Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzina1881
2. apr 2014

@smoulinka13 potom daj tiez vediet 🙂 a ak sa nepodarilo, nezufaj, este mame sance z dalsich KETov! 😉

smoulinka13
3. apr 2014

@zuzina1881 ahoj takze hcg 5,3...povedali ze asi sa uchytilo ale potom odislo (ja som piatok mala ducha a potom uz len ciarka klesala, som myslela ze su zle testy) joj hrozne co uz :((( idem na dalsi ket v aprili

zuzina1881
3. apr 2014

@smoulinka13 tak si mozeme nadalej drzat palce!!! 🙂 hlavu hore, ziadne depky, pozitivne naladit a sup na dalsi (tento krat pozitivny) pokus 🙂

smoulinka13
4. apr 2014

@zuzina1881 jasne, tentokrat to uz vyjde 🙂

zu_zi
4. apr 2014

Bambulky, preco sa toto deje? Ja som vcera isla na skorsiu krv (11. den po KET, 5 dnove embryjko), aby som mohla konecne vysadit Utrogestan aby mrcha dorazila cim skor a ked som si volala po vysledok, tak som skoro spadla zo stolicky, ze hcg je 31,9, caka ma teda nekonecne dlhe cakanie do pondelka 😕 Zda sa mi, ze zazivam deja vu, pred troma rokmi som to uz raz zazila, po iui, prave som sa pozrela do papierov a 16dpo, co zodpoveda vcerajsku som mala hcg 37 a dopadlo to velmi neslavne, chvilku rastlo, potom zacalo same od seba klesat a napokon nas fazulka opustila 😢 Ja by som sa uz tak chcela tesit... Baby, poznate niekoho,kto aj s takym nizuckym hcg donosil zdrave dietatko? Mohlo dojst k uhniezdeniu tak neskoro? Vcera som cely den mala krce ako cez ms.

dasena
4. apr 2014

Ahojte .rozhodla som sa po pár dňoch že sa k vám pridám,ak teda môžem.som 7,deň po ET,snažím sa nepodlahnut testovaniu hlavne z obáv.v pondelok mám krv.

zu_zi
4. apr 2014

@dasena drzime ti palce 😵

dasena
5. apr 2014

Ďakujem.pocity nemám žiadne,občas podbrusko ale ináč nič.už aby bol pondelok. 🙂

dasena
6. apr 2014

Dievčatá prosím vás,chodím do gyncare v ke,neviete náhodou o koľkej mám prísť na krv?ordinacne hodiny sú od 8:00

smoulinka13
11. apr 2014

caute baby 🙂 na Velky piatok idem na kontrolu pred KETom..snad to bude aj pre nas Velky piatok 🙂)) chysta sa niektora na KET?

beava
16. apr 2014

Ahojte. Hlásim sa na MK po dlllhom čase, napriek predsavzatiu byť nad vecou predsa len hrozne prežívam moje prvé IVFemoticon Momentálne som 7 deň po ET (mali sme PK ledva sme sa k nemu prepracovali a nemáme žiadnych mrazákov) a telo si so mnou robí čo chce. Podbrušok, vaječníky, kríže ma bolia skoro každý deň (okrem včera), špinenie som mala 5.deň. Beriem duphaston, je to z toho? Fakt mám stále pocit na menzes, a ako keby som ho duphastonom umelo zastavovala. Tehotenské príznaky...neviem, minulý rok som bola tehotná, skončilo to v 9tt missed abort a nič som necítila, len prsia. Aké máte skúsenosti? Plus ešte otázka, ak sa Vám prvé IVF urodilo menej vajok (mne len 3 napriek AMH 2,3) bolo v tomto ďalšie IVF lepšie?

magdalenka23
17. apr 2014

Ahojte, tiež by som sa k vám rada pridala.
05.04.som bola na KET, nemám žiadne príznaky akurát stále pocit že dostanem menstruaciu.
Robila som si dvakrát test ale negatívny,tak sa zmierujem s tým že sa to nepodarilo.

renitr
25. apr 2014

Ahojte. Ja som 8 den po ET a dnes som si chcela urobit test, no musim povedat ze som odolala a nechala to radsej tak. Pockam si do stredy na odber . Asi to bude rozumnejsie aby som zbytocne nestresovala 😉 Vsetkym cakajucim prajem hlavne vela pozitivnej energie 🙂

santeema
25. apr 2014

ahojte, ja som si robila test po et asi na 10 den, s tym ze som trosku spinila(teraz viem, ze to odislo jedno z vlozenych embryjok), ale mne sa na este neukazalo nic, tak som to oplakala a oddepkovala ako sa patri🙂, dokonca som nesla ani do centra na krv, iba môjmu gyndosovi, ze uz je to jedno. a potom som si robila asi na 13 den a tam sa mi uz ukazalo, ze je pozitivny, ale ta druha ciarka bola strasne slabucka, skoro neviditelna . aj to dobre vsetko skoncilo a vsetko bolo ok az do narodenia malého. velmi ma odhovarali od vlozenia dvoch vajicok, ale ja ked budem chciet druhe, dam si vlozit znovu dve, lebo si stale myslim, ze je to vacsia sanca.

santeema
25. apr 2014

@jaja102 ake mile a pekny pribeh zo zivota🙂...drzim palce, aby svetko dopadlo ok🙂).

smoulinka13
26. apr 2014

@santeema aj ja si to myslim...stvrtok som bola na KET a dala som si vlozit dve aj ked ma odhovaralo cele car 🙂) dufam ze mi dve aj ostanu

ingrid0105
28. apr 2014

Ahojte,
pridavam sa dnes som bola na ET, z 8 vajok , 2 hned mrazene na druhy den, vsetky oplodnene, jedno mi dnes vlozili a ostatne pekne rastu a zajtra budem volat kolko ich zamrazia este. a teraz budem cakat nekonecnych 10 dni.....kedy sa da testovat aby sa tomu dalo aj verit? pregnyl som pichala presne pred tyzdnom 🙂

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 ahoj ja som dnes 4. den po KET, najskor asi testovat na 8. den, skor nebude vidiet (teda aspon mne skor nebolo vidiet )

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 no budem sa snazit vydrzat asi netestovat uvidim ci ti zvladnem 🙂

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 to by som aj ja chcela vydrzat netestovat ale je to velmi tazke, hlave ked mam doma kopu testov 🙂))

smoulinka13
28. apr 2014

@santeema ahoj ako si vedela ze ti odislo jedno emryjko ked si spinila? Ja mam vlozene dve a tirz som spinila

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 citala som zhruba tvoj pribeh, ktore KET to uz je u teba?

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 mam teraz 2.ket cize treti pokus...

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 tak silno drzim palce a do tretice vsetko dobre 🙂

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 dakujem 🙂 tvoje prve ivf? Kam chodis?

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 moje 1 IVF, mam 1.maja 39 roko, ja uz mam 2 velke dospele slecny ale dala som sa sterilizovat lebo som rodila cisarskym, potom po par rokoch rozvod a teraz 5 rok novy partner a nasa jedina sanca. Mala som 8 zrelych vajok, vsetky sa oplodnili, 1 v brusku, 2 mrazacikovia a zajtra uvidim co so zbytkom. Som rada ze sa podarilo, lebo clovek nikdy nevie, ale velmi verim a dufam. Chodim do GIN FIVu v BA.

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 hmm to si sa zo zdravotnych dovodov dala sterilizovat? Nemas vajecniky? Ja chodim do heliosu martin a deti zatial ziadne....

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 hej odporucili mi to pred 20timi rokmia myslela som ze manzelstvo na cely zivot a vidis. Malan som ako mala operovane klby, tak preto mi to odporucili.v septembri mi vyoperovali myom a teraz som tu. Po ET si sa nejak setrila alebo zostala doma?

smoulinka13
28. apr 2014

@ingrid0105 a to si mala svoje vajicka ci darovane? Budem drzat palce 🙂 po et som 3 dni lezala a potom sim uz fungovala normalne ale nic tazke som nerobila nedvihala az do krvi

ingrid0105
28. apr 2014

@smoulinka13 vlastne, no na moje vek krasna uroda 🙂 a plodna. No ja lezat nevydrzim a v stredu uz idem do prace, ale praca kde sedim takze si myslim ze v pohode. A kde je u vas problem ak smiem byt zvedava?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre