Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

slavka_2012
19. nov 2014

Žienky vie mi niekto vysvetlit čo to je zvyšena intracelularna produkcia embryotoxickych cykotinov/IFN-gama, TNF-alfa/, pozitivita protilatok proti spermiam - teraz mi došla sprava z imunologie Medicentrum Dzurila Nitra....

candour
19. nov 2014

Ja v Ba.repromedica.zajtra mi na kontrole povedia ci je to na pond.ale tak to vyzera🙂

lenka54321happy
20. nov 2014

lenka54321happy Ahojte baby, dufam ze ste vsetky ok....citam a stale sledujem Vase prispevky....
Dnes som 7t 5dni, pred 2 dnami bolo sono a vsetko ok (klop klop) ale dnes som sa zobudila a prsia ma uz skoro nebolia tak ma chytila panika! PROSIM VAS napiste, zazila ste to niektora?
Keby ma od zaciatku neboleli tak nepanikarim viete, ale kedze boleli predtym a teraz uz prestavaju....
Boze toto je na nervy...chcem byt kludna ale takto....ach ((

dorotka66
20. nov 2014

kočky viem, že to tu niekde je, ale určite mi pomôžete rýchlejšie 🙂 neviete ako sa presne vypočítava termín po IVF pri predĺženej kultivácii (5 dní) . Ďakujem za info 😉

alcinkap
20. nov 2014

@lenka54321happy

Žiadna panika 🙂) mňa zo začiatku trocha boleli, ale potom prestali ... ani som ich nemala naliate ani nič podobné 🙂 držím palce ....

blcha76
20. nov 2014

@ingrid0105 Ahoj, tak ako ti dopadla dnešná kontrola?

ingrid0105
20. nov 2014

@blcha76 jeeej si zlata ze si nezabudla 🙂 no vajicka dozrete, vecer pregnyl a v sobotu OPU. Dost ma boli brucho tak sa aj bojim co bude po pregnyle 😒

misaelka
20. nov 2014

ahoj baby 1.den po et a nic ziadne bolesti iba bradavky ma bolia. je to OK? inac minule dva KETy som mala aj bolesti prs bolesti brucha ako pred ms a teraz nic...snad to bude dobre 😎

blcha76
21. nov 2014

@ingrid0105 Držím palčeky na zajtra 🙂 budem na teba myslieť . My ideme asi zajtra kúpiť Karolínke postieľku 🙂 . Drž sa 😉 !

katka17044
21. nov 2014

@lenka54321happy Leniii prsia ťa vôbec nemusia bolieť toho sa vôbec neboj, všetko je v poriadku...

laracroft2
21. nov 2014

Ahojte...uz dlhsiu dobu citam vase prispevky, aj ja som cakatelkou 🙂

mucilli - myslim, že 8 deň je priskoro...ja som na 8 den tiez testla a tiez som bola negat, tak som si povedala, ze vydrzim, zamestnala som mysel a pockala na 11 den po ET, a pre istotu som testla aj dnes na 13 den (vid foto)
Takze hore hlavu nevzdavat sa, pozitivne mysliet a hlavne sa vela smiat (viem, ze je to tazke aj u mna sa nalada kolisala, ale vzdy som si zapla nejaky sitkom a mne hlavne to pomohlo). Vsetkym drzim palce.

Mimochom nemam a nemala som ziedne priznaky okrem toho, ze ma obcas boli brucho akokeby mala prist mrcha ale prsia ma nebolia, chut do jedla mam ako obycajne pred mrchou a asi pred par dnami ma napinalo cely den. Odvtedy nic a ani sa mi netoci hlava. Takze koli priznakiom nestresujte, hlavne preto, lebo kazde tehotenstvo je ine a kazda z nas ho preziva inak.

Na treti deň od vkladu som mala podvecer silnejsie bolesti az krče ako pri menstruacii - myslim, ze vtedy sa uhniezdovalo poriadne. Mala som PK a podla tohto clanku uhniezdenie trva cca 3 dni, co by aj sedelo: http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_tr...

katkacernakova
21. nov 2014

@laracroft2 ahoj, ja by som mala jednu mozno blbu otazku, ale nemam v tom jasno. Ako sa vlastne rataju dni? ja som bola na ET 13.11. Aj ten den sa zapocitava alebo az dalsi?

katkacernakova
21. nov 2014

@laracroft2 a gratulujem Ti k pozitivnym testom 🙂 tichucko Ti ich zavidim, ja som zial este nikdy nemala pozitivne, ale dufam, ze coskoro...

laracroft2
21. nov 2014

@katkacernakova ahoj...no ja som deň vkladu nerátala. Preto mám aj napísane na testoch že x-tý deň po ET. Inak neviem ako sa správne ráta 😉 . Ale podľa článku, ktorý uvádzam vyššie sa v tabuľke píše deň po transfere 1,2,3.....9, tam je transfer na piaty deň a až ďalší deň sa ráta ako prvý po transfere. Aspoň ja som to tak pochopila. Držím palce.

laracroft2
21. nov 2014

@katkacernakova inak to si potom len 8 deň po ET. To mávajú len zriedka ženy pozit testy. Vidíš aj ja mám skoro ducha na 11 deň po ET. Takže len skús byť v pohode (aj keď to je ťažké 😒 viem to). A držím ešte raz palce.

stastenka42
21. nov 2014

@lenka54321happy jeej, gratulujem 😉 no vidis ze vsetko je ok 🙂 na prsia kasli, raz ta budu boliet, potom nebudu....nepozorujte sa baby, nic a nikto nieje tabulkovy, kazda sme ina. ...uzivajte si to a myslite pozitivne ako vam pise aj
@laracroft2 ...nezabudnite ze mimi vsetko vnima a preziva s vami 🙂 ja som nemala ziadne priznaky ani nevolnosti ani chute ani zvracanie, proste nic nic. ..keby mi nerastlo brusko tak neverim ze som tehu. ..budte radi ked vam nic nieje 🙂 hladkajte bruska a teste sa, vela oddychujte lebo potom si minimalne 5 rokov nepospite 🙂 ja som este den pred porodom soferovala a robila velky nakup, a v pohode. ..tehu nieje choroba, tak usmev a radost z miminka nech vas neopusta. ..drzim palce vsetkym. .a inac den transferu sa nerata. ..

katkacernakova
21. nov 2014

@laracroft2 dakujem pekne 🙂

mucilli
21. nov 2014

@laracroft2 ďakujem pekne za povzbudzujúce slová. Asi mi nič iné neostáva len čakať a dúfať. A gratulujem a držím palge nech sa drobec drží v brušku až do júla. 🙂

angel74
22. nov 2014

@ingrid0105 tak ako to dnes dopadlo...koľko vajicok? 😉

ingrid0105
22. nov 2014

@angel74 no uz som doma a mam len 3 vajka tak som z toho smutna, musim im verit 😉

katka17044
22. nov 2014

@ingrid0105 silno drzim palce... pred tym si mala kolko? Uplne staci jedno a to praveeee

ingrid0105
22. nov 2014

@katka17044 ahoj predym ich bolo 8 a taka ista stimulka,nechapem a som z toho sklamana...tos om uz tak stara? mam 39

blcha76
22. nov 2014

@ingrid0105 3, ale určite tie pravé 😉 a silné 😉 ... Kedy budeš vedieť koľko sa oplodnilo?

ingrid0105
22. nov 2014

@blcha76 zajtra mam volat o 10tej, bojim sa vekmi. Oplodnovali ich PICSI tak dufam ze to pomoze. po dnesku sa citim stara ☹ postielka kupena? 🙂

laracroft2
22. nov 2014

@ingrid0105 držím palce. Pisci je super aj my sme mali. Ale prve tri dni vývoja záležia od kvality vajíčok. Až potom to záleží od spermií. Aspoň nám to tak vysvetlila embryologička. Hlavne im posielaj pozitívnu energiu 😉 . Do ktorého caru chodíš?

ingrid0105
22. nov 2014

@laracroft2 dufam ze to pomoze 🙂 chodim do helios brno. len som prekvapena lebo v aprili rovnaky protokol a mala so 8 vajok i ked nic z toho nebolo, tak verim ze tieto su lepsie, kvalitnejsie

laracroft2
22. nov 2014

@ingrid0105 Dobrý výber caru 😉 . Aj som helios ale sk. Myslím že skôr záleží na kvalite ako kvantite. Ako písala
@blcha76 budú to tie pravé.

ingrid0105
22. nov 2014

@laracroft2 spokojna som velmi s carom len so sebou nie 😉 ty kt. IVF si absolvovala?

laracroft2
22. nov 2014

Prve IVF a prvy ET. Ale ja som zdrava. Po pol roku snazenia som zacala hladat pricinu lebo som vedela ze niekde je problém. A nakoniec chlapci boli veľmi lenivý. Az na PISCI.

laracroft2
22. nov 2014

3 roky trvalo kým som pochopila že nam žiadne vitamíny nepomôžu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre