Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
11. apr 2013

@gombicka Ahoj..ja mám skoro 33 rokov / v oktobry/ , s drahým sme spolu od mojich 15/ 16..taký prelom a o bábo sa pokúšame pekných 13.rokov.Máme za sebou 2x.IUI, 2x.IVF a stále sme na nule..Pri IVF- čkách nám nikdy neostal ani jeden mrazáčik..kedže som mala raz 2 a druhý krát len 1 vajíčko, ktoré bolo kvalitné. No napriek tomu sa nevzdávame..Raz sa nám to podarí všetkým, len si musíme veriť a myslieť pozitívne..
😉

gombicka
11. apr 2013

@rusalka22 ako sa dnes citim? Vcera som stresovala, ze ma pobolievali krize a citila som jemne krce, dnes stresujem, ze necitim nic 🙂 🙂
No dnes uz lepsie, ako som si sa dokazala ponorit do prace (hoc z domu) a az tak som na to nemyslela. Zajtra idem do prace, tak dufam,ze sa od toho celkom odputam. A kedy budem testovat? Neviem, budem sa snazit vydrzat co najdlshie...no ako sa poznam, zajtra mozno este zo spanku pojdem na WC 🙂
necham sa otestovat, aka som silna 🙂 a ty?

gombicka
11. apr 2013

@jajka1980 ja som tiez oktrobrova...no to uz bude 34 :( a to som vzdy chcela 2 deti do 30tky :(
Toto je moje druhe IVF (tiez bolo jedno IUI, dalsie som zamietla), tak drz palce prosim. Musi to teraz vyjst!!

katulienocka11
12. apr 2013

@gombicka
@rusalka22
dakujem, ja viem....som sa z toho dobre vyrevala, tak sa citim lepsie....do bojaaaaaaa 🙂 pekny den

jajka1980
12. apr 2013

@gombicka Neboj sa..teraz sa to určite podarí..držím moc moc palce..
Ja som tiež plánovala, že do 30 budú nejaké detičky, no žiaľ zatial plán stroskotal..ale nevzdávame sa..
Bola som už aj na laparoskopií, no teraz hľadáme príčinu, kde to vlastne viazne../ kedže mám diagnozu- nezistená príčina neplodnosti./.A verím, že sen sa nám raz splní...
Ty sa drž a mysli pozitívne, hlavne sa moc nesleduj...teraz to vyjde na 100%...neboj sa,,,držím strašne palce..Daj potom vedieť, ako to dopadlo.. 😉 Verím, že sa ti to podarí.. 😵

martuska00
12. apr 2013

@cuculik1 držím ti palce aby ti to vyšlo 😉

cuculik1
12. apr 2013

@martuska00 dakujem moc. uz viac som na krv nesla... pojdem buduci tyzden na ultrazvuk s malou dusickou....

jajka1980
12. apr 2013

@cuculik1 Neboj sa..dobre to dopadne..a HCG bude len stúpať.. 😉

cuculik1
12. apr 2013

@jajka1980 dakujem. Podpora pomaha.

kuratenko11
12. apr 2013

ahojte
pripájam sa k čakateľkám 🙂 mám 3 den po ET a už necítim nič. 3dni som mala nafuknuté brucho a mierne kŕče a dnes nič :( nooo uvidíme.
Baby dokedy môže pregnyl ovplyvnovať tehu test? Myslíte,že ked si urobím test na 10 deň bude to OK.Či mam ešte čakať?

gombicka
12. apr 2013

@kuratenko11 ja som mala ovitrelle, a ten na treti den po OPU, pri trocha silnejsej predstavivosti, bolo na teste trosicku vidno. Taka slabulinka, ale velmi slabulinka ciarocka.

jajka1980
12. apr 2013

@cuculik1 Nieje zač...a ver, že to dotiahnete do úspešného konca...len hladkaj bruško a dohováraj miminku, nech pekne rastie... 😉 a vydrží celích 9.mesiacov v brušku.... 🙂

rusalka22
12. apr 2013

@gombicka dnes idu na mna depky ze nic necitim a dnes uz 4 den... Neviem kedy budem testovat... nastastie nemam do ma test a do mesta mam daleko tak asi skusim v pondelok alebo utorok... po tyzdny od KET. Potom mi daj vediet ak si ho spravis, budem drzat palceky. Pri prvom tehu som si kupila 6 testov som testovala a stresovala sa.

gombicka
12. apr 2013

@rusalka22 na mna dnes tiez dosla depka 🙂 asi to bude v povetri 🙂 cely den som smskovala kolegyni, ktora je na materskej, a presla si tym istym, ze ako to bolo u nej...tak ona mala negativny test, a ked im to v nemocnici oznamila, ani jej krvny nerobili, nechapem, ako to mohli tak zanedbat...ona z toho vsetkeho cela nestastna (este medzitym manzela prepustili z novej prace) sla na festival, zhulilla sa a opila 🙂 a ked kramy staly neprichadzali, v nemocnici jej potom spravili scan a ona bola v tom 🙂

loriana
13. apr 2013

@kuratenko11 určite čakaj radšej na krv, držím palce!!!

rusalka22
13. apr 2013

@gombicka juuuuuj no to je sila :D Je to neuveriteľne !! No sranda 🙂 Kolký den si už od ET ?

gombicka
13. apr 2013

@rusalka22 dnes je siedmy, tusim o 2 dni viac ako ty. Vkladali mi presne pred tyzdnom, v sobotu.

kuratenko11
13. apr 2013

@gombicka aj sa chystáš testovať? Ja mám dnes 4deň od vkladu deň vkladu nerátam 😉 tak asi 10 deň dám testík.Ale už dnes tuším,že asi nič,lebo ked som bola 1 krát cítila som také mravčenie v bruchu a teraz nic :( do 3 dní ma bolelo brucho,mala som brutál nafuknúté a už to polavilo.Tak uvidím nechám sa prekvapiť 🙂

gombicka
13. apr 2013

@kuratenko11
@rusalka22
zienky, ja neviem, co budem robit...dnes vecer som zacala spinit. Zacalo to poobede bolestami v bruchu. boli trochu ine, ako pred MS, take ako by ma tam rezali...bojim sa, ze je vsetkemu over....

rusalka22
13. apr 2013

@gombicka no môže to byt čokoľvek ... Ale u mňa to špinenie a bolesť brucha znamenalo tehotenstvo 🙂 len teraz necítim nic :(

gombicka
13. apr 2013

@rusalka22 ja mam tu bolest v podrusku strasne dost silnu na to, ze by to bolo uhniezdovanie. su to skor vsetky priznaky na to, ze zajtra pride MS :(

cuculik1
14. apr 2013

Baby. Este stale si meravam bbt. Len tak pre potvrdenie a sama som chcela vidiet ako sa to bude vyvijat....dnes mi klesla. Ide ma porazit. Toto sa mi stalo pri chemickych tehu....dva dni ma uz inak vobec neboli brucho co ma do stvrtku bolievalo stale....no som sa poriadne vystrasila. ☹

cuculik1
14. apr 2013

@gombicka ja som tiez mala bolesti a dost vyrazne. Ja pred ms nikdy nic nemam ale teraz na zaciatku tehu boli tie bolestidost neprijemne. Mozno to je dobry znak.

kuratenko11
14. apr 2013

@gombicka ahoj zbytočne sa nestresuj možno je to fakt zahniezdovanie 🙂 držím moc palce,aby to tak bolo.Kedy máš dostať MS?

sherny
14. apr 2013

ahoj kočky....chcela by som sa k Vám pridať...som 4 deň po Et, naše prvé IVF a beriem utros, 3x po 2 tabletky...chcem sa spýtať, bolí na podbruško, sem tam viacej, sem tam menej, ale je to bolesť ako ked sa chystá mrcha....neviete mi poradiť? mám sa báť, alebo sa tešiť? vkladali mi 1 embryjko 🙂 🙂 viacej sme nemali ☹
dakujem a každej jednej držím palčeky 🙂 🙂 🙂

tinna13
14. apr 2013

@sherny ja by som sa tešila, u mna bolo pobolievanie podbruska signál tehotenstva tak držím palce 🙂

tinkatinulka
14. apr 2013

@sherny Ahoj tak to sme na tom uplne rovnaku len ja už 3 IVFko, neboj to je v poriadku že maš take divne pocity,oddychuj a veela vody babo potrebuje.Kam chodis do centra?

sherny
14. apr 2013

@tinna13 to by bolo krásne, ale nechcem si nič nahovárať, radšej, už som sa toľko krát sklamala 🙂 🙂 🙂 ...a teba kedy začalo bolieť bruško? a aká to bola bolesť? ja fakt stále cítim, ako keby mrchu...ale iba sem tam....

sherny
14. apr 2013

@tinkatinulka veľa vody? čítala som, že je to ako lepidlo na embryjka, môže to byť pravda?

sherny
14. apr 2013

pri tom sklamala malo byť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nie smailík.....samozrejme...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre