Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

agy77
4. mar 2013

@dadenka111 to je uzasne, tiez gratulujeeeeeeem a tesiiiiiiiim sa na dalsie spravy od teba. Len na krv, to by ti uz tiez mohli skusit ultrazvuk? Ci to je este skoro. Tesim sa z dnesnych dobrych spav, drzkajte sa a pis...

agy77
4. mar 2013

@macinkapapulka dakujem ti pekne, pravdaze moze, od zaciatku som sa velmi tesila, dokonca aj z pichania injekcii, a zo vsetkeho co k tomuto celenu patri, takze vsetko s radostou, bez pochybnosti a s velkou vdacnostou za tuto moznost a tiez si psychicky odychnut od prace, povinosti a len si to tak uzivat, ak je taka moznost.....takto som to vyskusala a vyslo to 🙂

dadenka111
5. mar 2013

@agy77 dakujem. 😵 no len na krv sa chodi. to je postup a potom o par tyzdnov na srdiecko (este neviem kolko). jedine, ze by som isla k svojej dr. ale ja to vydrzim. na usg je tusim vidiet malu machulku ked je hcg nad 1000 a to tesne po odbere, ked este nevieme vysledok robit sono a nic nevidiet by bolo stresujuce. takze ja si na to pockaaam. 😉

annamary27
5. mar 2013

@dadenka111 gratulujem 😉

dadenka111
5. mar 2013

@annamary27 Dakujeme 😉

miskamimi
9. mar 2013

Ahojte,som tu nová a chcem sa spýtať,aké máte skúsenosti po ET?Ja som dnes 9.den po ET a ráno som to nevydržala a spravila som si test,no bol negatívny,ale som celkom v klude,utešujem sa,že je to priskoro.Zatial nejak nemám ani žiadne príznaky,ani pocity,akurát taký druhý den ma troška popicháva v podbrušku a vcera vecer som mala taký pocit,ako pred menzesom,ale taký slabý..Neviem,čo si mám myslieť,vzhladom na to,že to nieje prvý pokus,ale už štvrtý,tak nejak ani nemám pocity,akoby som sa nejak obrnila proti pocitom...za každé info budem moc vdacná.

magnesium
9. mar 2013

Ahoj miskamimi ja som dnes 8 den po Et a tiez som testovala a je to snehobiele. Troska smutna ale stale dufam ze v utorok sa to ukaze. Kolko dnove emrya si mala zavadzane???

fantinka
9. mar 2013

Tak sa k vam pripajam. Vcera mi vlozili dve blastocyty. Nepozorujem na sebe ziadne "overene" priznaky tehu, bolia ma prsia a vajecniky, ale to urcite z toho, ze ich mam naspidovane hormonami... Tie 2 tyzdne budu tazke... Ako ste na tom vy?

fantinka
9. mar 2013

@magnesium podla mna to je skoro... Taky 12ty den najskor by som testovala. Este mozu byt stale dve 🙂

agy77
9. mar 2013

@fantinka - Tak vitaj medzi nami, vôbec nemusíš cítiť žiadne príznaky. Ja som mala len také pobolievanie podbruška ako na menštruáciu, zhruba celé dva týždňe po vklade. Ja som si test urobila na 8 den a bolo už vidno. Určite sa oplatí počkať. Boli to aj pre mňa veľmi dlhé dva týždňe, aj hlavne preto, že som vačšinou len odychovala, ale potom ten pocit, keď zistíš, že sa to podarilo je úžasný. Ja som už týždeň po prvej kontrole po vklade, dnes som si spravila znova testík, len pre istotu, či je všetko v poriadku a čiarka zase o dosť silnejšia, tak som spokojná a teším sa o týždeň na druhú kontrolu, verím, že budeme vidieť aj srdiečko. Snažím sa šetriť, aj keď už chodím do práce, ale stále si uvedomujem, že tieto prvé týždne sú veľmi krehké, takže všetko ostatné je druhoradé. Prajem krásne dve //.

agy77
9. mar 2013

@miskamimi Ahoj, to sú fajn pocity, nie každej sa ukáže hneď na 8.-9. deň, môže to byť aj neskôr, tak stále ver a ešte počkaj. Tiež som mala pobolievanie podbruška ako na menzes a bolo to v poriadku, dokonca dr. pri kontrole, mi povedala, že to je úplne v poriadku. Mňa pichávalo vo vaječníkoch, ale to mi tiež povedala dr., že to preto, lebo tehotnej sa pomalšie upravujú do normálu. Verím, že to vynde, tak sa držkajte..... 🙂

agy77
9. mar 2013

@dadenka111 Ahoj tak ako sa Vám vo štvrtok darilo, dúfam, že kontrola dopadla dobre 🙂

fantinka
9. mar 2013

@agy77 dakujem. To potesi 🙂 uvidime ako sa to vyvrbi. Tiez iba oddychujem, pijem vela vody a spim 🙂 snazim sa na to mysliet co najmenej, ale nejde to vzdy. Velmi verime, ze to terz vyjde. Tak sa nebudem stresovat, ked ma nebude boliey brucho tak, ako ostatne....ved kazda sme ina no nie?

miskamimi
9. mar 2013

@magnesium Ahoj 🙂 Tak to sme na tom tak troška nápodobne 🙂 ale ja verím,že nám to určite dobre dopadne,sme len nedočkavé 😝 Mne zavádzali 5 dnovú hatchujúcu blastocystu a bola ževraj velmi dobrá,tak uvidíme..A tebe??A kde si bola?Ja som bola teraz v Brne a pred tým v Heliose v Martine.A držím moc palce 🙂 🙂

miskamimi
9. mar 2013

@agy77 Ahoj agy 🙂 Dakujem ti velmi pekne za podporu a tiež dúfam,verím,že to výde!!! 😉 A ty si ako vlastne na tom??Nnejak som to tu moc nečítala,tak ani neviem 😒

dadenka111
9. mar 2013

@agy77 ahoj vo stvrtok to dopadlo dobre. (14dpoET) hcg bolo 603. 😉 za tri dni stuplo krasne z tych 191 tak som spokojna. ty uz chodis do prace? ja uz som prestala spinit, tak pojdem na kontrolu a spytam sa ci je este stale riziko. uz sa mi moc nechce byt doma 🙂 aj ked si to krasne uzivam...

magnesium
9. mar 2013

@miskamimi ja som mala 3 dnove embrya. Jedno malo 8 a druhe 5 buniek.
Dnes sa vynimocne necitim dobre. Zacala som jemne spinit a boli ma v podbrusku.
Stale este dufam. Netreba sa vzdavat!! A tebe moc drzkam palceky ;)

dadenka111
10. mar 2013

@magnesium ja som s cca. 2dnovymi embryjkami (2bunkove a 4bunkove) zacala spinit na 10den po vklade a vyslo to. 🙂 na druhy den uz som mala pozitivny test. drzim palce a fakt to netreba vzdavat, len teraz radsej len odichuj aby sa maternica po implantacii ukludnila. drzim palce.

agy77
10. mar 2013

@miskamimi ahoj, ja som momentalne tri tyzdne po vklade, pred tyzdnom som bola na kontrole a potvrdili mi tehotenstvo, o tyzden idem na druhu, to by uz malo byt vidiet srdiecko 🙂 je to nase prve ivf, tak sme naozaj stastny, ze to vyslo na prvykrat. Tak drzim palce, nech sa to podari.

agy77
10. mar 2013

@dadenka111 tak to su super spravy, tesim sa. Ja som uz tento tyzden chodila do prace, citim sa vyborne, akurat ta zapcha ale inak super. Hlavne mi to ubehlo ovela rychlejsie, ako ked som bola len doma, takze kym sa citim dobre budem pracovat, ak by bolo horsie zostanem doma. Kedy mas teraz najblizsie kontrolu? Ja idem 18.3.:-)

dadenka111
10. mar 2013

@agy77 ja som uz tyzden PN, ale teraz cez viked som uz prestala konecne spinit (po 9dnoch), tak uz by som aj isla do prace. ak mi sestricka vybavi u dr. kontrolu, tak pojdem teraz v utorok ci je riziko ist do prace a ci je vsetko o.k. potom do centra mam prist az 28.3. 😉

fantinka
10. mar 2013

Aj vy sa tak sledujete? Neviem uz na co ine mam mysliet... ☹ bojim sa, ale stale myslim pozitivne.

miskamimi
10. mar 2013

@magnesium tak ty si si dala dve?ja som nad tým ani neuvažovala,ani mi to neodporúčali.To že špiníš nič neznamená,neboj,bude dobre 😉 Ja som zatial v pohode,už ma ani neboli brucho,neviem teraz síce či je to dobré alebo zlé,ale hádam dobré a ani nič necítim,len ma pobolieva hlava,ale to z toho,že som viac menej doma a stale ležím.Dnes ma manžel vzal troška vyvetrať,vonku svieti slniečko,tak mi je hned lepšie 🙂 🙂 Držím ti strašne palčeky,drž sa a daj vedieť,ako pokračuješ..

miskamimi
10. mar 2013

@agy77 Ahoj 🙂 Tak to je super,gratulujem a teším sa s tebou!!!Nech to tak aj ostane a nech je všetko v poriadku.

magnesium
10. mar 2013

@miskamimi Mali sme 3 zamrazene a vsetky prezili rozmrazenie. Na 3 den boli bublinky
8, 5 a 4 bunkove. Doktor odporucil dve tak sme vzali dve ;) Bolo to v piatok.
V pondelok som bola uz v praci a vsetko islo ok az do vcera. Dnes mam silne bolesti.
Rano som krvacala a teraz to trozku utichlo. Uz som si aj poplakala ale
manzel my je velkou oporov. Vravi nech bojujem a dufam az do krvneho
testu v piatok 🙂
Rano robim test mam 3 na kazdy den a stale dufam.
My by sme tiez prijali trosku slniecka ale nam zial dnes trosku snezilo :(
Daj vediet co nove ;) xxx

hencidlo
10. mar 2013

ahojte tak dnes 9 den po KET a test biely :o(

magnesium
10. mar 2013

@fantinka drzim palceky s bublinkami ;) . Ja som po transfere necitila nic.
Iba som sa citila niekolko dni nafuknuta. Do vcera bolo vsetko ok. Ziadne zmeny, nic.
Este raz vela stastia a daj vediet co nove xxx

lysa31
10. mar 2013

Čaute, som 7deň po ET vkladali mi 3dňové morule. To čakanie je hrozne... Kedy ste si robili tehu test?

magnesium
10. mar 2013

@hencidlo ja som mala to iste. Vcera 9 den po Et a test upne ze nic.
Kolko dnove embrya si mala vkladane?

miskamimi
10. mar 2013

@magnesium fúúú ha..tak to ti verím,to by som mala už aj ja strach,ale stále nieje nič stratené,veľa žien krváca a sú v poriadku,takže treba len dúfať..viem ľahko sa to povie,sama to poznám..Ja som bola tiež v piatok,ale ja som stale doma,nechodím do práce,radšej,to by som neriskovala.Ttestovať budem asi až v utorok,alebo až v stredu,teda chcela by som to vydržať do vtedy,doma mám už iba jeden test a pravdu povediec už mám aj strach si ho spraviť 😒 Tak musíme len veriť!!!! Drž sa a určite daj vedieť 🙂 A to vážne u vas snežilo???To si odkial?U nas je asi tak 13 stupnov a slnecno,teda bolo doobeda,už sa zamračilo,ale je teplo stále..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre