Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana asi sa aj to da 😉 ja to mam teraz prvy krat v zivote,tiez som nevedela ze to ide 😉 ale som rada,lebo sa nemusim pozerat na hodinky ci to stiham...

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 ja som cervene vinko nepila tiez po vklade ale dnes by som si asi mohla dat decko co?

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 tak ked nelubis vinko,tak skus ten dzus.

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana ja myslim,ze tak decko by nemalo uskodit. ja to ani nesledujem kolko som si dal,lebo ja to pijem natajnasa rovno z flasky ako alkoholik 😀 😀 😀

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 jeeeej dakujem . bodaj by si mala pravdu. ved to iste si aj ja hovorim. a budeme tehulky vsetky 😀

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 skúsim dakujem 🙂 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana ved už musíme byt tehulky všetky 🙂 🙂

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 tak na to sa musim opytat...si dobra s flase pit. to potom ozaj odhad asi nemas. a ten cviklovy dzus je na co dobry? to som nepocula.

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 budeme musime verit . o 12 dni chcem pocut od kazdej pozitivnu spravicku... ine neprijmam 😵

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana to je asi nahrada za vinko. tiez to ma prekrvovat. tak uvidim. ale ja tomu vinku moc nedam. dala som si asi 4 glgy 😀 radsej si davam ten dzusik. ten je chutnejsi 😀

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana a kolko ti vkladali? uz si nepamatam 😒 a kolko ti ostalo na zmrazenie? a mala si PK? my sme si davali zmrazit po PK a nerozmrazili sa dobre.... tak musis verit ze uz je z teba tehulka a nebudes potrebovat mraziacikoc

cakatelkana
27. sep 2012

ja moc nemam rada cervene ale co uz mam robit ked musim 😀 😅 😀 😅 ja tiez len cucka decko asi aj hodinu. manzel sa ma pyta stale ci to mam dalsi pohar ked mi neubuda. ale ten cviklovy dzus tak to mi nechuti uz vobec to radsej to vinko 😉

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana to by bola paráda všetky tehulky 🙂 🙂

cakatelkana
27. sep 2012

katuska 54
vkladali mi 2 . na mrazenie nemam nic. cakalo sa do dnes ako sa tie 2 dalsie budu vyvyjat, ale ze ich nema zmysel mrazit. asi sa nevyvyjaju ...inak mala som 7 vajok ale tie zbytne 3 sa tiez nevyvyjali. mala som aj PK. ved ja veriiiiiiim

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana
@tinka9075 a neskusali ste ananas? ja som tu citala,ze to pekne pripravuje maternicu tak aj to doseba hadzem. ja som taky pokusny kralicek 😀

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 ja som tiez pocula za je dobry . aj som si vcera kupila ale v konzerve. mozno by bol lepsi cerstvy. to aj ja skusam,co sa len da.... a keby mi niekto poradil aj nieco nezmyselne tak aj to asi skusim... 😅 😅

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana tak musis len verit ze to vyslo. a potom nam musis napisat super sprvicku 🙂 ale ja verim,ze aj na nas 3 sa konecne stastie usmeje 😉

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana ja si davam cerstvy. doteras som nikdy nejedla cerstvy lebo ten mi moc nechuti,ale ked musim tak musim 🙂

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 verim...urcite to raz pride, teda prepac nie raz iz za 12 dni. a kedy budes testovat? ja este neviem ale skoro to nebude lebo sa budem bat vysledku... 😒 😒

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 cerstvy je asi lepsi . aj ja ho dnes kupim. ale dojem aj konzervu este mi tam nieco zostalo

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana ja sa uz bojim testovat 😒 tak neviem,ale ak budem tak asi dalsi piatok. lebo s nedelu su hody u svokrovcov,tak aby som vedela co mozem a co nie 😉

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ja ananás jem dost často lúbim ho velmi 🙂 🙂

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 tak to je super, uz si pripravena a nakoniec budu trojicky 😉

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 jáj mne stačí jedno trijičky by bola velká zátaž pre mna 🙂 🙂 a muž mi každý večer pohladká bruško že dobrú nocku vy štyria 😀 😀

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 aj mne staci jedno,ale ked moj pocul,ze mi budu vkladat dve tak sa tak zhrozil. Ze kam dame dve ked sa to podari?! ved ani do vytahu nedame kocik 😲

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ja som bola rozhodnutá hned že na KET dám tri 🙂 🙂 lebo ke sa nepodarí idem do Brna síce doki nebol velmi nadšený ale ja som si trvala na svojom a hotovo 🙂 🙂

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 no ja som tiez vravela,ze ked nam nevyslo et s jednym,tak ket pojdeme s dvoma. este mame 2 mrazacikov v zalohe,ale ja verim,ze uz ich nebudeme potrebovat a spravime dobry skutok a darujeme ich

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 ja neviem kedy tastnem ale ako sa poznam , ked budem mat doma nakupene testiky tak to asi nevydrzim . ja som nemala nikdy dve ciarky. tak ak to nahodou vyjde tak asi nebudem verit.

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ved pri dvoch je väčšia šanca že sa aspon jedno uchytí 🙂 🙂

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana ani ja som nemala kolajnice. sice po et som mala dusikov,ale aj tak z toho nic nebolo. ja radsej doma testy nemam,lebo by ma to lakalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre