Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
21. sep 2013

@kathrin17 neni zac🙂 ja vam tu vsetkym dezim palce lebo sama viem ake to je ked niekto tuzi po babatku! Ja som tiez moc medzi testami zo zaciatku velky rozdiel nevidela. Ale hlavne je ze je trosicku tmavsia. Kedy ides na krv?

kathrin17
21. sep 2013

@bella1303 na krv idem az v piatok, takze je to este hovadsky dlha doba 😀 aspon podla mna....verim,ze vsetko pojde ako ma...uz cakame na ten zazrak velmi dlho....skoro 5 rokov a som uz z toho vazne na nervy..kazdej zene ktora si tymto prechadza to velmi zelam, lebo viem ake je to velmi psychicky narocne, ked vsetky zeny v okoli tehotneju a teba sa fuuurt vypytuju a vy co?Nechcete deti?Manzel striela slepe naboje?Vytacaju ma tie otazky...

bella1303
21. sep 2013

@kathrin17 to poznam.. Neznasala som take otazky. My sme sa tiez snazili 5 rokov. Predli sme si vselicim... Raz sa nam aj podarilo ale bohuzial v 8 tt som potratila... A presne rok nato || na teste🙂)

dorotka66
21. sep 2013

@kathrin17 no dík za povzbudenie, aj ja som mala po 1. KET na návšteve svokru 🙂 tak chápem. ja som sa vtedy snažila šetriť, ale veľmi sa nedarilo, bola Veľká noc a práce až - až. Teraz po KET som mala 2 dni pokoj a žiadne návštevy, dokonca sa vyhýbam aj rodinným návštevám ( nik nevie čo podstupujem). no začínam byť poriadne zvedavá čo tá bolesť znamená. rozhodla som sa netestovať, až v utorok pôjdem na krv. niekde na MK som čítala, že lepšia šanca ako 100% istota 😉

kathrin17
22. sep 2013

@bella1303 aj tak je dobre.....i ked ten potrat musel byt strasny, ale predsa len mate krasnuckeho synceka a mozte sa z neho tesit 🙂
@dorotka66 ja by som to nedokazala vydrzat 😀 inak uz som dostala aj paradnu nadchu, vraj je to tiez jeden z priznakov tehu, lebo je velmi prekrvena sliznica.....sranda na mna by to teda aj sedelo....ja uz bohuzial svokru nemam, len svokra a ten je v pohode, netreba mu moc skakat okolo zadku 🙂 takze je to ok....a uz aj siel domov, prave sme ho boli zaviezt 🙂

rous
22. sep 2013

ahoj. Som 7den po et. Necitim vobec nic!!! Je skoro robit Tehotensky test??? Povzbudte ma lebo zacinam stresovat...

kathrin17
22. sep 2013

@rous moja zlata....ziadne stresy 🙂 ja som mala tiez strasne nervy, tak som si spravila test a ukludnila sa.....po ET som si robila test na 8 den a uz bola ciarka pekne vidiet, ale az poobede....robila som v ten den dva testy, lebo rano tam bol len duch, ktory sa ani nedal odfotit....teraz som prvy test robila 6ty den po KET a uz tam bola krasna ciarka a dnes som uz 9 den po KET a je to parada 🙂

kathrin17
22. sep 2013

baby myslim,ze to smeruje na dobre chodnicky 😀

rous
22. sep 2013

@kathrin17 Dakujem za povzbudenie. Blahozelam, test vyzera prekrasne. Kiezby aj moj taky to bol. Mas nejake priznaky citlive prsia alebo tak nieco...?

kathrin17
22. sep 2013

@rous bolesti v podbrusku a bolestive prsia...ale to mavam vzdy pred MS....takze som to nebrala ako priznak tehu....a ps nemas zac, ja rada povzbudim, ved od toho sme tu...aby sme si vzajomne pomahali a podporovali sa 🙂...inak pri ET som nemala ziadne priznaky a predsa som mala pozitivny test....i ked len na par dni....babatko odislo v piatom tyzdni ☹ tak dufam,ze teraz to pojde dalej

bella1303
22. sep 2013

@kathrin17 velmi pekne ciatocky... To uz nemusis ani hladat🙂 tesim sa moc.

rous
22. sep 2013

@kathrin17 je to nas treti pokus. Nikdy sme nemali mrazacikov cize ziadny ket. Teraz tiez iba dva oplodnene a dva vlozene. Tiez mam problem s dorastanim sliznice mala som len 6,5mm. Velmi si zelam byt uz tehu a o 35 t drzat v naruci babatko.

dorotka66
22. sep 2013

@kathrin17 to o tej nádche bolo včera vo večerných správach nie? 🙂 ja som sa tomu zasmiala, som alergička, takže zvyčajne mám zapchatý nos 😀 dnes som bola na 5 injekcii agolutinu a už ma bolí zadok. ale inak brucho ma už nebolí. no poviem vám je to divné. včera som mala hnusnú pichľavú bolesť a dnes pohoda. dúfam, že sa nič nepo......ale včera večer som upiekla parádne slivkové koláče a tak sa prepchávame 😀 a nemyslíme na výsledky....

linn32
22. sep 2013

@kathrin17 testik vyzera fakt velmi pozitivne🙂 drzim ti paste..verim,ze ti to vyjde.

kathrin17
22. sep 2013

@rous takze vravis treti a musi byt stastny 🙂 trojka je moje stastne cislo, ale po tomto pokuse je pre mna stastny aj piatok trinasteho lebo vtedy sme mali vklad 🙂 juuuuj neskutocne stastny den 😀 Moja hlavne klud a nestresovat sa, tomu to vobec neprida...ja som bola inak po vklade iba dva dni doma a potom som sla do prace, lebo by som sa inak zblaznila, takto mi rychlejsie aspon o trosku bezali dni.....nedokazem len lezat doma a nic nerobit...strasny pocit 😀

kathrin17
22. sep 2013

@dorotka66 tolko agolutinu?A to pre pana jana naco? To ma nejak pomoct?S tymto nemam ziadne skusenosti. Akurat tusim raz mi ho na gynde pichali, ked mi nechceli prist kramy. Veru ta nadcha je uplne brutal, zacala mi asi pred tromi dnami a nechce prestat. Inak nic ziadne bolenie hrdla, ani teplota, len soplava som ako mala 😀. MOzno to pichanie znamelo uhniezdenie, mne to tak tiez spravilo, ale hned druhy den od vkladu, ale ked som bol po ET, nie teraz pri KETku. Moc ti drzim palceky.

kathrin17
22. sep 2013

@linn32 dakujem pekne si zlata. Dufam,ze ma budete coskoro vsetky nasledovat 🙂

dorotka66
22. sep 2013

@kathrin17 Ďakujem katrhin, budem to potrebovať 😉 no ja som neznášala utrogestan, a ak mi namiesto utroša dala lekárka agolutin, lebo ten sa dáva aj na udržanie tehotenstva, nielen na mrchu 😀 V utorok idem na krv, takže ak nebude pozitívny výsledok pichať sa už nič nebude. a ak áno, tak na udržanie by sa mal pichať 2x do týždňa. ja si okrem toho pichám aj clexane na riedenie krvi. to som už raz pichala asi 7 mesiacov a zbytočne 😖 teraz som nejedla ani kyselinu listovú (ako ste na tom, jete či nie?) už som sa jej zbytočne najedla až až. super, že sme mali obe vklad v piatok 13. možno to naozaj nakoniec bude šťastný deň . ( a tiež som šla v pondelok do práce 😉 )

netilka
23. sep 2013

Baby, prosim, napiste mi vase nazory.... uz 6x som absolvovala KET a embryo sa nikdy neuchytilo. Cim to moze byt? Vzdy 3 dni po transfere som mala kludovy rezim, potom som sla do prace, ale setrila som sa. Embrya boli vzdy v stadiu jednotkovej blastocysty. Mam jest ci pit pred alebo po KET nieco specialne? Alebo je to vsetko len na nahode? Uz naozaj neviem, ako dalej.....

silvik1
23. sep 2013

@netilka bola si na hematologickom vyšetrení, možno máš problém so zrážanlivosťou krvi alebo imunologický problém.

netilka
23. sep 2013

@silvik1 Bola som na genetickom vysetreni a geneticka mi povedala, ze nie je dovod ist hematologicke na zaklade vysledkov. A vsetky ostatne testy mam v poriadku.

silvik1
23. sep 2013

@netilka a kam chodíš do centra ? nechceš ho zmeniť ?

netilka
23. sep 2013

@silvik1 Helios MT. Este mam 2 zamrazene embrya, tak mozno az potom.

silvik1
23. sep 2013

@netilka myslím, že mrazené majú celkovo horšiu úspešnosť, ale aj tak mám pocit, že je to všetko o šťastí a náhode. hlavne treba byť psychicky OK, pozitívne naladený. možno by to chcelo dať si chvíľku pauzu, vyčistiť hlavu. držím palce 😉

kathrin17
24. sep 2013

@dorotka66 no moja to si bola na krv uz dnes????Ako si dopadla?Cakam a horim nedockavostou. Moc ti to prajem, pozeram,ze si si tiez uz toho hodne uzila.

dorotka66
24. sep 2013

@kathrin17 ďakujem katrin, bola som ráno na krv, ale chodím do takej malej súkromnej polikliniky a vraj tie krvné hormonálne testy robia najdlhšie, možno až zajtra. okolo druhej však zavolám. už som dnes aj zvažovala, či to neurýchlim testom 😀 ale na heliose som pozerala, že tvoje čiarky krásne silnejú 🙂 výborná správička a ja dám hneď vedieť ....

kathrin17
24. sep 2013

@dorotka66 tak to som velmi zvedava moja, budem cakat dufam,ze na krasne spravicky 🙂 ze budewme v spolocnej teme 🙂 drzim ti silno palceky a posielam tehu baciliky 😀

bella1303
24. sep 2013

@kathrin17 no co? Citqm, ze testik silnie🙂 kde je fotka??🙂

dorotka66
24. sep 2013

@kathrin17 žiaľ už sa tam nedá dovolať, takže výsledok budeme vedieť až zajtra. ale Ďakujem 😉

kathrin17
24. sep 2013

@dorotka66 to nevadi, ale ked budes vediet, tak budem cakaaaat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre