Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 no neviem samozrejme ma to veľmi potešilo aj slzičky boli 🙂 ale nechcem tak skoro si dávať nádeje...aj keď v posledné dni sú slzičky pri všetkom...

ludi123
2. jún 2013

baby, pichali niektorej z vas bezprostredne po vklade pregnyl?

jajka1980
2. jún 2013

@mominko Nemaj obavy..Jednoducho ver, že to vyšlo...a o pár dní chcem vidieť // 😉
A tá únava a horúčky sú tiež dobré znamenia...takže hlavu hore a úsmev...prosím.. 🙂 Držím moc moc palce..

mominko
2. jún 2013

@jajka1980 dnes som si robila test a bola tam druhá slabá čiarka tak som z toho vedľa veď to je ešte skoro...

mauerka
2. jún 2013

Babenky, po vklade vcera snad nemyslite vazne, ze by to malo suvisiet s tehu. Samozrejme aj ja velmi verim a prajem, aby to dobadlo dobre, ale este sa mozno len zahryzava... z vlastnej skusenosti - treba to vypustit z hlavy, zit normalne ako doteraz, nie trcat v posteli, pozorovat sa a pri kazdom pichnuti mysliet len na to, co sa deje tam dole. Drzim ti prsty
🙂
@jajka1980 @mominko

mauerka
2. jún 2013

@mominko Po pregnyle - vyplavuje sa aj 7 dni.

mominko
2. jún 2013

@mauerka no ja neležím normálne fungujem len to nepreháňam... dnes mám 9dní po pregnyle a pred ET som robila test či mám ešte v sebe pregnyl a ništ... ale asi to bol zlý test, nepripisujem tomu nič len ma to prekvapilo...milo 😉

jajka1980
2. jún 2013

@mominko Tie // ešte môže byť pregnyl...neverím, že by to bolo tehu tak skoro..ale držím palce.. 😉 Ved si 2.dni po vklade..a to je skoro, aby si mala HCG..kedže embryjko sa ešte len zahryzáva..

jajka1980
2. jún 2013

@mauerka Ja nehovorím, že už je tehula...ale že to môže všetko súvisieť s vkladom..a viem, že nemôže mať v krvi HCG...
Prajem ti pekný deň.. 😉

mominko
2. jún 2013

@jajka1980 to je jedno, veď to som testla len tak, vôbec tomu nepripisujem žiadnu váhu... 😉 ja viem že keď testnem o pár dní tak tam budú // a silnejšie 😉 a to už bude tehu... 🙂

jajka1980
2. jún 2013

@mominko 😉 Držím palce..a teším sa potom na ukážkové foto..

mominko
2. jún 2013

@jajka1980 ďakujem ale si fandím čo...snáď v to neverím až moc a nezarieknem...

jajka1980
2. jún 2013

@mominko Treba si veriť...no veľmi sa nekontroluj...rob bežné veci ako doposiaľ,ale nedvíhaj ťažké veci..+ pi veľa tekutiny /vodu.. 😉

mominko
2. jún 2013

@jajka1980 pijem pijem a robím bežné veci ale nepreháňam to 😉

rusalka22
2. jún 2013

@mominko Som si istá že budeš tehuľka 🙂 ja mám zajtra 1. kontrolu po krvi a mám hrozný strach 🙂 necítim sa tehotne

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 akože necítiš jasné že sa cítiš a zajtra im to aj ukážeš 😉

mauerka
2. jún 2013

@rusalka22 Ja som mala este dva dni pred prvou krvou negativny test a tehu som sa necitila ani vtedy ani teraz tri tazdne potom 🙂 Drzim prsty.

rusalka22
2. jún 2013

@mominko Dúúúfam 😀

rusalka22
2. jún 2013

@mauerka Ďakujem 🙂 Jejku stresujem viac ako pri 1. tehu 😅

mominko
2. jún 2013

@mauerka
@rusalka22 no ak vám to kočky pomôže tak ja som sa pri prvom necítila tehu celé tehu až na to, že som vyzerala ako veľryba ale inak ništ... 😀

rusalka22
2. jún 2013

@mominko ja som bola tiež veleryba ale zle mi bolo poriadne.. do 13 tyzdna 😕

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 no veď rátam s tým, že druhé tehu mi to zráta 😀

rusalka22
2. jún 2013

@mominko tak mozno ja to teraz budem mat pohodove 😎

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 určite áno 😉

rusalka22
2. jún 2013

@mominko dufam ze aj bábo bude pohodove... lebo to co mam domka je iná certica 😀
kedy sa chystas testovat?

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 neviem pre istotu už nemám ani test, ten čo som robila dnes som už mala dávno doma... no môj krpec tiež dáva zabrať, ale aspoň vieme, že ich máme 😉

rusalka22
2. jún 2013

@mominko áno áno 🙂 Ty si už testovala ??

mominko
3. jún 2013

@rusalka22 no včera bola tam síce druhá koľajnička ale to je ešte príliš skoro...dnes silno silno držím palce aj na nohách!!!

rusalka22
3. jún 2013

@mominko Moje mimi 🙂

mominko
3. jún 2013

@rusalka22 jeee no vidíš všetko je ok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre