Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 no presne tak..nevydrzala by som do krvi!! a beries utros? ja som ho uz nikde nemohla zohnat v lekarni

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 este dnes beriem lutinus a potom zacnem utrogestan...no ja som si ho vyberala v martine v lekarni beatrix...je to kusok od vchodu do nemocky a tam vzdy taketo veci maju.tam som si vyberala aj injekcie na stimulku.

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 ja este utros mam z ET, takze do kontroly mi vyjde (na krv idem buduci stvrtok), tak behnem do tej lekarne dakujem...ty si po ET? si doma na PN?

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 ano po ET ...po prvom ET..nemozem tomu uverit,ze by nam to vyslo na 1.krat...neverim tomu..uverim,az ked mi to povedia v Car..zatial to beriem len tak,ze mozno...
Na PN nie som...normalne fungujem od zaciatku...bez lezania..
Dokonca som v sobotu stavala s mm sklennik...potom umyvala okna...upratovala...este pomahala robosom,ked nam robili okna...iba v ten den ked mi vkladali,som lezala...ale este pred tym som bola na nakup..ja nedokazem lenosit...😉

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 fiha si trufas ale asi to zabralo, ja som po ET bola doma ale po KET som isla do roboty, teda KET mi vysiel na piatok a vcera uz v robote, mozno na to pomaha prave to ze na to nemyslis a robis vsetko. Toto je tiez moje prve IVF a prve KET.kedy ides na krv?

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 jasne,ze som nedvihala tazke veci...ale to,ze chodim a klacim a ze nieco umyvam...nemyslim,ze by to mohlo uskodit...ved a zeny,co maju male deti a su tehotne...tiez sa musia postarat o rodinu a nelezia len v posteli...davam si pozor,ale normalne fungujem.
Na krv neviem,mam si tento piatok urobit test a potom im zavolat...tak mozno v pondelok? Uvidim,co mi povedia

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 tak take bezne veci robim aj ja..tebe hovorili ze si mas urobit test? lebo co viem tak v centre to nepovazuju za spolahlive. v heliose je spolahliva len krv xixi..ale podla mna to je dobry sposob..ja idem po 14 dnoch na krv iked by sa to dalo zistit ovela skor..

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 ano aj v papieroch mam napisane,ze si na 12den mam urobit test z mocu a potom im zavolat...a zavolaju ma na krvny test..tak jasne,ze krv je najspolahlivejsia a ult este viac.. 😉

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 aj ked nam hovoria ze testy si nemame robit kazda si ich robi 🙂) no uvidim zajtra...

1maminka82
25. mar 2014

@nancsy ahoj, prepáč že vám vstupujem do debaty,len ťa chcem upokojiť,aj keby si náhodou ochorela,nestresuj sa,ja som do teh. chorá skoro vôbec nebola, a akonáhle som otehotnela, už sa na mňa všeličo lepilo. Niektorým ženám sa oslabí imunita tehotenstvom,ale neboj, všetko bude ok. Ja som dokonca aj ATB brala. Takže sa zbytočne nestresuj🙂 Drž sa.

nancsy
25. mar 2014

@1maminka82 jej dakujem ti pekne, ja som praceze byvala dost casto chora a mam pracu , kde robim s detmi. Neustale je niektore chore a koluje to v kolektive. Vzdy sa ujde nieco aj mne. Bojim sa , aby som babatku, babatkam neublizila. Este som ani nebola na utz, tak neviem kolo sa ujalo.ale dajujem za povzbudenie. Aj ja ti drzim palce.

nancsy
25. mar 2014

@ivec16 ahoj, dakujem pekne. To hcg mas dobre, pekne hodnoty. Ty si mi spominala, ze zijes vo francuzsku? Alebo som si ta s niekym splietla? Kedy pojdes na utz? Pekny den

ivec16
25. mar 2014

@nancsy ano ja, na ultrazvuk o 2 az 3 tyzdne, kazali 4-5 tyzdnov po vklade... Buduci pondelok idem este treti krat na krv na hcg a potom sono

ivec16
25. mar 2014

@nancsy ty kedy ides na sono? Daj vediet kolko srdiecok ti bije... 🙂

divask1
25. mar 2014

čavko chcem sa opitať bola som na tom odbere vajičok a podarilo sa oplodnit v nedelu minulu a vlozili mi 2 opodnené a akúrat tuto nedelu bolo tyzden a zajtra idem na prvy test len posledne 2 dny som podrazdena pocitujem uskost a plakala by som a ani neviem preco ,som nervozna bar co ma znervozni, mozem byt tehotná alebo to je skor zo zajtrajsku a neviem ako to dopadne za odpoved dakujem ak mozte prosim este dnes mi odpiste ak je tu niekto

ivec16
25. mar 2014

@divask1 ja som bola tiez nervozna az kym som nevedela na com som, moze to byt aj tehu a moze to byt netvozita z nevedomosti... Skus sa par krat zhlboka nadychnut, ukludnit a do zajtra to uz vydrzis.., ako som nasla prveho ducha na teste moja nalada sa povzniesla a dalo mi zo silu mysliet znovu pozitivne... Drzim zajtra palce nech mas pozitivne spravy

divask1
25. mar 2014

@ivec16 dakujem za odpoved zajtra dam vediet ako som dopadla

divask1
25. mar 2014

@ivec16 a po kolkych dnoch sa potvridilo ze si

ivec16
25. mar 2014

@divask1 na 9 den od ET som mala pozitivny tehotensky test je tu odfoteny na strane 1237... krv mi potvrdili na 11 den od ET... na 14 den od ET mi potvrdili ze HCG stupa tak ako ma..

katika31
26. mar 2014

Ahoje..dnes mam 9 den po ET..
Vypada to na spravnej ceste 😉
Co poviete?
Spodny 7 den.
Stredny 8 den.
Vrchny 9 den.

ivec16
26. mar 2014

@katika31 vypada to vyyyyyborne, nech len testik pekne tmavne... 🙂 ja som dnes 16 den od ET a az dnes mam na testiku kolajnice ktore su rovnako silne 🙂 tesiiiim a prajem vsetkyyym babenkam v teme aby nasli rovnake 🙂

katika31
26. mar 2014

@ivec16 dakujem
Aj ja zelam vsetkym nech si objavia 2 // na testikoch...
Je to uzasny pocit, ked po tolkych sklamaniach naraz zbadate toto...😉)

zu_zi
26. mar 2014

@katika31 Katarinka krasne Ti tmavnu kolajnicky 🙂 Len tak dalej ;)

katika31
26. mar 2014

@zu_zi dakujeeem....sa tesim ako puk...😉))

zu_zi
26. mar 2014

@katika31 veriiiim!!! 😵 😵 😵

nancsy
26. mar 2014

@ivec16 qhoj, ja idem 10.4 na somo a velmi som tvedava, kolko ich tam mam🙂

ivec16
26. mar 2014

@nancsy ja tiez ratam, ze pojdem okolo 10.4... Tiez sa neviem dockat, az budem vediet ci jedno alebo dve... Tak ci tak som stastna ze som vobec tehotna... Dvojicky by boli uzasne...

smoulinka13
26. mar 2014

@katika31 jeeee gratulujeeeem parada 🙂)

zuzina1881
26. mar 2014

@katika31 to je uzasne! Gratulujem, ja na 8den bez ducha, ale tak, testnem na 10 a uvhdim, ci nieco uvidim 🙂 a v pondelok z krvi definitivne! Ale vdaka vam vsetkym nestracam nadej, raz to vyjde 😉

divask1
27. mar 2014

cavko ja som bola 26.3 a mam negativny test ale 31.3 idem znovu dúfam ze ten druhy bude pozitívny ked nie nevadí hádam do tretice to výnde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre