ideš na IVF, tak ti ho oplodnia a vačšinou (ak je to teda bez PK) na 3-4 den vložia, čiže tak isto sa na 5 den začne uhniezdovanie, či si prirodzene tehotná albo po IVF. Aaaale veď to je jedno, aspon si môžu kočky porovnať, že nie každá musí mať hneď 2 čiarky.

@renattka24 tak aj ja sa teším že mám úple rovnakú spolubojovníčko. Aj pre mňa je toto prvé IVF, len nám neostali žiadny mrazáčikovia, takže to musí rozhodne vájsť

luly3
26. jan 2011

@bbtina asi tak nejako 🙂 🙂 🙂 je to úplne jedno hlavne nech máme všetky // nie 😉

gabinkaa
26. jan 2011

@luly3 no supééééér to muselo byť fakt krásne, tak držím palce, aby bojovník riadne bojoval....teraz si na PN?

renattka24
26. jan 2011

@bbtina Urcite to vide....myslim aj na teba 🙂

minka051
26. jan 2011

@luly3 no to nemyslím 🙂 , mne stačia aj dve alebo jedno.A povedali že keby náhodou aj sa chytili tri, tak jedno by muselo preč, lebo v mojom veku by som ich už asi nevynosila.A stým sa dá vraj niečo robiť. Ale že budú tri je veľmi malá pravdepodobnosť. 😀 To by som asi ani ja už sama nezvládla.
@renattka24 No eventuálne by ti aj krv mohli zobrať, ale asi ešte nevezmú veď uvidíš.Ak myslíš centrum tak som bola v Jihlave v Sanuse,ale inak riešim všetko doma cez moju doktorku.

luly3
26. jan 2011

@minka051 hej volá sa to redukcia niektorého embrya
@gabinkaa nie niesom PN a ani nemusím nepracujem 😉

gabinkaa
26. jan 2011

@luly3 tak pekne oddychuješ, aby sa v pokoji embryjko uhniezďovalo, koľko bunkové Ti vkladali?

minka051
26. jan 2011

@luly3 No asi tak nejako ja si už nepamätám ako to nazvali. 😵

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa ja neviem kolko bunkové bolo to som sa nepítala ale viem
že bolo najvyšiej kvality to mi povedal doktor a aj v sprave to mam
napísané že embrio CM 1Gr - to znamená kompaktná morula najvyšej kvality 😀
aj tak tomu nerozumiem 😝 😀 je mi jedno aké bolo hlavne nech je a nech je sneho
babenko 😅 😅 😅
a už si si vybrala toho dr????a kedy sa tam chystáš????

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 tak to je dobre, určite sa mu u Teba už páči a nechce odísť, ešte som si nevybrala lekára, včera prišli od liečiteľa liečiky, tak začneme užívať, dnes idem pre ne na poštu a zavolám mu ako užívať a musíme sa s mojím dohodnúť presne čo a ako, dúfam, že nebude mať námietky a na február chcem sa objednať, len toho lekára vybrať, neviem ktorého fakt

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa 😅 ved to je jedno ktorému pojdeš všetci sú dobrý 😉 len macháč
tam býva iba štvrtky tak teho by som ja osobne nechcela lebo
ked ti vide ult niekedy inokedy tak sa nebude starat o teba iba on 😉
ak ti mam poradit zober si Stelcla on ti bude robit všetky ult, punkciu a aj transfer
nooo a ake liečky ti poslal liečitel načo????

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 som tu niekde čítala, že macháč má aj inde ordináciu, tak má toho asi veľa, som uvažovala nad )Stelclom, tak dúfam, že sa to podarí, Tebe držím palce....to bude krásne jesenné dieťatko 😉 liečiky si idem zobrať, sú to homeopatiká, je to pre nás oboch, tak dúfam, že zaberú, ale keby si vedela čo som si videla na tvári až som sa zhrozila, hovorím to nemôžem byť ja, to bola katastrofa, vraj na tvári je vidieť ten bordel čo máme v sebe, ale musí byť na to prístroj

bbtina
27. jan 2011

dievčatá ešte čakáme???!!! Testovala už niektorá??? 🙂))
Ináč mňa od včera večera tak divne bolí brucho, niečo podobné ako bolesť žalúdka, tak mám strach, nie je to nejaký extrém ale teraz sa človek bojí všetkého ☹

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa hej macháč je v olomouci 😉 no a načo su tie homeopatika????

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 tak má toho veľa, v takomto nejakom centre? homeopatiká sú prírodné lieky, ja si tak liečim chrípku, doporučil mi to aj lekár po prekonanej ťažkej alergii na lieky, som o nej nevedela, tak prepukla veľmi silná, môžem povedať, že mi to zaberá a toto je liečenie organizmu podľa zistenia toho liečiteľa, tak uvidím čo a ako, Ty sa ako cítiš mamina? 😉 😉 😉

renattka24
27. jan 2011

@bbtina Ahojky.
Ja som si povedala ze testovat budem az v sobotu....Bojim sa sklamania.A dnes to je 7 dni po 🙂
Ja som mala tiez vcera take bolesti,ale uz som si aj myslela ze pojdeme na pohotovost...no ale potom to prestalo....
A vy ste testovali niektora?Ako sa citite?

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa aha 😉 tak dúfam že zaberú.
no ja ako sa cítim???nijako úplne normálne 😕 vôbec nič mi
nieje bolia ma akurát prsia ale to je stoho utrošu a to je všetko
necítim sa byt vôbec tehotná 😠

luly3
27. jan 2011

@renattka24 ahoj tak 7 den 🙂 tak to ja by som mala už aspon jeden
testik očúraný 😀 😀 😀 tak držím palce na sobotu

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 to je ešte krátko, máš si urobiť testík alebo ideš na krv? kedy bude kontrola?

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa má urobit test na 14 den a ked bude // tak o 14 dní na
kontrolu

renattka24
27. jan 2011

@luly3 Ja som si ho uz aj robila🙂))A prave ze bol negativny....tak chcem dat tomu cas...Drzim palecky...

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 a test Ti dali oni alebo Ti povedali aký si máš kúpiť? do Ba som chodila na odber krvi a tam mi doktor povedal, že to nie je také jednoduché, vraj keby bolo tak by dali každej "ocikať papierik" tak potom neviem čomu veriť,

bbtina
27. jan 2011

@renattka24 ahoj, veď aj ja až v sobotu, veď sme vtom spolu persne narovnako 🙂)) Tak aj ty si mala také bolesti, mne to pripada, ako keď som brala veľmi silné antibiotika a bolel ma z ich žalúdok, proste mi ho zaťažili,až na to, že tá bolesť bola nižšie, už som aj ja stresovala, že či sa náhodou embryo nepúpšťa a tak. Presne včera večer mi to začalo, ale dneska už v pohode, ráno mi ešte tak bolo, ale teraz už ani nie. Juuuj hrozneee sme

@gabinkaa no najlepší je vraj Mamatest

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina ja som ho skúsila a bola tam iba jedna čiarka, potom som išla 10. deň na odber krvi a testík bol pozitívny, ale potom po 14. dňoch hcg kleslo, embryjkám sa nepáčilo ☹

luly3
27. jan 2011

@gabinkaa mne dali v RF 😉

bbtina
27. jan 2011

@gabinkaa jaaaj, a to si bola nejako skoro na krv, mne kázali v centre testovať na12 deň a kontrolne na 14 deň a ž potom na krv. No a vňčšina testov ukazuje pozitívny výsledok až tak ten 10 deň, to len my sme také zvedavice zvedavé, že už hádam aj na druhý deň by sme najradšej testovali 🙂

gabinkaa
27. jan 2011

@bbtina v GF BA, kde som bola dvakrát to takto praktizujú, každé centrum má svoje vlastné metódy, Ty si kde bola?

luly3
27. jan 2011

@bbtina tak sa v GF chodí na krv 10 den a 14 😉 tam je smerodajná krvička
tehotensky test ich nezaujíma 😉 že @gabinkaa

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 a to Ti dali testíky ako sa kupujú v lekárni? dali Ti jeden alebo viac?

gabinkaa
27. jan 2011

@luly3 ano je to tak, doktor mi vravel, že testíky v lekárni nie sú tak citlivé na zistenie hcg v krvi, vraj to je tak na 20. deň, či to je pravda neviem, lebo niektoré baby mali samozrejme aj testíky z lekárne s dvomi //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre