Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
12. aug 2014

@smoulinka13 drzim palceky, nech ta daju dokopy a hlavne nech sa embrijko drzi 🙂

ingrid0105
12. aug 2014

@haimi tak p.Drakulova mi odpisala, nepotrebuje odporucanie a treba sa len dohodnut na termine. Cakam co mi odpise ako je to u nich s terminmi. Co vysetruju na tej hematologii z krvi co vsetko?

haimi
12. aug 2014

@ingrid0105 tak daj vediet, ked budes zase vediet viac 🙂 diky

ivka3901
12. aug 2014

@zlatanka30 ahoj myslím si,že ano s týmito darovanými je dosť velká šanca 🙂

radina
12. aug 2014

@ingrid0105 ja chodim k drakulovej, ona ti to prisposobi diagnozam 😉

ingrid0105
12. aug 2014

@radina no to som rada, a kolko sa caka myslim objednanie? platila si nieco?

smoulinka13
12. aug 2014

@haimi ahoj ja som mala nabeh az po OPU..Uz som doma, odsavali vodu, ale konocne mi je lepsie....

smoulinka13
12. aug 2014

@ingrid0105 tak uz som doma 🙂 voda odsata a konecne mi je dobrreee

radina
12. aug 2014

@ingrid0105 tyzden od objednania a neplatila som nic. len som cakala 2h v rade , lebo kazdy pacient je dnu dost dlho. akurat v tom case mi bolo zle z tehu. ale prezila som. vysledky su o mesiac.

ingrid0105
12. aug 2014

@smoulinka13 no dobre tak odpocivaj, na krv ides kedy?

smoulinka13
12. aug 2014

@ingrid0105 na krv idem az pondelok..este daleko veru..

ingrid0105
12. aug 2014

@radina a odbery rano sa robia? kvoli robote sa pytam

haimi
12. aug 2014

@ingrid0105 uz si objednana?

ingrid0105
12. aug 2014

@haimi nie mi pisala ze si to mam premzsliet kedy dobehnem, pockam do zajtra ci napise doobeda ak nie tak zavolam. dam ti vediet 😉

coffea
12. aug 2014

@haimi ja som zatial nedostala. Pockam uz do piatku, nebudem si robit test.

haimi
12. aug 2014

@coffea tak to je super. A kedy si mala dostat? Ta obdivujem ze netestnes 🙂

coffea
12. aug 2014

@haimi mala som dostat 7.8. Nechcem sa stresovat. A hlavne mi muzik schoval test. Ty si dostala presne ako ti chodievala?

rybkanz
12. aug 2014

@gombicka ahoj ja som mala et 6.8. na krv idem v pondelok. Dnes som nevydrzala a spravila som si test vysiel mi negativny 😒 dufam ze sa mylil ten test... Ako sa citis? Mna boli brucho uplne rovnako ako pred menzesom 😢

haimi
12. aug 2014

@coffea ano, ako hodinky. Tak to je super, dufam ze sa budes v piatok radovat z dobrych sprav 🙂

gombicka
12. aug 2014

@rybkanz transferovali ti 5dnove alebo 3 dnove embryo? mne 5. brucho ma zatial neboli, no tiez ma prestali boliet prsia :(

katarina1984
12. aug 2014

Prepacte baby,ze som sa tu takto votrela..len vam chcem povedat,ze vam moc drzim palce.kazdej jednej...tfuj tfuj na vas 😉

gombicka
12. aug 2014

zienky, ktore ste tu po uspesnom transfere, mali ste po cely cas tlak v prsiach, alebo nie? Ja som 4 den po trasfere (5dnoove embryo) a prsia ma prestali boliet a tlak z nich zmizol...bojim sa, ze to znamena zle spravy

rybkanz
13. aug 2014

@gombicka 5 dnove mi vkladali. Prsia ma nebolia... Zato podbrusko... ☹

alcinkap
13. aug 2014

@gombicka
ja mám za sebou IVF (prvé a úspešné) a príznaky som zo začiatku nemala žiadne (až na bolesti krížov, ale neviem či sa aj to ráta) a bolesti podbruška som mala asi také ako pred menzesom. prsia ma neboleli a vlastne nebolia doteraz, ale potom to prišlo a doteraz mi je zle :( ale dá sa to zvládnuť a už to nie je každodenné ... držím palce 🙂

alcinkap
13. aug 2014

@coffea
jáááj držím palce 🙂

santeema
13. aug 2014

@gombicka mna neboleli a ani sa mi nezvacsili cele tehotenstvo

coffea
13. aug 2014

@haimi aj ja. Aj ked ma obcas prepadnu pocity ze som neni tehu. A potom zasa ze vsak toto som mala aj pri prvom tehu. Nech uz je piatok a viem na com som

coffea
13. aug 2014

@alcinkap dakujem. A ty uz vies co cakas? Alebo co by si chcela?

niki09
13. aug 2014

Ahojte vsetky pridavam sa k vam. Ja som druhy den po ET. A najradsej uz by som chcela vediet vysledok. Na krv idem az 20teho. No zeny radim budte iplne v klude lebp psychika robi neskutocne vela a neyestujte sa uz tolo. ;) vela stadtia kazdemu

alcinkap
13. aug 2014

@coffea
nie nie ešte je skoro, aby bolo vidieť 🙂 a je mi jedno či už chlapček alebo dievčatko, hlavne nech je zdravé 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre