Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dorotka66
6. nov 2014

@mariajuraj a aké máš lán? zostaneš doma pár dní? 😎

mariajuraj
6. nov 2014

Jasneee, budem 3 dni domka sunky vyvalovať... 🙂

bambulka2015
6. nov 2014

@dorotka66 a ako bolo? Som normalne zasla, nic necitila, doc sa vykecal, par minut a bolo. V klinike som este polezkala taku hodinku, popila kavicku a isla domov. A o ca. 2 hodky uz som s muzikom spazirovala ppo meste, boli sme na veceri, ziadne vylyhovanie. Aj doc aj dokina vraveli, kludne mozes zit ako doteraz. Sport, samozrejme neprehanat, praca, nerobit si z nicoho hlavu. Aj tak to neovplyvnime.
Takze ja sa toho drzim. Zapcha pomaly ustupuje, a keby to nebolo, tak ani neviem, ze nieco bolo. Dnes uz normalka v office, co budem sama doma trcat. V telke nic nedavaju, a spat tiez nemozem cely den. A ked som doma tak ma strasne pritahuje chladnicka 😀
Inak ja som dostala tip tiez tie chilli ale no tak dracik zo mna byt nemusi, ale na uhniezdenie je vraj dobre aj mlieko, pohar nalacno a ten ananas. Tak som si kupila ananasovu 100%tnu stavu. Ale miesam to s jablkovou, lebo ananas je bleee. Ale takto sa to celkom da. 😀

bambulka2015
6. nov 2014

@mariajuraj to po ET budes normalne na PN?

dorotka66
6. nov 2014

@bambulka2015 my sme zašli na dobrý obed a tentokrát som sa rozhodla stráviť 3 dni doma. Už mám za sebou kopec pokusov, tak teraz ideme na to pokojom 😀 No aj ja jem ananás, ale čerstvý, ten stred, ktorý zvyčajne vyhadzuješ, vraj obsahuje látky , ktoré sú momentálne pre nás vhodné. Ono skôr ide o to, že chilli prekrvuje a podporuje imunitu a lieči zápaly. Ale je to vo hviezdach,. Vzhľadom na našu slabú úrodu verím, bojovníkovi, ktorý je vo mne 😀

PS: ale skôr zastávam názor, že keď je blastocyta schopná ďalšieho vývoja uchytí sa, ak nie , tak nie

bambulka2015
6. nov 2014

@dorotka66 no ved presne tak. Ak sa ma uchytit tak sa uchyti, ak nie, tak nie. My to fakt neuvplyvnime, je jedno, co budeme robit.
A blastocyta tiez nie je zaruka, ze sa to dalej vyvinie pozitivne. Mne dali dve, jedneho 6bunkaca a jedneho 8 bunkaca. A to uz boli fakt super delene, kedze v PU som bola v pondelok. Cize vlastne len za dva dni mam uz 8bunkaca. 😉 😕

foteniedeticiek
7. nov 2014

Ahojte zienky, ja som od utorka po ET krize ma vcera prestali boliet boleli ma priblizne dva tyzdne asi z liekov, no vcera vecer som mala bodave bolesti v okoli laveho vajecnika v podbrusku a tak isto to bodavo picha boli aj teraz... Co myslite je to normalne? Vkladali mi dve embrijka v ten den som ostala doma lezat a od stredy som uz v praci. Dakujem za odpovede 🙂

dorotka66
7. nov 2014

@foteniedeticiek ahoj, ja som mala ET v stredu a od včera ma dosť bolí pravý vaječník a ráno som mala také menzesové pocity 😒 Ale u mňa to môže byť aj tým, že som mala predpoklad na OHSS a brala injekcie. inak ja som ešte doma 😉

alcinkap
7. nov 2014

@foteniedeticiek
u mňa bolo takým prvým príznakom, že to vyšlo, že ma začali dosť bolieť kríže ... nikdy ma neboleli.
Podbruško ma bolelo tiež ako pred menzesom ....
Ja som mala vklad v sobotu a do práce som nastúpila v stredu. Nemám náročnú prácu (skorej sedavú v kancelárii), ale tak bála som sa. Prvý deň som celý preležala (deň vkladu plus nedela), ale potom som ako tak fungovala 🙂 Držím moc palce ....

misenaf
7. nov 2014

@foteniedeticiek ano to je dobre znamenie.držím palce!!

misenaf
7. nov 2014

@alcinkap podbruško ta kolky den po et zacalo bolieť?

bambulka2015
7. nov 2014

@foteniedeticiek ja som mala ET v stredu. Mna tiez obcas "pobolieva" pravy vajecnik, ale to bude asi preto, ze som mala mierneho hypaka. Krize ma bolia ale to ma bolievaju casto, kedze ja cely den sedim v office. Ja som toto kompenzovala behom, ale kedze teraz sa velmi koli tym zväcsenym vajecnikom nemozem natriasat, tak asi to dam len lezanim. A ja lezat neviem. Doc a dokina mi povedali, ze mozem ist plavat, pokym mi bude behanie neprijemne. Tak pojdem plavat 😉 Ja som vcera normalne uz isla do roboty.Ale inak nemam ziadne ine potiaze. Obcas ma niekde pichne, ale to je aj za normalnych okolnosti.

dorotka66
7. nov 2014

baby ja mám teraz pocit, ako pred mrchou. teda dosť silne ma občas pichá v bruchu a mám pocti, že mi horí celé brucho. aká smola, že nevieme identifikovať či je to dobré alebo zlé 😠

dorotka66
7. nov 2014

a prsia ma boleli počas celej stimulky, teraz už nie 😠

alcinkap
7. nov 2014

@misenaf
No v den vkladu tiez trocha bolelo a potom asi tak v stredu (vklad v sobotu) zacalo boliet podbrusko a tie krize. A priznavam' za vtedy mi zacalo byt aj trsoska nevolno, ale to som pripisovala tym vsetkym hormonom. Mne potom sestricka v centre povedala, ze na mne je uplne vidiet, ze som tehotna a potom o dvanastej som to mala aj krvou potvrdene 🙂 a nevolno mi bolo potom dalsie tri mesiace. Kam chdis do centra? Moc drzim palce

alcinkap
7. nov 2014

@dorotka66
Mna prsia neboleli skoro vobec, len malinko. Ale tak ma bolievali vzdy pred menzesom

misenaf
7. nov 2014

@alcinkap dakujem a geatulujem.Kolkate ivf?ja chodim do iscare ba

alcinkap
7. nov 2014

@misenaf
Hned prve nam nastastie vyslo 🙂. Chodili sme do ferticent blava.
Ty kolko mas za sebou?
Moc dakujeme

misenaf
8. nov 2014

@alcinkap toto je moje 2.

alcinkap
8. nov 2014

@misenaf
tak to držím moc palce, nech je aj posledné 🙂

ingrid0105
8. nov 2014

@stastenka42
@lenka54321happy
@haimi
@radina
@ivka3901
@wanda1986
@babo78
@blcha76
@katka17044
@angel74
a ostatne spolubojovnicky 🙂 dnes zaciname drzte palce nech je to nse posledne IVF 🙂

angel74
8. nov 2014

@ingrid0105 moja moc ti držím palčeky,už sa to musi podariť 😉

katka17044
8. nov 2014

@ingrid0105 pevne verííím, že bude poslednééé a kedy sa chystáš na stimuláciu?

skaredekacatko
8. nov 2014

Baby je tu niektora ktorej sa skoro dva dni rozbiehala ms po et?

santeema
8. nov 2014

@ingrid0105 ja budem velmi🙂

ingrid0105
8. nov 2014

@angel74 dakujem verim tomu 🙂

ingrid0105
8. nov 2014

@katka17044 no dnes vecer 1 injekcia 🙂 ak preziju embryjka PK dame ich vysetrit - genetika- takze snad to pomoze 😀 dakujem

ingrid0105
8. nov 2014

@santeema dakujem bol by to ten najkrajsi vianocny darcek 🙂

angel74
8. nov 2014

@ingrid0105 takže ešte si nebola na odber vajíčok ?

katka17044
8. nov 2014

@ingrid0105 jeeeeeeeeej tak to je paráda, aj ja už chcem začať... a ta genetika to myslíš to vyšetrenie čo stojí 300 eur.? lebo to si chceme aj my už dať vyšetriť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre