Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
28. dec 2012

@bambula27 ☹ trosku posmutit, hlavu hore a bojujeme dalej 😉 drzim palceky... my mame toho za sebou tiez dost, ale nikdy som sa nevzdala 🙂 raz sa musi podarit...

cora41
28. dec 2012

@bique myslim na Vas a prajem vsetko dobre, tentoraz to vyjde, citim to v kostiach a to je uz co povedat 🙂

darka2001
28. dec 2012

@bambula27 ooo tak to mi je veľmi ľuto,presne viem ako ti je ,ale uvidíš preboli to,poriadne si poplač zapi to,poriadne osláv silvestra a v novom roku prajem veľa síííl do dalšieho snaženia........

darka2001
28. dec 2012

@hope222 a ty si na tom ako?kedy budu výsledky?

hope222
28. dec 2012

@darka2001 ja som na to stale tak , ze neviem , na com som :( vysledky este nemam , sviatky vsetko skomplikovali , tak ak ich nebudem mat zajtra v poste , tak potom az v r.´13🙂 ale uz tomu velmi neverim .

bambula27
28. dec 2012

@hope222 ty len pekne ver...nemozes to vzdavat, ked nadej este mas

bambula27
28. dec 2012

@bique
@darka2001 ach zeny, myslela som si, ze ked vcera poplacem, ze to prejde....dnes som bola celkom o.k. Ale len co som vysla von, videla kociariky, alebo sa na poste na mna zahladelo take male babo...mne hned oci zalialo slzami. Nemozem si pomoct. Dnes revem este vzdy.....Ale verim, ze silvester uz budem v pohode. A vzdat sa urcite nevzdavam!!!! To ani nahodou. Len sa s tym teraz potrebujem trosku popasovat.

hope222
28. dec 2012

@bambula27 .nevzdavam , len uz sa bojim dufat , lebo potom to sklamanie je o to tazsie . doetraz som sa vytesovala, ze ciarocky a duchovia a veru , zarukou tehotenstva to teda neni .prepac, ze ta trapim, ked si teraz este velmi smutna ,ale nepovedala ti lekarka ,preco ti kazdy den ukazovalo tie ciarky na testoch ?

bambula27
28. dec 2012

@hope222 na tie testy som sa nepytala. Myslienky som mala uplne inde. Ale dr. v CAR mi hovoril este pred vkladom, ze ja nejak vysoko reagujem na tehotensky hormon...ze ak by mi vlozil 2 embryjka, tak hned v ten den vkladu vecer by som mala pozit.test. Mozno to s tym suvisi. Ja neviem. Ale vies...mozno vsetko "posralo"to, ze som ochorela...teplotovala som 3 dni, zapal priedusiek....Ja uz neviem.

hope222
28. dec 2012

@bambula27 to uplne chapem, ze myslienky si mala uz uplne inde. Neviem, tazko povedat ,preco sa to pos.alo a ci to mohlo byt tou chorobou ,alebo niecim inym . ale si este mlada baba a isto budes bojovat dalej a ked to nevzdas, urcite to vyjde . ja mam asi podobny stav ,ako ty ,ze sa mi ten teh.hormon nejak drzi v tele ,mozno stale z toho pregnylu , bo ta slaba ciarka je tam a stale slaba .ale dnes uz zase aj slabo zlto --hnedy vytok a hnusne pichanie raz na jednej a raz na druhej strane . ja myslela, ze uz na vianoce budem vediet vysledok a nakoniec to nebudem vediet ani na silvestra . drz sa .

bambula27
28. dec 2012

@hope222 mlada ako mlada. Niektore v mojom veku uz maju aj 2 deticky. A ty kedy vlastne ides na krvne testy?

hope222
28. dec 2012

@bambula27 to je pravda ,ale neboj sa , urcite to vyjde a mozno prave vtedy , ked touz najmenej budes cakat . ja som bola na krvne testy presne pred tyzdnom . toz , tu je to trosku vacsie "kocurkovo ",ako u nas a testy mi brali v piatok., do toho vikend , vianoce atd. a vysledky kde nix - tam nix 🙂 takze vies si predstavit tie nervy ako traky🙂 to cakanie je u mna nielen hnusne ,ale aj nekonecne 🙂

fazulka888
29. dec 2012

Ahojte baby, ja som dnes 14 deň po embryotransfere a mám už asi štvrtý deň špinenie. Volala som doktorovi, on mi povedal, že to je normálne.. Nemáte niekto podobný problém, prípadne skúsenosť, či je to dobre, alebo nie. Verím, že všetko bude ok, len určité pochybnosti mám. V pondelok ideme na krvné testy a ultrazvuk tak sa už neviem dočkať.. Ďakujem vopred za odpovede🙂

annamary27
29. dec 2012

@bambula27 ahoj,je mi to ľúto,že to nevyšlo,ale držím palce do ďaľšieho boja,uvidíš za chvíľu sa tvoje telo a myseľ naštartuje na ďaľší pokus a ten verím,že bude úspešný. 😉

bique
29. dec 2012

@cora41 no ale vidim, ze aj vy robite pekne pokroky 😉 juuuj, tesim sa s vami a drzim vsetky palceky, aj tie ktore nemam 😀 tento raz to vyjjde nam obom 😉

cora41
29. dec 2012

@bique dakujeme pekne🙂, len strach mam vacsi ako moje hormony v tele 🙂.. Ked ma prepadne, tak sa ho neviem zbavit...☹ o 3 tyzdne ideme na screening a ked tam vsetko dobre dopadne, tak sa mi ulavi najviac na svete... aj ty si mala taketo stavy? tusim som sisi 🙂)

karkana
29. dec 2012

@cora41 jééééé,tak sa to nakoniec podarilo? teším sa s Tebou 🙂 🙂

cora41
29. dec 2012

@karkana ahooooj moja 🙂 ako sa mi mavas? co mate nove? ktori ste v poradi? no zatial sa drzime, no s velkym strachom ( kto by ho nemal po 4 IVF, minulorocnom MA ), o 3 tyzdne ideme na screening a ked bude levicek ok, tak na svete tusim nebude stastnejsia mama 🙂 Ako sviatky? papa

jaja102
29. dec 2012

@fazulka888 ahoj,ako u koho,ja som spinila tiež ale trošku skor,okolo 5-6 den po transfere a vidiš,o 9tt rodím 😉 .dobrý je na to duphaston,ak máš doma,3x1tbl,mne po nom spinenie preslo do par hodin...držím moc moc palce 🙂

fazulka888
29. dec 2012

@jaja102 ďakujem za odpoveď, duphaston nemám, ale vravím, volala som dr a on mi nič nepovedal že mám brať.. Uvidím v pondelok na kontrole..

jaja102
30. dec 2012

@fazulka888 zaleží od dr,a centra.mne dal oba razy pri spineni duphaston,(aj inym kočkam)a brala som ho az do 20tt...budem ti moc moc držat palce 😉

cucoriedkacucoriedka
30. dec 2012

@andrejta ahoj...ja sa chystám na ket....bola som 30.11 na OPU, mala som 17 vajíčok iba v pravom vaječníku, k ľavému sa skrz črevo nedostali, tam ostalo asi 25 vajíčok...chytila som hned hyperstimulák, infúzie, celé zlé, tak máme 10 embryí zamrazených, idem na kontrolu 22.1 a potom KEt...tak uvidíme...ty si ho už absolvovala?

poppy28
30. dec 2012

ahojte dievcata prajem vam do noveho roku vsetko len to naj naj a to nase vytuzene babatko nech uz nam konecne prinesie bocian v tom novom roku 2013 🙂
@bambula27 je mi to luto ze to nevyslo tak snad dalsi pokus bude stastnejsi, ja uz sa neviem dockat januara ze ideme do dalsieho IVF, uz aby to bolo a verim ze to vyjde, drzim vam vsetkym palce a vela pozitivnej energie 😉

bambula27
30. dec 2012

@poppy28 dakujem 🙂 Tak vela stastia v januari...nech to uz naozaj vyjde.

bique
30. dec 2012

@cora41 och, ja som mala stavy do toho 26tt, lebo pred dvoma rokmi som takto skoncila s dvojickami ☹ a este stale obcas na mna pride, aj taky ten smutok aj strach, ale potom sa prepnem na pozitivne myslenie a sama sebe hustim do hlavy, ze sa nemam coho bat, ze nas strazia dvaja anjelici a vsetko dobre dopadne...takeho stavy su normalne, zvlast po tom tazkom boji, ktory sme museli a musime zvadzat, ale na konci nas caka krasny vonavy batoztek 😅 verim tomu, ze to tentokrat takto bude...ale ako maminky pozname zasa iny strach a vlastne uz cely zivot asi bude nejaky 😀 takze tehu je priprava a musime si pomalicky na to zvykat 😀

bambula27
31. dec 2012

Zienky, vy ktore ste mali neuspesne ivf, aky bol vas hned prvy menzes? Ja som hotova.....taky bolestivy este nebol nikdy asi. Neviem ani vylezat, ani vysediet...vajecniky bolia, krize, az chrbtica. ☹ ☹ ☹

mili78
31. dec 2012

@bambula27 ... strasne silný...myslela som, ze steciem z krvy...3 baliky vložiek som minula 😒

bambula27
31. dec 2012

@mili78 tak ja som dnes 2DC, zatial az tak silny nie je, ale strasne bolestivy. Idem ma "roztrhat" zo vsadial... ☹

mili78
31. dec 2012

@bambula27 ... nečuduj sa, naše telo bolo pripravene na babo...musí sa to všetko vyčistit

bambula27
31. dec 2012

@mili78 tak to je fakt... telo bolo pripravene, no aj tak.... ☹ A nic, dobre, nevracajme sa k tomu. Hadam dalsi rok bude uspesnejsi. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre