Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alzbetapipi
14. feb 2013

@kathrin17 to nam je luto vsetkym ☹

bella1303
14. feb 2013

@nomxxx ahoj ja som po ket spinila a uz som si myslela,ze je to stratene..a pozri za chvilu rodim..moze byt ze sa mimi zahniezdilo.inak ja som spinila s prestavkami do neakeho 3 masiaca a drobec bol v poriadku.drzim palce

bella1303
14. feb 2013

@nomxxx prepac to bolo pre pechlinku

bella1303
14. feb 2013

@nomxxx
Aj tak som to cele doplietla..nevsimla som si ze pise ze je po opu ja ze po et 🙂

pechlinka
14. feb 2013

Ahojte baby....takze prave mi volali z Gyn-fivu...ze vsetkych 5 oplodnených vajíčok sa krásne delí...a vklad 2 embryjok máme zajtra 10:15 🙂 drzte paste..🙂

kathrin17
14. feb 2013

@pechlinka drzim palce, nech to aspon vam vyjde 🙂

kathrin17
14. feb 2013

@alzbetapipi moja musim ist dalej, nic ine mi neostava, baby mi este vravia, ze nemam hadzat flintu do zita, ale ja citim, ze nieco nie je v poriadku.....od vcera obeda uz som nespinila vobec, ale to sa asi drobec lucil

pechlinka
14. feb 2013

@kathrin17 Dakujem..moja.. 🙂

alzbetapipi
14. feb 2013

@pechlinka super moja zajtra teda drzim prsty silno a tfuj tfuj tfuj

pechlinka
14. feb 2013

@alzbetapipi Dakujem...moja...snad to dobre dopadne.. 🙂

bique
14. feb 2013

@zuzkagm ziadne strachy, ja mam jeden vajecnik a pri prvom IVF z neho bolo 26 vajok, ET s dvoma embryjkami vysiel, ale s dvojickami sme skoncili predcasne v 26tt. 😢 ..potom 2x KET nic....z druheho IVF ziskanych 24 vajok zasa uspesny ET s jednym embryjkom...a o chvilu rodim 😀 ani pri prvom ani pri druhom IVF som OHSS nemala...tiez som pila veeeela vody a bola potom ako balonik...takze ak nemas ohss, bud iba rada, ze sa vyhnes vsetkym tym komplikaciam 😉 a ver svojmu babulku alebo babulkam 😉 hlavne ziaden stres, ten nerobi dobrotu a veeeela veeeela cistej vodicky treba pit a kusok sa aj hybat, to pomaha uhniezdeniu 😉 drzim palceky, vsetkym by som vam to priala, aby vam to vyslo...takto mozem napisat iba: oplati sa bojovat a nikdy sa nevzdat 😉

saxana99
15. feb 2013

Caute kocky, mam otazku, je normalne, ze 3 dni po vklade mi rano doslo zle? Nie je to moc skoro?

pechlinka
15. feb 2013

Ahojte baby...tak prave som sa vratila domov...po ET...Vlozili 2 embryjka...1 - 100 bunkove a 1 - 50 bunkove... 🙂 sice neviem..co to znamena...ale dufam...ze to je dobre.. 🙂

bique
15. feb 2013

@saxana99 hormony 🙂 ale este urcite nie tie tehu, ale tie, co si popapala predtym 😉 tehu nevolnosti najskor od 4-5tt 🙂

bique
15. feb 2013

@pechlinka 100 bunkove by malo kazdu chvilu opustit svoj obal a pekne sa zahniezdit, 50 bunkove sa bude u teba este chvilocku delit...super, velka sanca na uspech 😉 jasne, ze je aj s menej bunkovymi, ale ked sa ti takto krasne podelili, uricte sa aj pekne zahryzkaju 😉 drzim palceky

saxana99
15. feb 2013

@bique ja som tie hormony brala dost dlho uz predtym a nikdy mi nebolo takto rano zle az teraz, no skoda, budem cakat dalej ;) dnes uz som v praci, hadam bude vsetko ok ;)

pechlinka
15. feb 2013

@bique Super moja..tak to som vobec nevedela.... 🙂 baby tu pisu..ze im vkladaly...4-8 bunkove...tak som nevedela ci je to dobre..alebo zle.. 🙂 dakujem ti za vysvetlenie.. 🙂

poppy28
15. feb 2013

@pechlinka aj my sm mali 8 bunkove asi maju nejake ine oznacenie a kam chodis?inak drzim palce nech sa urcite aspon jedno sa zahniezdi 😉

pechlinka
15. feb 2013

@poppy28 Ahoj...chodim do Gyn-fivu.. 🙂 dakujem.. 🙂

poppy28
15. feb 2013

@pechlinka aha tak tam maju asi nejake ine hodnotenie embryjka

pechlinka
17. feb 2013

Ahojte baby..dnes som 2DPO embryotransfere.. 🙂 je normalne ze mam dost silne predmrchovske bolesti?...mrcha by normalne mala prist az buduci víkend.. :(

zuzkagm
18. feb 2013

tak a je po všetkom :( 9DPO embryotransfere som začala krvácať, presne na deň keď mala prísť mrcha :( Keď som volala dnes ráno k doktorovi, tak len povedali, že mám pokračovať v užívaní utrošu a kontrola o týždeň platí, ale už teraz viem, že bude zbytočná.....dúfam, že budete mať viac šťastia....

alzbetapipi
18. feb 2013

@zuzkagm zuzi to mi je luto ☹ ale uzivaj ten utros, uz tu boli dievcata, co krvacali a boli tehu...za to nic nedas... Myslime na teba

alzbetapipi
18. feb 2013

nevydrzala som to a spravila som dnes test, 7.po ET, po PK a uplne nič....vypila som sice predtym 2,5 litra tekutín, ale ak by tam nieco bolo asi by sa ukazal aspoň dúšik... ☹

saxana99
18. feb 2013

@alzbetapipi nevesaj hlavu, podla mna je to priskoro ;) mne doktor povedal az na 14 den, resp. na 12 den... Vela dievcat si robili testy tak skoro a uplne nic a potom na 12. Den pekne ciarky ;)
Kazde telo je samostatna chemicka tovaren, preto sa netreba moc porovnavat ;) ked niekomu vyjde uz 6.den..
Drzim prsty a vyckaj este...

alzbetapipi
18. feb 2013

@saxana99 slubila som si ze si test nebudem robit...ale zvedavost boal vacsia... Bojim sa aj preto, ze som mala nabeh na ohss a nezhoršil, asi od 2.-3. dna po ET mam občas bolesť v podbrušku ako pred ms...občas skôr v oblasti vaječníkov.. Ale máš pravdu, nebudem na to myslieť, alebo sa aspoň posnažím 🙂 ...aj tak to už je v božích rukách.... A budem veriť v to najlepšie... Ďakujem ti

mirica
19. feb 2013

@alzbetapipi ....neda sa mi nezareagovať......kedysi som sem chodila , ešte sa mi téma zobrazuje........ja som mala testík snehobiely 12 deň po ET .......to sú tie dvojičky v mojom pase.

alzbetapipi
19. feb 2013

@mirica naozaj? To si ma potesila, tak budem este optimista 🙂 a blahozelam ku 4 detom, to je krasne 🙂

mirica
19. feb 2013

@alzbetapipi ....naozaj, a to som v rámci svojej vrodenej trpezlivost testovala 2 krát denne 😅 a testami s citlivosťou 10.......aj to také slabé krvácanie alebo špinenie nemusí vôbec nič znamenať ...pri stimulke sa veľmi všetko prekrvuje...a vznikajú veľmi často cysty alebo dokonca hematómy ....je to z toho ( ja som samozrejme musela mať všetko 😠 )

ináč len pre info ...povedali mi , že by som prirodzene nikdy neotehotnela ....to je ten štvrtý syn.......zabudli mi povedať , že všetky tie hormóny čo do mňa napchali , ten stav môžu zmeniť, tak sme si nedali pozor 😀

ale ja som strašne vďačná za každého jedného z nich 😵 😵 ....prajem každej z Vás , aby sa zadarilo . 🤐

eri6
19. feb 2013

ahojte, dnes mám 13. deň od ET, ešte stále som si neurobila ani jeden test🙂, ale bola som dnes na krv, a je tam krásne hcg 840. Teším sa, ale ešte stále len tak potichu, poškám si na UTZ 12. marca🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre