Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marsula
11. jún 2009

no ved v pondelok na testy, ktore budu asi zbytocne, ale tak idem ked doki povedal ze je to nutne aj napriek krvacaniu. A ked budu neg ako si myslim, tak to sa asi s nim dohodnem potom po telefone aby sme spisali novu ziadost do poistovne.

luly3
11. jún 2009

marsula a ty krvácaš alebo maš iba špinenie??????

kiara15
11. jún 2009

no ved to musis aj ja som musela ist ale neboj na druhy krat to vyde 🙂

honey13
11. jún 2009

ahojte baby, mimka, matelko, kiara, jaja a všetky ostatné, ktoré sa ešte po nete nepoznáme, skr som tu pisala, ako tehulka, pprvom ivf, teraz j všetko inak, prežili sme s manželom najhoršie tyždne, na prvy utz som bola v 4 tyždni, babetko malo 4mm, potom som mala ist v 9 tyzdni, už nebolo nič, presne v ten isty den sme sa dozvedeli, že po 2 tyzdnoch na srdiečko zomrel manželov ocko, takže stresu bolo dost, ale pojdeme dalej, mame ešte 2 mrazačikov, tk uvidime, podl kntroly v juli

kiara15
11. jún 2009

honey13 ahoj mojo ja si ta pamätam .Mojko musela si si riadne vsetko prezit ale neboj vsetko sa na dobre obrati tak sa potom mozno tu budeme spolu stretavat a podporovat 🙂

honey13
11. jún 2009

dakujem, budem sa tešit, určite nam to vyjde,

kiara15
11. jún 2009

lebo ja idem na 2IVFjul august uvidim ako mi dopadne laparka 😒 tesim sa a drz sa mojo lebo psychyka je hrozna 😉

loginka
12. jún 2009

caute cakatelky 🙂
kocky co vam to nevyslo / je mi to luto ☹
oddychnite a hlavu hore na dalsie hokusy pokusy 😉

honey / 😔 je to smutne, mne sa to tiez stalo, v 9tt kyret po IVF , nic moc 😒

bittka13
12. jún 2009

honey - mrzi ma to velmi, aj ja uz toto presne mam za sebou... Viem ako ti je. Drz sa !!! 😔

Loginka - ahoj, pozeram ze ty si tiez ranostaj 🙂

loginka
12. jún 2009

ahoj bittka 🙂 / co uz , zobudim sa a uz je hotovo
sme v Prahe, a maju tu internet na hoteli/ takze draheho som nechala odfukovat na posteli a ja na kavicku do lobbu baru
len mi tu blbne diakritika a sem tam nevidno na klavesnici pismena / tak sa mi hrozne pise 😉

a ty ako?

bittka13
12. jún 2009

ja pohoda, uz som v robote... este som rano zvladla ist s malou k lekarovi a hodit ju do skolky 🙂 ... idu zajtra do skoly v prirode 🙂 ... a nejak sa tak motam... inak citim sa dobre, brucho uz ani necitim... teraz neviem ci sa mam tesit 😖 alebo nie...?!?

marsula
12. jún 2009

ahojte
Lulz, normalne som mala mrchu, este stale nema koniec ale je to uz len take slabe. To asi koli tomu utrosu sa mi tak taha. A robila som si predsa test dnes rano na 12 den, a nic, jedna carka, tak som sa s tym uz vzsporiadala
😉
honey tak to je hrozne. Nam co to nevyslo to prejde v pohode, lebo sme nic nevideli, ale pre teba je to riadna rana. Strasne ma to mrzi.
Daj sa rychlo do poriadku a dufam ze KET bude ok a samozrejme potom bude vsetko ako ma byt. Oddzchuj.

luly3
12. jún 2009

tina ako dnešný testík?????????????????

marsula ☹ ☹ ☹ je mi luto

no ja som už vysosana a o 14.00 budu vysledky a bojim bojim bojim

bittka13
12. jún 2009

luly - neboj to bude v pohode.... !!! 😀

luly3
12. jún 2009

noooooo len aby bolo 😕 dufam že bude 😅

lienka2
12. jún 2009

ahojte, pridavam sa, som 2 dni po ET, je to moje prve IVF.. len som si myslela, ze budem nieco citit po prenose, nejake bolenie podbruska alebo spinenie.. ale vobec nic 😕

bittka13
12. jún 2009

lienka - ja som mala este tesno po ET brucho take nafuknute a bolestive ale postupne mi to ustupovalo a dnes som 8 den po ET a mam pocit ze nmi nic nie je... a ze nespinis to sa nestazuj ale tes 😀

luly3
12. jún 2009

lienka bud rada lebo keby si cítila tak by si sa zasa bála 😅
držím palce nech to výjde 😉

lienka2
12. jún 2009

ved ja sa tesim, ze nespinim... len ked som bola na IUI tak som citila ako do mna vstrekovala doktorka spermie, cele poobede som spinila a bolelo ma brucho.. a teraz som ani nevedela kedy bolo hotovo 😅

luly3
12. jún 2009

lienka a práve preto toto bude uspešne 😀 😀 😀
neboj ani ja som nič necítila pri vkladani a to už mam 4 razy za sebou 😀 😀 😀

marsula
12. jún 2009

luly drzim palce.
Lienka vitaj a tes sa ye si OK

luly3
12. jún 2009

marsula dakujem aj ja si ich držím ako len viem
ak mi to nevyjde teraz tak ja už potom nebviem kedy 😝 😀

lara75
12. jún 2009

honey 13 - ja si ťa pamätám, čakali sme tu spolu po transfere v máji. Je mi to strašne ľúto, čo sa vám stalo, nemám slov. Vtedy tu boli samé pozitívne správy a potom sa to pustilo dole vodou.
Problémy mám tiež, som povinne PN už druhý tý s hematómom, čo mi ohrozuje tehotenstvo, dúfam v najlepšom. Kontrolu mám o tý a uvidíme, či sa ešte vrátim do práce.
Luly, veľmi ti držím palce k dnešnému testu. Berieš ešte prednison?

luly3
12. jún 2009

lara dakujem hej beriem ešte ten prednison
vidím že aj ty si bola úspešnááááááááá a čakaš mimi no
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem velmi velmi 😀 😀 😀

lienka2
12. jún 2009

baby, mali ste sex po prenose? moze to uskodit?

luly3
12. jún 2009

lienka nie nemala som sex po prenose a ani sa nedoporučuje vraj to môže uškodit

lienka2
12. jún 2009

preco to moze uskodit?

marsula
12. jún 2009

honey, ja by som ti odporucala ostat doma. Je to diolezitejsie ako praca.
Ja som tiez nesexovala, i ked dr povedal ze normalne mozeme. Ale mne to ulahcila mrcha 😀

mirinda10
12. jún 2009

luly uz iba 2 hodky a uz budes vediet HCG urcite bude pekne vysoke moc drzim palce

kukulik30
12. jún 2009

ahojte cakatelky 🙂
luly...drzkam silno palciska 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre