Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

basha070
24. feb 2014

@smoulinka13 smoulinka dakujem za podporu, myslis? Mne sa zda velmi slaba na 12 den.. ohryzem si vsetky nehty do zajtra...

smoulinka13
24. feb 2014

@basha070 hlavne ze tam je duch, len tak pre nic za nic by tam nebol 🙂 neboj

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 uz to je slabsie e nechce mi to dobre odfotit je to zrnite ale mam o nieco slabsieho ducha ako ty ale podla mna si tehotna neni to az take slabe lebo mi sme nemali pk mi sme mali oba dvojdnove embryjka takze uvidis zajtra z krvi 🙂 ja si este dnes skusim kupita iny test a zajtra otestujem a som zvedava ci bude silnejsia

lucinda17
24. feb 2014

@basha070 je to pekný duch, určite si tehu!!!!! 🙂

moncibubu
24. feb 2014

@vanushka ja som nieco mala podobne ked som cakala moju malu a vyslo to, tak drzim palceky, bolo to take zvlastne

lucinda17
24. feb 2014

ahojte kočky..ja som dnes 8 deň po ET a od soboty mám ohss...začalo sa to obrovským bruškom a včera večer bolesťami....ráno som bola v centre a odsali mi 2 l tekutiny z brucha - nič príjemné!!!!!!!!!!!! a nechali mi stiecť infuzku, mám mať klud.režim, piť 5 litrov vody, jesť bielkoviny a nudridrinky. Pozitívne je že mi ráno vyšiel pozit.tehu test 🙂

moncibubu
24. feb 2014

@basha070 gratulujem, duch tam urcite je, je to pekne vidiet

moncibubu
24. feb 2014

@lucinda17 ahojkaj urcite riadne oddychuj, a pi tie nutridrinky, ja som ho tiez mala tak viem co to je, a gratulujem k pozitivnemu testu

lucinda17
24. feb 2014

@moncibubu dakujem 🙂 budem sa šetriť určite lebo som povedala dokimu že na dalšie odsávanie už niky nepôjdem 😀

basha070
24. feb 2014

@matulka2314 budem ti moc moc drzat palce. Urcite daj vediet ako si dopadla. Ty mas este cas na dialnicku, neboj, bude !

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 dakujem aj ja ti drzim palce a zajtra daj vediet aky je vysleok 😉

basha070
24. feb 2014

@lucinda17 dakujem za podporu. Pocuj, to budes tehu, ked sa ti rozbehol OHSS az teraz, a este poz. test - vyzera to nadejne, daj vediet ako sa to vyvija. Drzim prsty!

lucinda17
24. feb 2014

@basha070 dakujem aj ja držím palce a ducha mám možno aj slabšieho ako ty, ale je tam!!! takže netreba stresovať dopredu a to som mala PK 😉 😉

basha070
24. feb 2014

@lucinda17 a ty ides kedy na krv?

lucinda17
24. feb 2014

@basha070 ja idem na krv až o týždeň v pondelok...takže dlhá doba 🙂

basha070
24. feb 2014

@lucinda17 jeeej tak to vyzera nadejne, to mas este kopu casu. Drzim pelce. Zajtra vam dam vediet ako som dopadla. Držte palce !!

vanushka
24. feb 2014

@moncibubu dakujem ti, budem sa velmi tesit ak to vyjde 🙂 uvidime. Este par dni vydrzat, jooooojjjj 😉

livi28
24. feb 2014

@vanushka Ďakujem 🙂 ano iba jedno a iba jedno mam v mrazaciku

livi28
24. feb 2014

@smoulinka13 také iste som ja mala na 8den a teraz je už pekna 🙂 duchom to všetko začína

jarika22
24. feb 2014

@basha070 Ja mať takýto test, skáčem od radosti, po tých všetkých bielych poliach....

basha070
24. feb 2014

Nevydrzala som to a spravila som si teraz 2 rozne testy a oba snehobiele...ja neviem. Zajtra budem mudrejsia.

anaba1
24. feb 2014

@basha070 Ved rano si uz mala 2 ciarocky. Pouzila si rozne testy? Vraj vsetky nie su rovnako spolahlive.

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 a ake si si robila teraz tie ine lebo ja som si robila o stvrtej tiez iny nez vcera atiez bol biely ale to moze byt ze si ho robila vecer lebo hcg je v moci najviac rano ked tak si urob este zajtra pred krvou nech vies no ja mam taky pocit ze zajtra tam nebudem mat nic a budem mat zase uplne iny test tak neviem

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 a ake si si robila teraz tie ine ? lebo ja som si robila o stvrtej tiez iny nez vcera atiez bol biely ale to moze byt ze si ho robila vecer lebo hcg je v moci najviac rano ked tak si urob este zajtra pred krvou nech vies no ja mam taky pocit ze zajtra tam nebudem mat nic a budem mat zase uplne iny test tak neviem

basha070
24. feb 2014

Vcera som si robila mamtest 10-kovy a dnes tiez. A ten druhy bol woman secret - iny nemali v lekarni.
Este dufam, ze to je tym, ze je vecer..urcite spravim este rano, nech som ako tak pripravena na vetdikt 😉
Pekny vecer tehulky-snazilky !!

anaba1
24. feb 2014

drzim place baby. Ja idem zajtra tiez na krv, poobede budu vysledky..dame si vediet..nech vsetko dobre dopadne...mama test je asi fakt najlepsi.

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 a brucho ta este neboli alebo nieco ako pred ms ? len aby som vedela porovnat

vanushka
25. feb 2014

Ahojte moje spolubojovnicky 🙂 ako sa dnes máme ?

smoulinka13
25. feb 2014

@vanushka robila som test anic:((( ty ako?

vanushka
25. feb 2014

@smoulinka13 hádam este skoro 😢 musime vyckat... zas mi trosku taha podbrusku ako pri ms, dufam ze nedostanem kramy bo ma porazi ☹ ale inac citim sa dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre