Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mili78
31. dec 2012

@bambula27 ...no, musime verit a nevzdavat sa 🙂

hencidlo
31. dec 2012

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou a nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stola, nech prežijete všetký budúce dni v šťastí vospolok po celý rok.
Nech Silvestrovský prípitok Vám je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Vás bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok…Vám prajem dievčatá

zujanka
31. dec 2012

žienky pomoooc! Hodnota beta hcg 12. den od ET 0,26 moja dr. vraví, že je to hraničná hodnota a test treba zopakovať o 2 dni a Dr. Herman sa mi nevedel k tomu presne vyjadriť, kedže netuším v akých jednotkách dané laboratórium vyhodnocuje. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Už sa ale preventívne začínam zmierovať s myšlienkou, že to nevyšlo

cuculik1
1. jan 2013

@zujanka v tychto hodnotach chodili vysledky beta aj mne, to je bezne akoze 26. Je to naozaj velmi malinko, na 12 dpo et, ja som mala v 10 dpo vacsie a to mi vraveli ze to nie je dobre, a zle to aj dopadlo.

zujanka
1. jan 2013

@cuculik1 hmmmm, tak to tuším, že to nie je dobre, len som netušila, že to bude až tak bolieť...

cuculik1
1. jan 2013

@zujanka boli to vzdy, aspon mna a nikdy nie menej, ja som si tym presla uz tri krat....ale z toho, ze sa to aspon na chvilocku uchytilo je vzdy velka nadej, ze raz sa do uspesneho konca dopracujeme, a dufam ze uz v tomto roku

karkana
1. jan 2013

@zujanka no určite treba o dva dni skusiť test , aj mne vychádzalo hcg 8, a pod., a vždy som išla radšej na krv ešte raz,,len pre istotu,mne to hned od začiatku dr. hovoril, potom som mala hcg 0,1,,, no akože asi ťa nepoteším, ale nabudúce sa to už podarí, trpezlivosť

zujanka
1. jan 2013

@cuculik1
@karkana ďakujem, dievčatá a zo srdca želám veľa šťastia v novom roku, nech je to ozaj šťastná 13 😉

poppy28
2. jan 2013

@bambula27 ja som mala tiez riadne bolesti to asi tie hormony a este som aj mala problem aj pri sexe 😒 ale po case to prejde

darka2001
2. jan 2013

@bambula27 ja som bola na tom tak isto,hroza

darka2001
2. jan 2013

@hope222 tak akooooo????vysledky?

deinad
3. jan 2013

@radina Ahoj, tak som tu po 3 mesiacoch pauzy a liecenia a pripravy na 4.ivf. Bohuzial opat nevyslo. Co Ty, co mas nove, ako sa mas?

mirm
3. jan 2013

@deinad ahoj, ked sa smiem spytat kde si bola na 4 ivf?

deinad
4. jan 2013

@mirm ahoj, bola som v Brne Reprofit.

radina
5. jan 2013

@deinad Ahoj, to mi je luto , ze to nevyslo :( aky je u vas problem vlastne? .... ja teraz beriem prednison a tiez ideme na ivf do reprofitu. asi o mesiac.

hope222
5. jan 2013

@darka2001 ahoj , tak my uz sme tiez " dohopovali" ... vysledky hcg pod 5 , takze s nami krpcekovia neostali a nevyslo to :( vysledky prisli presne na silvestra doobeda, tak vsetci buchali a oslavovali a my s muzom sme to preplakali az do noveho roku :( najhorsi zaver sterho roka ,aky sme si mohli predstavit :( ale tak je tu novy rok a mame este jedno embryjko zamrazene , tak skusime este raz .

darka2001
5. jan 2013

@hope222 tak to je mi naozaj luto ☹ ,ale presne tak ,novy rok ,tak novy zaciatok.samozrejme ,ze si to musite oplakat dobre to poznam,vtedy som bola nahnevana na cely svet a aj na toho hore,preco si to ostatny zasluzia a ja nie!!??
Ale ked presiel ms znova som dostala chut nieco zacat a skusit to znova.tak naozaj drzim palce,silno,silno aby to v tomto roku naozaj vyslo...

deinad
5. jan 2013

@radina ahoj, dakujem...ano bohuzial zasa nic ☹ , a aky je problem nevieme, jednoducho sa malynkym u mna v maternici nepaci a nevedia sa tam udrzat..takze neostava nic ine len skusat..drzim palce, inak prednison beriem uz 2 mesiace aj ja.

radina
6. jan 2013

@deinad A co ti zistili, ked ho beries, ak sa smiem spytat? alebo ho mas preventivne?... za 2 tyzdne ho znizujem na polovicu, tak som rada.

lenusika
6. jan 2013

@hope222
presne tieto pocity pozname, ja som to zazila minulý rok.....na Silvestra som si mala robiť test a dostala som menzes....ale vo februari sme isli na KET, zadarilo sa, ale v 8 tt sme o to prisli a teraz som v 22 tt. Takze nevzdávajte to...tento rok vraj bude uspesnejsí.....
pa

hope222
6. jan 2013

@lenusika dakujem za povzbudenie .nie, zatial to nevzdavame, chceme to skusit este raz .Tych ran bolo uz naozaj vela, ale jedine , co vieme, ze sa nevzdame ..len to strasne ,ale strasne boli.

lenusika
7. jan 2013

@hope222
áno bolí to máš pravdu, nám sa zadarilo na 10 pokus...vzdy po neuspechu som si povedala dosť ale potom ma nieco nakoplo, že ideme dalej a oplatilo sa....Cítim sa skvele, vobec mi nebolo zle, chodím do práce...asi ma aj vyhodia ked nepojdem sa na MD chi chi...
takze drzím palce a verí, že za 1-2 mesiace budem čítať, že máte 2 čiarky---prajem to vsetkým dievčatám.....

hope222
7. jan 2013

@lenusika ..dakujem , ja som opat nakopnuta a idem dalej . je pre nas trosku komplikovane, ze zijeme v zahranici a aj tu su sice CAR ,ale ani jedna s darc.programom, kt. je zial jedine riesenie pre nas a tym padom to mame o to narocnejsie .. vzdy si nejak skusit vybavit dovolenku ,tu vzdy vyuzit komplet len nato ,aby sme boli na klinike ,takze cely rok v praci a dovolenky pominat len na nas boj o babatko , zaplatit letenky, komplet ivf a lieky , kedze nie sme poistení na slovensku , naozaj to neni pre nas take jednoduche , i ked pre nikoho z dievcat , co sa snazia to neni jednoduche ,,,ale ideme kazdopadne dalej .

cucoriedkacucoriedka
8. jan 2013

@lenusika držím ti veľmi prsty..ja idem na KET koncom januára🙂 je povzbudivé čítat niečo také🙂

naranca
8. jan 2013

ahojte dievcata,
dlho som sa neozvala. Pred Vianocami som absolvovala KET. Vkladali mi dve embijka, a s malou dusickou som isla na odbery, lebo som nemala fakt absolutne ziadne priznaky. Vyslo to a 13 den som mala HCG 855. Medzicasom bol Silvester a niekolkokrat som zacala krvacat, jedenkrat dost vyrazne. Obavy teda boli stale a tak som isla na sono. Prekvapenie: dva vacky, dve uchytene embrijka, v jednom dokonca aj srdecna cinnost, druhe vraj este moze dobehnut. Bol to sok, lebo si neviem mna pri vahe 50 kg predstavit donosit dve deti naraz. Ale je to v rukach bozich. Krvacanie vraj nie je nic vynimocne pocas prveho trimestra, tak som sa trosku ukludnila.
Dievcata budete trpezlive, ako sme boli my s manzelom a nakoniec nam to vyslo. Do konca je este daleko ale netreba to nikdy vzdavat.
vsetkym zelam , aby tento rok bol pre Vas uspesny

stastenka42
8. jan 2013

@naranca tak toto je supeeer 😀 😀 😀 😀 😀 moc gratulujem a držím palečky 😀 😀 😀

jassminx
8. jan 2013

@naranca je naozaj super, prečítať si takéto správy 🙂 A ak sa môžem opýtať, koľko krát ste boli na umelom kým sa to podarilo? Nás onedlho čaká 4 pokus. Mne sa to ani raz absolútne ani len neuchytilo, tak som z toho dosť nešťastná 😒 No ale ako píšu dievčatá, treba ísť ďalej a dúfať, ze sa na každú z nás, jedného dňa usmeje šťastie vo forme dvoch čiarok 😉

lucia2505
8. jan 2013

@naranca Ahoj gratulujem a môžem sa spýtať koľko bunkové embryjká ti vkladali pri KET? Mali ste PK?

tanikaheja
9. jan 2013

Ahojte kocenky,ak som tu opat pisala som,ze sme sa dali na dalsi KET kedze sa nam adelka podarila,avsak si tentokrat to zrejme nevyjde☹Bola som na 14 den na krvi mali sme hodnoty len 10,6 co je viac negat.ako pozit,ale kazali mi prist o tyzden cize zajtra tam idem znovu.Robila som si j test a vysiel negat takze vysledok bude jasny.Teraz som 19den po KET nekrvacam len ma bolia prsia naliate ich mam ako fras stale beriem lieky lebo mi ich nekazali vysadit takze zajtra sa urcite ozvem. Ale nevadi snad nam to este vyjde ak sa na to este dame,napokon mame adelku zdravu a to je hlavne,Aj tak drzim palce vsetkym Vam. 😉

naranca
9. jan 2013

@jassminx
na IVF sme boli 3x
Dvakrat to nevyslo, ale vinu kladiem centru v ktorom som bola. Tretikrat som zmenila centrum a vyslo to, aj ked sa priznam bola som dost skepticka.
Poznam dievcata, co boli aj 5x a vyslo to az na piaty pokus. Takze pokial budes rozhodnuta chodit na pokusy dovtedy pokym to nevyjde, tak sa to raz urcite podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre