Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
17. júl 2009

ahoj Nikušik ano vseptembry verim že možem hned v septembri nika nechod moc po slnku nekup sa vhorucej vode apolihujhlavne do 3mesiaca opatruj sa ja som hotova maminku mam na internom srdce tlak do roboty ale chodim prv l preč lebo chodim za mamulku len nech je vporiadku ☹ 😝 som najmladšia zo 6 deti som taky cecok mamin 😀 😝 zato moc nestiham net ale v duchu som svami trošku mije smutno že na stranke Helios tie kočky sa aj osobne poznaju aj sa stretaju sa tak dosť poznaju tak mijeto take sa tam pindlovať rada ich čitam ale ony tak medzi sebu tak sem zabludim apovzbudim vas aby ste nezabudli bdiem nad vami ROSIENKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NESMIEš to vzdavať nedovolim ti to! tisi veľka bojovnička po toľkych sklamaniach sa nevzdavaš budeš za to važne odmenena 😉 papa

ybyta
17. júl 2009

kolko hodin ahlcem pukance 😀 🙄 ajoj zajtra 😎

rosienka
17. júl 2009

ybyyy - neboj, nevzdam, uz mi je lepsie, uz sa davam dokopy a roumyslam, co by som mohla najlepsie do toho septembra-oktobra podniknut, aby som si zvysila sance... asi by bolo najlepsie chodit skoro spat, ale ja som taka nocna sova 😉

nika232
18. júl 2009

ahoojte. ybyt tak nech sa maminka chytro uzdravi.
a to mas dobre ked ides kuknut s helika sem aspon nemusis vela citat aby si sa dozvedela co sa stalo 🙂
rosienka...no dovolenku by to chcelo 🙂 mi sme to tak mali ze bud babo alebo dobra dovca 😀

mzuzka
18. júl 2009

ybytka, kludne sa k nam pripajaj v heliku, nevadi ze sa nepozname osobne, ved co nebolo moze byt. to je nahoda ze sa pozname medzi sebou par z PD, ostatne sa tiez pozname len cez konika, a nevadi. si medzi nami vitana, naozaj. 😉

inak toto cakanie, to je nieco strasne,ako na rozsudok. ja som pred IVFkom nebola bsolutne z toho vystresovana, ola som v pohode, ale teraz to na mna tak dolieha..........

rosienka
18. júl 2009

nika- zial sme uz boli 3 tyzdne v aprili a pri najlepsej vôli sa mi podari naskrabat tyzden v septembri pred stimulkou, lebo mam len 4 tyzdne dovce za rok 😢

nika232
18. júl 2009

jaj rosienka 😒 nevadi sak za chvilu budes mat kopu dovolenky...materskej 😀 som to pekne vymyslela,ze 🙂 od septembra 9mes a si doma aj s ybyt 😵 dohodnute ????? 🙂
slecny a co dnes robite?

ybyta
18. júl 2009

AHOJTE dievky až teraz som tu boli sme vZOO Bojniciach segra byva šutovciach aj unej sme boli nohy ma boleli jak šlak kym to človek pochodi bo 😀 ;li sme sa dooooooooobre nahamať askveli den až do tej hruzovej burky 😝 😎 Rosienka však začnime spolu moja vseptembry začneme s liekmi injekciami ajedem nato zlato!!!!! amožno sa stretneme 😉 🙂 Nika ako ?si ok? stražim stale moja len opatruj miminečko keby ste vydeli ako žena toho času mamina orangutana sa starala omalinku opičky..... normal dojimave ako človek ti brdˇo 😝 vzorna užasna mamička veľa bab nepodarenych by si mali vziať priklad snej!! zas chrumem pukance 😠 😠 kolko hodin načo nejesť zachviľu materska kilečka moja segra pribrala 29 kilov! mala vela vody aj nohy jak valky na cesto 😝 😝 😕 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu už idem chrnieťpa 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔

nika232
19. júl 2009

ahojte.tak vravis ybyt ze pekny vylet za tebou 🙂 no ved ja sa inaaaac bojim toho priberania od stimulky som pribrala asi 3kg ale brusisko mam ako keby som mala zajtra porodit a uplne nafuknute...podla mna uz nema kam rast 😠 ale mam pocit ze to je este len v zaciatkoch a neviem,neviem ci sa to niekedy a niekde zastavi 😀 teda ybyt ty po nociach nespavas? inak si sa pytala ako,no celkom sa da rano mam taky zvlastny pocit hupania v zaludku ale zatial nevraciam ani nic a este vecer ma boli brucho ale tak divne okolo pupku 🙂 v podstate nebit toho velikeeeeho bruska co si vlacim pred sebou tak ani neviem ze som tehu 🙂

nikita880
19. júl 2009

ahojke .som tu dávno nebola, gratulujem všetkým tehuľkám a čakateľkám držím palce, na budúci týždeň sa k vám pridám aj ja. konečne idem na KET, tak len dúfam, že tentokrát sa to podarí. držím nám všetkým palčeky

ybyta
19. júl 2009

ahojte bambulky moje zlate 😉 😝 Niki ja bych aj rada vracala s tehotenstva 😝 😔 ato brucho toje ešte teraz hruza!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ ja som bola čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihla ako laň ateraz furt som ako prifukany balon 😠 na nervy ateraz ked pojdem v sept. tak už budem lietať vo vzduchu 😠 😀 😝 Nikitka tosi piš že ti to vynde dievka moja bud si ista! avynde to aj mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaROSIENKE Asnaživym dievkam počuj Nikuška teba nech netrapi že priberaš!!!!!!!!!!!!!! ved toje super a papaj čo ti chuti a vitaminky aked rano budeš guckať nevvaaaaaaaaaaaaaaa 😉 bobu nocku zjedla som zmrzlinu na to melon aidem na pukance aže priberam 😝 😠 😔 😔 😔

nika232
19. júl 2009

ybyt ale ty si zavisla na pukancach ty kazdy vecer chrumes pukance 😀 zachvilu budu s teba strielat 😀
ved jasne pre to babo sa to vsetko oplati a urcite by som toho vydrzala o moc viac keby musim 🙂
a slecny aby ste vedeli tak v tom septebri vam o urcite vide ja budem na vas strasne mysliet. september bude plodny ... citim to v kostiach 😀 😀 😀 😀 😀 dobru ybyt 🙂

ybyta
19. júl 2009

tosipiš mojenka kdo ide nato vseptembry ma šťastie 😉 aj stimi pukancami maš pravdu 😎 ašup s babom buvikať Nikuš zajtra paaaaaaaaaaaa 😔 😝

mircalla
20. júl 2009

Ahojte, ja mam brusisko tiez nafuknute, jednak hormony, jednak vela jem.

Dneska som 6tt, idem na UZV, dost som nervozna, dufam, ze to dobre dopadne....Ak ano, idem na pnku, nebudem sa v praci nervacit

Drzim vsetkym palce v septembri, niekde som citala, ze statisticky to byva najuspesnejsi mesiac pre IVF, i ked nevedno preco...

nika232
20. júl 2009

ha ybyt rosienka citate co pise mircalla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som to vedela!!!! a ani som to nikde necitala 😀
mircalla a ako to teda dopadlo na tom uzv,dufam,ze je vsetko ok. ja idem zajtra a tiez bojim lebo ma picha v podbrusku ale hlavne pri vajecnikoch tak neviem co sa deje.

ybyta
20. júl 2009

Mirušik držim palčoky moja pekne nech bruško len rastie adaj nam vedieť o sebe a malinkych amužiček poslucha ablby sused? opatrujte sa 😉 🙂

ybyta
20. júl 2009

Nikušik a ty neplaš ved stale čitam že to baby normal mavaju aj silne bolesti uplne ako pred tou mrchou 😝 😠 tak sa nebojkaj adik za povzbudenia 😉 😉 pa bambulka s malim bambulkom či bambulkami?????????????????? 😀 😀 abobuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔 😝 😔

rosienka
20. júl 2009

ahoj ybyt a nika...jasnacka, ze budeme s ybytkou v septembri tehule...alebo az v oktobri, to je jedno, ale uz skoroooo 😝

nika, to je normalka, ze ta tuto picha, tamto taha, tuto napina...ved dietatko sa zacina vyvijat a robi si miestecko, aby sa co najlepsie usalasilo, no nie? 🙂

mircalla
21. júl 2009

jasne, bolesti su normal....mna napriklad niekedy ak krize strasne bolia, takze klud

a tiez ma obcas pichlo pri vajecnikoch....no a vcera sme boli na UZV a krasne uz bolo vidiet srdiecko, tak to tam blikalo

ja sa veru dnes idem dat vypisat, aj doky mi povedal, viete ak sa Vam nahodou daco stane, nikoho v praci to zaujimat nebude...co je svata pravda

mam 37 rokov a uprimne povedane, uz som po 3 pokusoch neverila, no a nakoniec som sa dockala aj ja....uvidite, aj vy sa dockate...ja si myslim, ze kazdy, kto vytrva sa mu babo skor ci neskor podari, len to netreba vzdavat...

ja som bola strasne sklamana, ked som prve potratila, ale babo nebolo asi zdrave a nedalo sa nic robit, bolo to v samom zaciatku, cely cas som spinila. potom dva neuspechy a konecne to vyslo, teda dufam, ze to dobre dopadne a dotiahneme to do zdarneho konca

takze pfu pfuj v septembri urcite to vyjde....

mima263
21. júl 2009

Ahojte, je tu niekto, kto je ešte len na začiatku? ja som len deň po

mircalla
21. júl 2009

mima263 - no mam to uz pat tyzdnov za sebou
hlavne oddychuj (to neznamena, ze mas lezat), nestresuj

priznaky urcite minimalne 10 dni ziadne mat nebudes, tak sa netreba moc pozorovat🙂)

mima263
21. júl 2009

Ahoj, ja som teda žiadne príznaky ani nečakala, ale dnes ma po telefóne tak neskutočne vytočili vecou z roboty, že som sa musela ukľudňovať hodinu. Prvý deň sa takto krásne začal

mircalla
21. júl 2009

neboj, stres sice nie je dobry....ale ja som mala aj horsie a podarilo sa
vytopil ma nejaky sused na drogach, ktory ma este aj napadol. musela som volat policajtov. a to vsetko na treti den po ET, ked sa mali uhniezdovat.

na robotu kasli, naozaj. ich toto vobec nezaujima a hladia si len svoje zaujmy.

mircalla
21. júl 2009

mna porazi, moj gynekolog je opat na dovolenke....takze ma nema kto vypisat
ma tam nejakeho na zastupovanie, ten neviem ci mi bude ochotny tu pnku dat.

lyndus
21. júl 2009

mircala, chod za svojim obvodakom, on ta vypise...normalne povedz co a ako a bude 😀

mima263
21. júl 2009

ahoj mircalla mne sa stalo to isté, išla som za obvodným a vypísal ma

mircalla
21. júl 2009

jasne, uz vybavujem🙂)))

maahuliena
21. júl 2009

miri... som rada, že pôjdeš na PN 😉 obvodný ta určite vypíše 🙂 😉 a krásne ti to tam svieti 😵 😎

maahuliena
21. júl 2009

a ja sa k vám pridám asik zase v septembri 😵 😝 ale ak sa stane zázračik možno aj skôr 😵 😉 😝

mircalla
21. júl 2009

no sefa skoro piclo, uz som mu to povedala...ale co uz, su priority

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre