Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

evkafi
22. nov 2012

@alex81 a utrogestan si uzivala dokedy?

lilli202
22. nov 2012

Ahojte ja som mala len vcera vklad prvy krat. Kedy mam otestovat??boli ma tak v podbrusku picha

jassminx
22. nov 2012

@lenusika no ja sa snazim, ale akosi sa mi nedari. Urcite to uz neberiem tak ako pri prvom,alebo druhom ivf. Najviac ma asi deprimuje ta neistota a to, ze sa musi tak dlho cakat na vysledok 😝

jassminx
22. nov 2012

@lilli202 ahoj,no ja som vzdy robila tes jeden den pred planovanym odberom krvicky. Ale teraz tak uz neurobim. Rozhodla som sa, ze vydrzim az do odberu. Ty si mala ET alebo KET?

alex81
22. nov 2012

@evkafi Utrogestan som uzivala do ukoncenia prveho trimestra, prednison som mala do akcie srdiecka a Fragmin picham do konca tehu, pravdepodobne ... Ale co neurobime pre mimi, no nie? 😅

chilinkaxxx
22. nov 2012

@evkafi ja neviem bojim sa. a bolo ti nieco? ci si sa citila normalne?:-P

chilinkaxxx
22. nov 2012

@evkafi ja neviem...bojim sa. a bolo ti aj nieco specialne?😉

lilli202
22. nov 2012

Bola som na Let.boli ma brusko smadi ma .

jassminx
22. nov 2012

@lilli202 brusko boli aj mna a to od prveho dna od transferu. Ale myslim si, ze to maju na svedomi tie hormoniky co do seba cpeme 🙄 a na krvicku mas ist kedy? Ja az buduci piatok.

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx bolelo ma podbrusko a stale som mala pocit,ze dostanem... to je vsetko... ale mozno aj preto, ze som sa moc sledovala...kebyze fungujem normalne,tak to az tak nevnimam... prsia ma boleli prve dni po transfere, od toho 8 dna bolesti prestali... takze asi tak nejako 🙂 ale pre istotu chcem testnut aj zajtra ....

evkafi
23. nov 2012

@alex81 tie vsetky lieky su automaticky a uziva ho kazda po transfere? do ktoreho centra chodis?

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi tak prsia boleli aj mna. tp z tych vsetkych hormonov asi. ten druhy test si nespravim. radsej som ho znedkodnila sby ma nelakal haha.

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi btw tak v pondelok sa vidime. snad budeme spolu tehulkovat. ja mam dostat dnes az nedela. brucho trochu boli, ale uz som asi zmagorena haha. a ked nic, tak sa aspon na silvestra opijem a v januari to budu rovno dvojicky.

alex81
23. nov 2012

@evkafi Prednison a Fragmin nie su automaticky. Iscare BA ...

zara555
23. nov 2012

Ahoj, zostal Vám nejaký zostatok najlepšie Puregonu, al. Gonalu? S tým že ste ho otvorili 1-2 týždne dozadu? Potrebujem ho súrne!

lilli202
23. nov 2012

Ahoj jasminka ja mam ist na krv az 3decembra.ale test si nechcem spravit. Ty?? Tebe kolko vlozili??

jassminx
23. nov 2012

@lilli202 Ja idem na krvicku 30.11 a tak isto si nechcem robit test. A teraz mi vlozili 3embryjka. Dnes sa ale citim dost biedne. Od piatej rana ma boli hlava a mam pocit, ako by som to mala dostat 😖 A tebe vkladali kolko?

lilli202
23. nov 2012

Ahoj jasminka az 3 ty vkladali????fiha ty si uz kolki krat tam bola? ?mne dve vkladali

jassminx
23. nov 2012

@lilli202 no ja som bola 2x na ivf ET a teraz som mala 1x KET. Lenze rozmrazili jeden balicek kde boli dvaja snehuliacikovia a ani jedno to neprezilo, tak museli rozmrazovat aj druhy, kde boli 3 a tie prezili vsetky, tak mi ich aj vsetky vlozili. Ale uz nemam zmrazene nic. Takze ked sa teraz nezadari, tak musim ist zase na cele ivf. Kam chodis, do akeho centra?

jennifeer23
23. nov 2012

Dnes som testovala, 9ty den po ET a test negatívny :(

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx ja chodim do MT 🙂

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi jaj haha tak nic.

chilinkaxxx
23. nov 2012

@jennifeer23 nevzdavaj sa. ja som mala na 8 den negativny. ale to bolo mozno skoro...v pondelok idem na krv.

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 to este nic neznamena. Dolezita je krvicka 😉 Kedy ides na odber?

evkafi
23. nov 2012

je tu niekto kto chodi do MT - Helios??? 🙂

evkafi
23. nov 2012

@jassminx ty chodis do ktoreho centra?

lilli202
23. nov 2012

Jasminka nech vsetky 3sa ty zahniezdia pekne ja chodim do kosiciach k Hermanovy. No preto nnechcem robit testik ako Jenifer nechcem byt smutna a potom krvicka ukaze ze ano preto si neurobim testik

jassminx
23. nov 2012

@evkafi gyn fiv BA 🙂

jassminx
23. nov 2012

@lilli202 uprimne! ? Ja budem stasna, ked sa zavrta aspon jedno. Ale vobec by mi neprekazalo aj viac 🙂 len aby to bolo.

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx v stredu idem , ale test by uz podľa mna aspon ducha ukázal, ked sme mali 6 dnovu PK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre