Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

wanda1986
17. jún 2014

@radina merala som tu teplotu a mam normal.36,8. takze nič sa neukazuje 😒 ja uz ani neviem či dufat vobec. začinam rezignovať. po ET som bola taka pozitivna,ze ziadne zlyhanie som nepripustala a potom bum-negativne. teraz uz radsej asi ani nedufam,ale sklamanie to je určite hocijak. v kútiku srdca je stále nádej 🙂

slavka_2012
18. jún 2014

@katka17044 ja som vas tu žienky čitala a navnadili ste ma, tak som ten test dnes skusila....Ket 9.6 a test biely ako sneh 😢 už tomu nadej nedavam i ked sa hovori,že nadej umiera posledna = moja už asi umrela 😢

sasa1983
18. jún 2014

@slavka_2012 podľa mňa to ešte nie je stratené, je skoro...veď deň vkladu sa neráta a nakoľko si si test robila asi dosť skoro ráno, ani dnešok sa ešte neráta a teda to je len 8 dní, skús za 2 dni.. držím palce

radina
18. jún 2014

@misenaf tak ak by mi mala prist normalne, tak ju cakam od 20teho. 😕 ... ano, palilo ma podbrusko. ale potom uz vecer to prestalo.

radina
18. jún 2014

@misenaf Tiez je drahy ... mne sa zda ze som platila 40e za jednu krabicu s 15. aplikaciami a poistovna mi preplatila na jednu len 80 centov ! 😕

radina
18. jún 2014

@wanda1986 ja mam tiez tak 36,8 - 37 - tak to bude tym progesteronom.

radina
18. jún 2014

@wanda1986 od vcera uz aj ja tomu moc neverim, uz planujem, ako napisem koudelkovi na dalsi pokus.

ingrid0105
18. jún 2014

babenky vas bolia prsia? pri ET nenormalne a teraz nist

blcha76
18. jún 2014

@ingrid0105 Mna už teraz ani nie. Boleli ma počas stimulácie, mala som ich citlivé jak hovado 😉 ... Mna teraz pobolieva brucho ako pred mrchou, tak neviem 😒 ... Má pobolievať, či nie?

wanda1986
18. jún 2014

@ingrid0105 nič ma neboli. ale mna prsia boleli len počas stimulky. ale narastli mi :D :D

slavka_2012
18. jún 2014

@sasa1983 dakujem a skusim asi az na ten 12den.....ale vobec nič ma neboli len sem tam prsia ale nie silno,podbruško som citila pred mrchou ,ta mala prist vpondelok.....nechcem si už po tolkych pokusoch davat falošne nadeje ☹

radina
18. jún 2014

@ingrid0105 mna uz len trochu, ale su naliate. 😝

katka17044
18. jún 2014

@slavka_2012 ale to si dnes 9 deň ako ja,že? Že to je ešte skoro a nemusí ti to test ešte ukázať sprav si tak v sobotu aj ja tak plánujem, lebo to už bude 12 deň

katka17044
18. jún 2014

@slavka_2012 ani mňa nič nebolí sem tam niečo možno vľavo vpravo cítim ale veeeeľmi slabučko a neviem či to nie je len nahováranie

katka17044
18. jún 2014

@ingrid0105 mňa vôbec a to kde vás bolí? akože na dotyk alebo stále?

misenaf
18. jún 2014

@radina ja som len za lutinus nechala okolo 110,eur.Neviem preco mi nepredpisal utos ..asi biznis.
Ja tiez nicnecitim baby a teraz som bola na wc A neviem ci mi uz mrcha nezacina ☹

ingrid0105
18. jún 2014

@blcha76 to tazko povedat niekoho boli niekoho nie tie priznaky su na prd 😒

ingrid0105
18. jún 2014

@wanda1986 sa tesis co? 😀

ingrid0105
18. jún 2014

@katka17044 neviem ci poznas ten pocit ked bolia prsia pred mrchou, tak tak ma boleli po ET a ked prestali zrazu z vecera do rana vedela somze pride mrcha. teraz napriek tym liekom ze nic ale absolutne, tak uz neviem mam zblbnute cele telo uz z tolkych hormonov

ingrid0105
18. jún 2014

@katka17044 ako prve priznaky tehu vraj su citlive prsia, a ztmavnu bradavky, ale to je tiez individualne. a kazda sme ina takze co plati pri jednej nemusi u druhej. Hlavu hore v sobotu pekne ocikas test budu // a to je cele 😀

katka17044
18. jún 2014

@ingrid0105 aha, tak ja nepoznám ani to, mňa nezvyknú bolievať, keď mám menzes, tak jedine brutálne brucho musím dať tabletku inak by som to nevydržala, ale prsia nič

misenaf
18. jún 2014

@ingrid0105 boleli ma pri stimulke teraz vobec ani citluve.
Ale podla vas ani jdnej z nas by sa to nepodarilo?to je az taka neuspessnost?To je asi blbe obdobie

ingrid0105
18. jún 2014

@katka17044 tak to bud rada ked dam dole podprdu vecer mam pocit ze sa mi utrhnu 😅 ale teraz vobec nebolia. ja som si slubila ze nebudem smutna ked to nahodou nevyjde, mam este 2 mrzacikov a napriek tomu ze mam 2 dospele dcery chcem dietatko a velmi.obdivujem baby co do toho idu 6 7 8 9 a xkrat co je oproti tomu moj druhy pokus? nic....budem skusa a pojdem aj do 2 IVF na jesen ak to nevyjde
o

katka17044
18. jún 2014

@misenaf bože baby to ako začíname tento deň... to snáď nie... musíme veriiiiiť i keď je to veeeľmi ťažké, hlavne keď nič necítime... ale možno práve to je to dobré

slavka_2012
18. jún 2014

@katka17044 ano presne ako ty 😉 tiež sme mali expandovanu blastocystu grade XB1-AB,preživanie buniek 100%....tak som myslela že to tentokrat dotiahneme až do porodu....uvidime v sobotu co sa nam ukaže 😉

ingrid0105
18. jún 2014

@misenaf podari , zas nulova uspesnost nemoze byt 😖 sama som velmi zvedava ze z nas co sme tu kt.bude tehulka 😀

katka17044
18. jún 2014

@ingrid0105 ty máš už dve deti, tak to ta fakt obdivujem, že si sa na to dala... tak ale potom by sa to určite malo podariť...a je super aj to, že máš ešte mrazáčikov... ja mám toto posledné embryjko v sebe... a keď si predstavím či ísť 3 krát na ivf tak nevieeem, keď si to celé zase predstavím je mi zle... asi by som skúšala prirodzene, ale mám len 1 vajcovod tak to by asi trvalo a možno by sa podarilo hneď, neviem... odkedy mi ten zlý dali preč, sme si museli dávať pozor, aby sa mi to tam zahojilo tak neviem...

katka17044
18. jún 2014

@slavka_2012 ja mám tiež blastocystu ale tak dopodrobna aká to bola neviem :( len viem, že keď ich mrazili bola jedna včasná blasto a jedna blasto ale ktorú mi dali neviem, len povedali, že blasto a pekné embryjko.... tak sobota to istí... dúfam to vydržím dovtedy...

katka17044
18. jún 2014

@slavka_2012 a ty kam chodíš? a koľko máš rokov keď sa smiem spýtať?

ingrid0105
18. jún 2014

@katka17044 ja som rodila 2x cisarskym, dala som si podviazat vajcovody to bolo trendy a normalne pred 20timi rokmi.Myslela som ze mam chlapa na cely zivot, nie rozvod. Teraz mam noveho priatela a po 3 rokoch som zacala uvazovat o babetku. sla som k svojmu gynekologovi povedal, maternica von je tam myom, to bolo pred 3 rokmi. Neriesila som to az minuly rok zmenila som gyndosa tiez maternica von znel verdikt. tak som googlila a dopracovala som sa k docentovi Bielikovi v BB je macher vo svojom odbore. odoperoval mi myom a spriechodnil jeden vajcovod. tiez sme si museli davat pozor, bolo az smiesne po tolkych rokoch pouzivat kondom. 😀 bohuzial pri kontrole zistil ze hojenom sa zrastol vajcovod ale aj tak som mu vdacna mam maternicu a moznost mat dieta co mi iny nedali. tak som skoncila v GF a som tu. tiez som to brala automaticky ze sa musi podarit na 1 pokus ale uz mam vek, maternica je pekne zahojena ale roky su roky. ale verim ze sa to podari 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre