Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 to je super...takze si hned dalsi cyklus isla nato? ako sa citis?

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 áno hned na další cyklus som povedala že čakat nebudem 🙂 🙂 zatial všetko v poriadku len nie je ešte vidiet že som tehu 🙂 🙂

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 neboj coskoro sa brusko ukaze 😉 ja som o mesiac dopredu a mne uz teda pekne vykuka 😀

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 no dúfam že nebude velmi velké ked sú dvojky 🙂 🙂 ale v stredu som bola na sone všetko tak ako má byt 🙂 🙂 len sú až privelmi aktívne doktor mal čo robit aby ich pomeral 🙂 🙂

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 tak to si neviem predstavit aku disko musia mat u teba v brusku 🙂 ja mam jedno a take rosambo tam robi 😀 tiez dr.nevedela poriadne premerat bublinku,lebo sa moc mrvila. ale sme ok a vysledku su tiez super 🙂

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 no to tam robili som povedala mužovi že sú ako z divých vajec 😀 😀 ale zase doki povedal že ked sú také akčné tak je dobre aspon vieme že sú v poriadku 🙂 🙂

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 to je pravda,aspon viete ze su tam a su ok. aj mas nevolnosti? ja som mala vecerne do 15tt 😒

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 ved to aspon vieme že sú ok 🙂 🙂 už som 5 dní nevracala tak sa vytešujem len dúfam že sa mi to neobjaví zase 🙂 🙂

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 tak ked uz si tak dlho bez nevolnosti uz sa ti nevratia.

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 tak to budem rada ked sa mi už nevrátia 🙂 🙂

katuska54
14. jan 2013

@tinka9075 idem kukat tv. prajem ti vela zdravicka a aby boli bublinky u teba spokojne a aby ti robili radost v brusku 😀
a hlavne v lete aby neboli horucavy 😝

tinka9075
14. jan 2013

@katuska54 jasné ved dúfam že v horúčavach rodit nebudem 🙂 🙂

lamilka
27. jan 2013

ahoj dievcata mali ste po et take bolesti ako pred menzesom?ja mam hrozne,som necely siedmy den po et ale hroza, bojim sa ist aj wc-ko .na necely 5 dn som robila test ale bol negat.myslite ze sa este nieco zmeni?

anika142
27. jan 2013

@lamilka ahoj, ja som momentalne 4 den po ET a este urcite nebudem robit test. Skor ako 12 ty den nema zmysel, niekomu sice vyjde uz na nejaky 7 // ale x pripadov je ze ukaze az na 12 ty den
Este nemaj hlavu v smutku este sa to moze zmenit kludne.

anika142
27. jan 2013

@lamilka kolko dnove embryo ti vlozili? v akom stadiu?

lamilka
27. jan 2013

@anika142 vkladali mi 5 dnove.ja som vystrasena len z toho, ze mam stale take bolesti ako pred menzesom,a ked som bola na iui tak to bolo tak isto...neviem v akom stadiu , to mi vobec nepovedali.

anika142
27. jan 2013

@lamilka 5 dnove to bude blastocysta, a tie bolesti ono mozu byt aj ked budes tehotna, ale je to este skoro hovorit, ja mam tiez vlozene 5 dnove embryo to je uz blastocysta. Inac je toto tvoje prve IVF? Pred tym si bola len na iui?

lamilka
27. jan 2013

@anika142 ano prve ivf,tak este mame zmrazene no ...ked sa nepodari, ale dufam, ze ano.
ty uz mas nieco za sebou?alebo tiez prve?

anika142
27. jan 2013

@lamilka no ja uz toho mam dost za sebou pozri si moj profil tam zbadas.

lamilka
27. jan 2013

@anika142 len ja som mala este aj ohss sice uz pred vkladom konciace ,ale tak neviem ci bolo dobre vkladat, no ale uz nic nevymyslim.
mne vkladali preto jedno.ty si si kolko dala vlozit?

lamilka
27. jan 2013

@anika142 och , tak to ta teda obdivujem, neviem ako by som zvladala tolko sklamani, ale tak viera ze sa to raz podari je urcite silnejsia.drzim ti velmi palce!

anika142
27. jan 2013

@lamilka ja som dala jedno vlozit, lekar mi neodporucal, lebo som priliz nizka a nizka hmotnost mam len 151 cm bolo by priliz rizikove tehotenstvo. Zatial som nikdy nebola tehotna, a zatial som nikdy OHSS nemala, teda nie taky ze by som musela ist na pohotovost.

lamilka
27. jan 2013

a chodis stale do tooho isteho centra, ale si menila?

anika142
27. jan 2013

@lamilka menila som po 2hom IVF

lamilka
27. jan 2013

@anika142 a ak sa mozem spytat, menzes si dostala este do kontrolneho hsg testu alebo az povysadeni liekov?

anika142
27. jan 2013

@lamilka vzdy az po vysadeni utrogestanu, vacsinou tak kocky dostavaju, netrap sa tymi bolestami to moze byt aj uhniezdovanie. Aj ked chapem ze sa bojis. Len mysli pozitivne. A hlavu hore.

siinda
27. jan 2013

@lamilka ahoj ja som 6-ty den po KET a tiež už zacinam mat bolesti v podbrusku a to tusim velmi vela dievcat tu a urcite t nic neznamena len sa vela pozorujeme a tiež som dnes testovala a nič ☹ ale je to naozaj skoro ten 10 den by už mal byt výsledok tak treba asi pockat a držim palce

anika142
27. jan 2013

@siinda no je to otazne ci na 10ty den bude vysledok, je to strasne individualne, poznam babu co testovala na 12 ty den mala ho negatívny tak samozrejme hlava v smutku a isla potom na 14 ty den na krv a je z nej tehulka a zas su pripady kedy to uz ukaze na 5ty den ale to sa musi skoro zahniezdit a zavisi ake je embryo, teda v akom stadiu.

siinda
27. jan 2013

@anika142 ano mas pravdu,,tak nestracajme hlavu 😉

anika142
27. jan 2013

@siinda sak to, nestracat hlavu sa velmi lahko hovori a taaaak tazko kona. Uz len keby sa to teraz tak nevlieklo. Drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre