Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkabb
16. mar 2009

mayka ,,takze ti tiez gratulujem ,,dufam z eto vydrzi az 9 mesiacou........ 😵 😵 😵 aky citly si mala test?,ktory den si?
Dicinka ten tienik mampriblizne ako ty ,ale ja mam 25 citlivost......
bonsai jua somv uk ,ja na krv nejdem ,to si len mam spravit test co mi dali oni je to citlivost 10 a potom ak bude positivny tak o 3 tyzdne na ultrazvuk

mayka
16. mar 2009

majka ja som 9 den po ET. A kupila som si s citlivostou 20. Ine nemali iba drahsie a lacnejsie ale vsetky s citlivostou 20. Zobrala som tie najlacnejsie. Som si povedala ze aj tak to nema vyznam. Tak vecer spravim este jeden skusobny a zajtra na krvicke uvidim ci ma neoklamal ten testik.

mayka
16. mar 2009

Inak ja sa v tej citlivosti vobec nevyznam. Ktore su najlepsie?

dicinka1
16. mar 2009

naj su tie s citlivostou 10...to ti ukazu par dni po pocati...

majkabb
16. mar 2009

ja to tiez velmi neviem ale baby pisali ,ze citlivost 10 ......ja sa zblaznim takze budeme spolu tehulkovat?????????????ja sa budem modlit aby sme to vydrzali do konca!!!
mas nejake bolesti? mna dens ukrutne bolia krize ,ale prsia uz prestali ,,tak dufam ,ze to nic neznamena 😠

mayka
16. mar 2009

majka nesupnes fotku testu do albumu?
ja vecer urcite.

majkabb
16. mar 2009

ja som to skusala vyfotit mobilom ale nie je to vydiet a k fotaku nemam kabel ,,tak to nemozem stiahnut do pc

mayka
16. mar 2009

majka, semtam ma pichne, bolia ma prsia ale da sa to vydrzat a som vyrazkova na xichte. Ale to moze byt po tych hormonoch.
Inak som v pohode. Ale otec je v kritickom stave v nemocnici tak doobeda som plakala a trapim sa kvoli nemu . Dufam ze sa vylieci. Ale budem sa snazit byt v klude kvoli miminkam.

majkabb
16. mar 2009

to je mi luto ,,ale drz sa ☹ ale miminka to urcite vydrzia 😵 a hlavne klud!!!

dafy
16. mar 2009

ahojte ja som 10den po .rano som si spravila test vyslo mi ze nie.ma tu niektora z vas take skusenosti ze nebola a predsa mala zväcsene prsia??som nestastna na krv mam ist az v piatok ale uz to asi nema zmysel

majkabb
16. mar 2009

dafy a nemas tam absolutne ani ziaden naznak? skus si to dat na biely podklad ,ci tam nieco neuvidis ,aku citlivost si mala?

dafy
16. mar 2009

25 aj ten rapic clear 10

majkabb
16. mar 2009

ja som tiez dnes 10 den a mam tak tienik ,,je fakt slabucky ,ale je tam ,,je mi to luto ,ale este to nemusi nic znamenat ,boli aj take holky ,ktorym test nic neukazal a v krvicke to mali 😉

mayka
16. mar 2009

Alebo naopak. ☹

katy2
16. mar 2009

ahojte 🙂
majka, potichucky gratulujem 😵 😵 😵 a drzim palce, aby ste to potiahli do uspesneho konca 😵
dafy, na 10.den este moze byt skoro, ked hcg stupa pomalsie, alebo ked sa babo uhniezdilo neskor.... a si po IVF alebo po KET? Drzim palce 🤐

misi33
16. mar 2009

Ahoj Dafy.

Ja som mala velke bolave prsia, bolesti v podbrusku a krv negativnu. Netestovala som sa skor lebo som si myslela,ze som.Vsetko tomu nasvedcovalo.Skoro som skolabovala ked mi povedali,ze je to negativne. Bohuzial tie lieky maju take ucinky. Som Ta asi moc nepotesila.

dafy
16. mar 2009

no ja neviem uz tomu velku nadej nedavam aj v podbrusku ma kus boli ako pred mš uz som si aj poplakala no ale co uz

majkabb
16. mar 2009

no tak Mayka ..ja viem ze je to tazke ,,ale teraz nemozes tak rozmyslat!!!!!!!
Katy dakujem ,,,dufam ,ze to potiahnem do uspesneho konca,,este to stale beriem s rezervou

katy2
16. mar 2009

na bolave prsia sa neda spoliehat, sposobuje to hlavne utrogestan...... ale aj tak krv je krv....
misi, je mi to luto 😔

majkabb
16. mar 2009

to je pravda tie prsia ,,mna to trosku bolelo ale dnes uz nic........akurat ma bolia krize 😖

misi33
16. mar 2009

To je pravda. Krv je krv. Aj sestricka mi to vzdy hovori. Testy nie su spolahlive.

majkabb
16. mar 2009

tak v tom pripade ja mam smolu ja som v uk a tu sa krvne testy nerobia 😀 😀 😀

dafy
16. mar 2009

katy2 teraz som po IVF a pred rokom som bola 2krat poKET

dicinka1
16. mar 2009

misi preco testy nie su spolahlive?ja mam skusenost len dobru s nimi...ak som nebola bola len jedna palica...ak som bola tak boli 2 palice...nikdy mi neukazalo // ak som tehulka nebola..alebo naopak...

ide o to...kedy sa babo uhniezdilo 😉

nevyhoda testov je,ze test z mocu ukaze neskor // ,ako test z krvi...lebo najprv ide hcg do krvy a tak do mocu 😉

ak hcg tam vobec je 😉

katy2
16. mar 2009

majka, davaj na seba pozor 😉
dafy, nestracaj este nadej, i ked je dobre byt pripravena na vsetko.... drzim palce.... ja uz mam dost skusenosti s neg. vysledkom, viem, co to je..... ale treba verit.... ostali ti nejkae mrazaciky?

dafy
16. mar 2009

ostalo je ich este 5 ale je otazne kolko z nich prezije ked ich rozmrazia

katy2
16. mar 2009

dici, ahoj 🙂
tie testy su naozaj nespolahlive... ja som mala vela testov s //, ked sme sa snazili prirodzene a podla krvi to bolo neg.....

dicinka1
16. mar 2009

mozno su niektore testy nespolahlive,ale to su take shity za 10 korun...a nie su certifikovane... 😉 ale neverim,ze take na trhu niekde su

katy2
16. mar 2009

dafy, drz sa....

misi33
16. mar 2009

Dicinka, ja som mala taku skusenost. Tyzden po vynechani som mala negativny test a bola som tehotna. Sestricka mi to tiez minule tvrdila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre