Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martina020202
23. okt 2012

@annamary27 ďakujem veľmi pekne 🙂

martina020202
23. okt 2012

@karinka6 ďakujem aj za sestru bez komlikácii by to v našom otrasnom zdravotníctve nešlo ale už sa majú hádam dobre. No držím palce aby si sa aj ty tešila minimálne tak ako ja 🙂 ja som taký netrpezlivý človiečik tak ja som si urobila už na 6 deň po ET nerátam deň ET ale ten citlivejší čo zaznamená už hcg 10 ale o dva dni som si kúpila klasický a boli tam rovnako silné čiarky ak ani ty nevydržíš potom daj vedieť ako si dopadla 🙂

momo32
23. okt 2012

@martina020202 ahoj tak to je super sprava,tešim sa s tebou 🙂 gratuluuuujem 🙂 veru aj ja idem vo štvrtok na krv,tak dufam že hcg porastlo 🙂 inak pekne vysoke čislo 🙂

panarka
23. okt 2012

@mimickapn ahoj reagujem na tvoju otázku či vyskúšať do Reprofitu Brno. Ja chodím vyše roka do tohto centra, mám len samé pozitívne skúsenosti. Sestričky, lekári, všetci sú tam neskutočne milí a robia všetko preto aby si otehotnela a nepýtajú za každým a za všetko peniaze. Nebola som predtým v žiadnom inom centre, toto centrum som si vybrala podľa diskusiíí na tomto fóre. Na bratislavské centrá som veľa dobrého nepočula. Ale hovorí sa že keď kočka neotehotnie v Brne tak už asi nikde inde. Sú tam naozaj všetci skvelí. Kľudne si tam zavolaj, povedz že chceš ísť na konzultáciu (ak ti môžem poradiť tak povedz že chceš ísť p.dr.Machačovi - je perfektný a strašne pozitívny). Ja som momentálne po OPU, vo štvrtok máme ET, teraz máme 3 krásne vyvíjajúce embryka. Tak dúfam že sa jedno krásne uchytí a budem konečne krásne zdravé bábätko. Želám Ti aby si taktiež prišla do úspešného konca a hlavne bez stresov a s úsmevom 🙂 Držím palčeky.

luciapetova
23. okt 2012

ahoj,pisem tu prvykrat. ja som absolvovala ivf,ktore bolo neuspesne...rozhodla som sa ze hned pojdem na ket,ale uz sa strasne bojim lebo verila som ze sa to podari,aka je vlastne sanca ze sa to moze podarit...je to na zblaznenie ☹

annamary27
23. okt 2012

@luciapetova treba veriť pri každom pokuse,že sa to podarí a byť pozitívne naladený,neprišťať si neúspech.držím palce a nečítať zlé správy o pokusoch 😵 😵 😵

lucinkacinka
23. okt 2012

@luciapetova Nechcela som to ešte písat ale nedá mi nepovzbudit ta.Minulí mesiac som absolvovala 1.IVF a 1 ET no neuspešné.Tiež som myslela že je to hotová vec.Tento mesiac 1.KET,som dnes 10.den a dnes poobede mi vyšiel pozitívny test.Tak sa potichu teším a dufam že ráno bude znovu pozitívny.Tak nezufaj,víde to 🙂

bique
23. okt 2012

@luciapetova iba verit verit a verit 😉 niekomu vyjde prave KET 😀 drzim palceky, raz sa musi podarit, iba sa nevzdat 😉 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinkacinka
23. okt 2012

@jankaknm Mne vložili len jedno,viac by som asi neriskla,neviem si predstavit dve deti ale samozrejme keby boli nič sa nedeje 🙂

jankaknm
23. okt 2012

@lucinkacinka a ciarocky boli uz dost jasne? beries estrimax?

lucinkacinka
23. okt 2012

@jankaknm Nerobila som z raneho moču,robila som poobede o štvrtej,druha bola slabšia,nie neberiem vobec nič ani pred vkladom som nebrala mám len utrogestan...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinkacinka
23. okt 2012

No ja som uplne v poriadku všetko funguje presne ako má tak asi preto bez liekov.Na krv idem v piatok tak dufam že sa to len potvrdí lebo by som už asi bola velmi sklamaná,pretože ešte nikdy som nemala na teste 2 čiarky.

lucinkacinka
23. okt 2012

@jankaknm No ja som uplne v poriadku všetko funguje presne ako má tak asi preto bez liekov.Na krv idem v piatok tak dufam že sa to len potvrdí lebo by som už asi bola velmi sklamaná,pretože ešte nikdy som nemala na teste 2 čiarky.

haannka
23. okt 2012

@jankaknm ahoj ja dnes 7.den po ket ale bez pk...ty si mala?

karinka6
24. okt 2012

@jankaknm aj ja som si robila test 7 den no nič len jedna /, tak teraz čakám zajtra bude 10 den tak to skúsim znova. Ale niekomu to ukaže už takto skoro. Ved vyskúšaj a daj vediet ako si dopadla. Držím ti palce.

luciapetova
24. okt 2012

@lucinkacinka ....aj ja som bola minuly mesiac na et....a 1.11 idem na ultrazvuk a potom na ket...ja by som strasne chcela vediet preco sa to nepodarilo...ale kazdi ma odbije s tym ze proste treba skusat...ale to nie je odpoved....mam pocit ze nikto nezistuje dovody...je pravda ze po transfere som ochorela a zacala mat depresie...tak sa liecim aby to teraz vyslo...aspon jedenkrat🙂

luciapetova
24. okt 2012

@annamary27 ....ak sa smiem spytat ty ako dlho skusas...ci uz sa podarilo?...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haannka
24. okt 2012

@jankaknm no ja dnes 8.deň po ket a 10.deň DPO a tiež len jedna čiarka...tiež som ju tam hľadala z každého uhla a nič...dúúúúfam, že len preto že je skoro, minule som mala 9.deň po et a 11.deň DPO slabulilinkého dúšika a bola som tehu, žiaľ to nedopadlo 😖
držím hrozne palce 😉

sarasota
24. okt 2012

@luciapetova ahoj po tretom neuspesnom IVf som to aj ja dotiahla az k depresiam.Z vlastnej iniciativy som sa rozhodla ist do Prahy na imunologicke vysetrenie. Ked som si bola pre vysledky v Gyn Five tak pan doktor povedal ze on vie co mi v Prahe povedia , ze prednison mi mozu dat aj oni.Pitam sa preco mi ho teda nedali ked to bolo uz nase 3 IVF?Ako samoplatci sme sa rozhodly pre Brno a teraz sme v 6tt+6.Verim ze to dotiahneme do uspesneho konca.Na Slovensku je to len biznis.Nevzdavaj sa treba verit a pozitivne mysliet aj ked viem ze je to tazke. 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haannka
24. okt 2012

@jankaknm čakala som dvojičky, no v 5.tt odišiel jeden anjelik a v 7.tt druhý 😢 ..mala som tam veľkú krvnú zrazeninu, pravdepodobne tlačila na plodíky ☹ ...všetky vyšetrenia boli negatívne

haannka
24. okt 2012

@jankaknm aký to je nekvalitný test..názov?

makovicka53
24. okt 2012

babule ako sa citite po vklade ET, KET? boli vas nieco?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
24. okt 2012

@jankaknm hehe podarena vzdy mas na to opodstatnenie 🙂 ...mna tiez podbrusko boli...citala som ze si uz skusala test ...je to este skoro skus na 10 den 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre