Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
1. feb 2011

@sonulienkas To som mala obidva Mamtesty.A v lekarni mi hovorili ze maju vyssiu citlivost.... ☹ ☹ ☹
Na tom jednoduchom testiku zo soboty vidim ciarocku aj ja ale co ten dnesny???Fnuk.

sonulienkas
1. feb 2011

@anika142 🙂 ty si aký deň?
Ja som 4. deň po ET,

renattka24
1. feb 2011

@anika142 Ja viem,ze by sme sa mali ukludnit.Dufam ze mas pravdu.Zajtra idem dufam na krvicku tak dam vediet co a ako....A ty nezufaj urcite tam budu,pokial nemas mrchu,tak myslim ze je to na dobrej ceste. 😀 😀

anika142
1. feb 2011

@sonulienkas ja som 8 den od KET

sonulienkas
1. feb 2011

@renattka24 ja si myslím , že aj testy sa často možu mýliť, ved poznam prípady , že test neukazal tehotenstvo a krvička bola pozitívna 🙂 , a stalo sa to už veľa krát , takže - no stres, OK ? 😉

anika142
1. feb 2011

@renattka24 uricte sa musime z toho ukludnit neboj vsetko bude fajn, no mrchu nemam ale mala by som ju mat az buduci tyzden v utorok takze uvidim a v pondelok mam ist na krv.

bbtina
1. feb 2011

@renattka24 si si mala kúpiť tie obyčajné namáčacie,s toja cca 3 eur a sú 2 v balení, ja si iné ani nerobím. A tieto mamatesty, čo máš druhý mám pocit, že majú citlivosť 25HCG a nie 10. Ja som si dnes urobila menej citlivy, a celú minútu tam druhá čiarka nebola až potom sa natiahla

renattka24
1. feb 2011

@sonulienkas Ok takze nestresujem...len sa jedujem na to,ze zena si kupi testy a ani poriadne neukazuju...
Anika pondelok tu mas co chvilu,tak sa o seba pekne staraj a som si ista ze vsetky budeme tehulky🙂))
Bbtina no ved som si aj kupila take obycajne a ta lekarnicka,ze tento je najspolahlivejsi...tak si ma vies predstavit aku som mala reakciu....Peknu zbierku mas.Takze vo stvrtok chcem pocut potvrdenu prvu Tehulku🙂))))

sonulienkas
1. feb 2011

@renattka24 podľa mna to bude tak , že tie ,,najspoľahlivejšie" asi až také spoľahlivé nebudú , len sú predražené , a čo sa týka magistier v lekárni oni tiež často vedia len teoreticky , ktorý test je aký dobrý ,

minka051
1. feb 2011

@annamary27
@kajka39
@luly3 Ahojte Tak ja vás sklamem dnes ráno test negatívny ani dúšik tam nebol. bola som na krv a povedla som im to tak povedali že pravdepodobne z toho nič nebudeani z krvičky. ja som zmierená bola som pripravená na oboje. tak všetkým ktoré čakajú a ktorým to už vyšlo prajem veľa šťastia až do samého konca. ja som už skončila. Už sa nejdeme pokúšať vidím že to nemá zmysel a vek už asi nepustí. Dve deti mám a tak sa budem v budúcnosti tešiť na vnúčence. 🙂

moncibubu
1. feb 2011

ahojte babenky tak tie moje krize bolia,ale uz menej.Ja si zajtra pojdem kupit testik a vo stvrtok si ho urobim.A pocula som aj ja,ze tie papierove 2 ks v baleni su lepsie.Je to len reklama.A tehulky budeme vsetkyyyyyyyyyyy.

bbtina
1. feb 2011

@minka051 tak tomuto sa mi ani veriť nechce....ja počkám na tú tvoju krv

anika142
1. feb 2011

@minka051 ani mne sa tomu nechce verit urcite si pockaj na tu krv, ja som pocula kopec pripadov ze si aj 5 ks tehotenskych testov urobili a boli negativne no aj tak boli tehotne, krv mas istu.

minka051
1. feb 2011

@anika142 No ja myslím že nie také zázraky sa nedejú. ja myslím že by som sa aj inak cítila, ale mala som pochybnosti aj ked som verila že sa to podarí. A tá prvá alternatíva sa potvrdila.Okolo obeda bude aj krv tak napíšem. Ale už výsledok viem aj bez toho.

renattka24
1. feb 2011

@minka051 A uz mas aj vysledok z krvicky??Mozno este nejaka nadej tam je....Ale si moc statocna...

luly3
1. feb 2011

@minka051 ☹ to je mi lúto počkaj ale ešte na krvičku 😉
@anika142 tak mi dnes len / aj zajtra testíkuješ????ja som
si dnes bola kupit dalšie testíky a zajtra zasa testnem
@renattka24 na tem prvem je pekne vidiet 🙂
@bbtina ty si jasná mamina už 😉 gratulujem a nech je bezproblemove
celých 9 mesiacov 🙂

anika142
1. feb 2011

@luly3 ahoj, ja zajtra netestujem, mozno v stvrtok al. piatok.

luly3
1. feb 2011

babulky ja som nabehla do lekarne kupila sem si testy nove 5 ks 😀
jeden z nich rapidclear s citlivostou 10 a došla som domou
a spravila ho a su // 🙂 ta druha sa mi sfarbila trošku neskor ale je ju pekne vidiet 😉

bbtina
1. feb 2011

@luly3 no vidíš, stačí kupovať správne testy 🙂))) Gratulujeeeem

luly3
1. feb 2011

@bbtina asi 😀 😀 😀 ale ja ešte nemám vyhrané mosí mi HCG pekne
stúpat lebo doteraz som vždy mala 5 tt spontánny potrat ale teraz picham
fraxík tak snad mi pomože 🙂 verím mu

anika142
1. feb 2011

@luly3 novidis aj ja mam rapidclear s citlivostou 10, treba verit a drzim palce nech stuuuupaaa vysoko. drzim palce.

annamary27
1. feb 2011

@minka051 ☹ ☹ ☹ je mi to lúto ☹

renattka24
1. feb 2011

@luly3 Tak super.vidis sme ti hovorili,ze tam budu // ciarocky?A ako to myslis to HCG aby stupalo?Ako zistim ze ten hormon mi stupa??

luly3
1. feb 2011

@renattka24 moja s tým sa ty určite nestrachuj 😉 to ja som mala
HCG 246 potom niečo cez 470 a začala som krvácat tým padom
som o mimi prišla - spontanny potrat stalo sa mi to 3 krat už ☹
no zistili mi mutaciu 3 genou tak teraz picham každý den fraxík
na riedenie krvy a aby som zasa nepotratila

renattka24
1. feb 2011

@luly3 Aha tak to ti drzim paste.a zaroven ta obdivujem,ja by som uz bola na nervy keby som potratila 3x...
Myslim na teba....Kedy ides na tu krv?Sa mi to pleteie... 😀 😀

luly3
1. feb 2011

@renattka24 nie nie ja nejdem na krv ja si robim na 14 den tehotensky
test a ak budu // objednávam sa telefonicky na ULT, ale asi si dám
zobrat krv tu unás :D
a ty kedy ideš?????už si netestíkovala???za aku dobu sa ti tam urobila
ta druha čiarka????

renattka24
1. feb 2011

@luly3 Ja idem zajtra pre lieky pretoze mi uz dosli.A dufam ze mi zoberu aj krv....Len neviem kedy budu vysledky ale snad skoro.Ale tvoje tehulkovanie je na dobre ceste....toto bude prve babenko??
Testikovala som dnes a je negativny(hodila som tu fotky pozri si v predchadzajucich prispevkoch, a v nedelu co som si robila tam bola pekna ale slaba ciarocka).
Druha ciarka mi prisla asi tak po minutke...Ved pozri tie fotky sama uvidis.

luly3
1. feb 2011

a akoto že je negatívny???skus druhy urobiť citlivejši.a nevidis tam ani ducha?no ja som pozerala ale nieje to dobre vidiet

moncibubu
1. feb 2011

@luly3 tak to sa pripajam aj ja a gratulujem,To je krasne.

luly3
1. feb 2011

@moncibubu dakujem ale ešte nieje silna mosím počkat čo bude robit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre