Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nancsy
28. okt 2013

@minis ahoj a kolky deň po ET si teraz?niekedy sa pri uhniezdovani začína spinit, horšie by asi bolo keby sa ti spustila krv...

leluskaaa
28. okt 2013

ahojte, ja som 17 den po ET.... test mi vysiel pozitivny a HCG z krvi mam 5716 ale neviem co to znamena.....nevie mi to niektora vysvetlit??

linn32
28. okt 2013

@leluskaaa znamena to len to,ze si tehotna🙂 Gynekolog ti povie,kedy mas prist na kontrolu..gratulujem!

leluskaaa
28. okt 2013

@linn32 dakujem velmi pekne 🙂 preto som sa pytala lebo na internrtovych strankach som nasla uplne ine hodnoty tak ma to zmiatlo a vysetrenie z krvi... nic konkretne mi nepovedali iba mi poslali tieto hodnoty

minis
28. okt 2013

@nancsy ahoj, min.tyzden v nedelu som bola na prvy ET, cize teraz 8 den po transfere...ale ma aj brucho dako pobolieva jak na ms a ruzovy vytok... Viem ze teraz nejako moze byt uhniezdovanie, ale test dnes nic, ani duch... Sak pojdeme na ket a uvidime

leluskaaa
28. okt 2013

@minis ja si myslim ze to je este velmi kratko po ET aby ti vysiel pozitivny test... ja som ho robila az po 2 tyzdnoch...

leluskaaa
28. okt 2013

vie mi niekto poradit ci je 3 tyzden po ET hodnoty hodnota HCG 5716 dobra alebo zla???

dorotka66
28. okt 2013

@minis smolka, v septembri som bola na tom ako ty. ja som mala silné bolesti, ale bez výtoku. uvidíme ako to dopadne. držím palčeky.

dorotka66
28. okt 2013

@minis žiaľ minis už nemám nič, všetko čo mohlo byť bolo vo mne ☹( a nič sa neuchytilo. tak ešte možno tento pokus .....

leluskaaa
28. okt 2013

@dorotka66 to mi je velmi luto ☹ nemozes sa vzdavat...drzim palceky

dukokatka
28. okt 2013

@leluskaaa znamenato ze super krasne hcg,gratulujem.

leluskaaa
28. okt 2013

@dukokatka dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 len sa velmi bojim lebo som nato cakala 4 roky a teraz tomu nemozem uverit

nancsy
28. okt 2013

@minis nevzdavaj to, vydrz na vysetrenie krvi, to je najpresnejsie...,; dxrzim palce

dukokatka
28. okt 2013

@leluskaaa nam sa podarilo po 5 rokoch a tiez na ivf,bohuzial pre mna je to zazrak,lebo mam nepriechodne vajcovody.2 IVF nam nevyslo a teraz sa chystam na 3 pokus v novembri ,posledny tak to este skusime.

dukokatka
28. okt 2013

@leluskaaa doktor tibude pocitat od poslednej menstruacie termin.daj siplus 7 dni minus 3mesiace.

dorotka66
28. okt 2013

@leluskaaa Ďakujem pekne, uvidíme ako to dopadne 🙂

catherin12
28. okt 2013

@minis ahojky takze dnes som bola na krv...a vysledok negativny :( citim sa hrozne

catherin12
28. okt 2013

@zelenagw ahojky takze nic z toho..dnes som bola na krv a vysledok negativny :(

minis
28. okt 2013

@catherin12 No do ri.i! Je mi to luto....jaj ty kokos, toto je taka strasna nespravedlnost na tomto svete.... Neboj moja, este sa budeme tesit....hadam, raz aj nas to caka....ja asi dostavam ms...o tyzden skor...dne som 8 den po et a boli ma uplne brucho jak ked mam dostat a mam ruzovy vytok...takto mi vzdy zavina ms...no moja, nic, ideme dalej, trochu sa vyreveme, ponervacime a pokracujeme v boji...asi to takto malo u nas teraz byt...raz to vyjde moja, neboj...a bideme sa aj my tesit z // . 😉

minis
28. okt 2013

@dorotka66 Tak musis dufat, verit...je to katastrofalny pocit ja vim...prajem ti to velmi velmi velmi 😉

minis
28. okt 2013

Baby, ja sem casto nechodim, tak raz za cas. Takto pred rokom, ked sme zacali iui , tak som tu bola nejake 3 mesiace vkuse, potom od februara ako sme si povedali, ze to neriesime, tak som sem ani "nepachla"....ale musim povedat, ze teraz som zase zacala pred 2 tyzdnami pred 1.ivf a chcem vam velmi moc podakovat, ze ma drzite tak nad vodou, poradite, utesite 😉. Dakukem vam, ste vsetky zlate 😉

catherin12
28. okt 2013

@minis to mas pravdu, je to velmi nespravodlive...bol to nas prvy pokus...dufam, ze na druhy krat to vyjde...mozno Tebe to vyjde...mozno sa ti ms nespusti...citala som ze to ze zacnes trosku krvacat nemusi byt vzdy zly signal...drzim Ti palce...snad to vyjde aspon tebe....potom piiiis

minis
29. okt 2013

@catherin12 no tak este len prvy pokus, neboj nist 🙂, dobre bude ;) a teraz co planujete dalej? ake su plany? 🙂

magdus999
29. okt 2013

@linn32 nezúfam, život je už raz taký, treba sa na to pozerať z pozitívnej stránky, ak sa vôbec dá.....a ty sa máš ako?

magdus999
29. okt 2013

@minis to ešte nič neznamená, hlavne sa tak nepozoruj 😉 a vydrž, nič nie je stratené 😉

magdus999
29. okt 2013

@minis veľmi sa mi páči tvoj optimizmus aj napriek tomu, že si myslíš, že už je zle 🙂 je to vždy lepšie, ako sa utápať, ak sa nepodarí, kľudne si jeden večer poplač a hurá do KET-u 😀

minis
29. okt 2013

@magdus999 :D, len sa bojim ze som teraz straaasne velka hrdinka, a zajtra ked mi potvrdia ze negativne, tak budem revat 🙂)). ale aspon sa uz pripravujem pomalicky na zajtrajsi vysledok 🙂
a aspon jeden KET by som chcela stihnut do konca roka 🙂

magdus999
29. okt 2013

@minis tak si poplačeš, však nevadí, podľa mňa každá z nás, nech sme akokoľvek silné, si v nejaký moment poplačeme. Ja som si po poslednom neúspechu otvorila vínko, schúlila k manželovi a plakala, plakala a potom bolo dobre a tiež idem do ďalšieho KET celá happy 😀

zelenagw
29. okt 2013

@catherin12 Tak to mi je fakt luto škoda velika ☹ tak som ti drzala palce a teraz ako ides pokracovat?
@minis A kedy ides na odber ci si uz bola ??

minis
29. okt 2013

@nancsy neviem, ci si citala, ale ja som dnes 9 den po ET a vcera som zacala sem-tam spinit, ale tak menej a tak doruzova 🙂. a vcera vecer som v jednom kuse chodila na wc, ze podla mna som dostala ms, lebo sak toto je skoro vzdy jak ked mam dostat...a este stale nic...zajtra mam ist na krv. a ty spinis do hneda 🙂), ci? a kedy ty ides na krv? koncom tyzdna??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre