Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

misen112
4. sep 2014

@dejna0412 no ja mam neskutocne bolesti, presne ako ked mam ms, len najhorsie, ze si nemozem dat nalgesin...drzim palce, nech to vyjde, robila si aj test?

misen112
4. sep 2014

@ingrid0105 na krv idem v pondelok, mrazacikov nemame, nevyvinuli sa :( ale nemam z toho dobry pocit

ingrid0105
4. sep 2014

@misen112 no to ti verim a hlavne ked nemate mrazacikov, drzim palce 🙂

misen112
4. sep 2014

@ingrid0105 dakujem 🙂 aj ja drzim palce silno

dejna0412
4. sep 2014

Práve som si volala k dr,krv je negatívna:((takze ideme dat pausu!skusim na pár týždňov infolic a v januári zacnem v Brne🙂

alcinkap
4. sep 2014

@dejna0412
jáááj to ma mrzí :( ak chceš mám dve krabičky inofolicu, pošlem ti ....

haimi
4. sep 2014

@dejna0412 jaj, je mi to luto ☹ tak sa k nam ides pridat do reprofitu, alebo si si vybrala nejake ine centrum ?

alexia17
4. sep 2014

@dejna0412 to mi je luto :( Tak som tomu verila. To si davas dost velku pauzu.

dejna0412
4. sep 2014

@alcinkap ahoj,diky moc akurat som pisala kamosovy,ze ci by mi ho nekúpil na Sk.Odkial si?cena by bola aka?

dejna0412
4. sep 2014

@haimi ano,idem sa pridať k Vam🙂)ty chodíš ku komu?koho by si mi vedela odporučiť?diky moc

dejna0412
4. sep 2014

@alexia17 v pohode:(co uz stalo sa:(život ide ďalej;)hej dlha pausa;)nakolko idem na mesiac do turecka potom Vianoce atd....no hlavne potrebujem aby sa mi prečistil telo,sa skrabem ako zbesnena

dejna0412
4. sep 2014

Baby to su moje zlaticka ktoré mi dávaju energiu aby som sa nevzdavala;)su z darovanych vajíčok🙂)

alexia17
4. sep 2014

@dejna0412 drz si pozitivnu energiu. To ides pracovne do Turecka?

alcinkap
4. sep 2014

@dejna0412
ja som zo Záhoria .... ty kde sa zdržuješ?
žiadna cena ... proste ti ho pošlem

dejna0412
4. sep 2014

@alexia17 nie;)bývajú mi tam svokrovci🙂sa tesim🙂dufam,ze si uzijem aj slnka?🙂)

dejna0412
4. sep 2014

@alcinkap Jelka,pri Senci;)nie,dam ti nieco za to🙂poslem ti adresu cez ip;)dakujeeem🙂

alcinkap
4. sep 2014

pošli ... ja to nejako zabalím a pošlem 🙂
žiadne také, nič nechcem ....

dejna0412
4. sep 2014

@alcinkap oki doki🙂tak ti idem napisat🙂mas to u mna som ti velmi vdacna 🙂

santeema
4. sep 2014

@dejna0412 tak ty si pojdes po tretie babo🙂...ti dvaja krasavci su tvoji? su nadherni🙂)) a velmi drzim palce, aby sa to podarilo🙂

dejna0412
4. sep 2014

@santeema nie,to du deti mojej sefky🙂ona nemohla mat 10 .rokov deti a pozri sa 🙂teraz ma krasne dvojicatka 🙂ja som bola len teraz na prvom ivf 🙂

haimi
4. sep 2014

@dejna0412 v rf su vsetci super. Ja chodim Marcelovi Stelclovi aj vela bab s konika. Mlady fesi. Ale aj Koudelka, Machac su super.. Kukni si popr. fotky na stranke, kto ti je sympaticky. Doktori maju v rf sluzby, takze sa ti moze stat, ze ti bude robit aj tak uplne iny doktor sono, opu a pokial padne na vikend vklad, tak aj to 😉

dejna0412
4. sep 2014

@haimi ok🙂 dik za info🙂 tak kuknem co a ako ...kde co je.zavolam im tak v polke novembra a dohodnem sa na termine🙂

seliselka
5. sep 2014

Baby robila si niektora test na 10 den bol negativny a predsa bola tehu?

blcha76
5. sep 2014

@seliselka Ja nie, ale moja kamoška ano. 10 deň ráno si pred odchodom na krvičku robila test a bol negatívny, pritom poobedňajší výsledok krvičky bol pozitívny 🙂 . Dnes má 9-mesačné dievčatko 🙂 ...

renitr
5. sep 2014

@dejna0412 tak to ma mrzi ze to nevyslo ☹ ale drzim palce do dalsieho pokusu a urcite uz uspesneho 😉

seliselka
5. sep 2014

@blcha76 jeeeej to je super....tak to mam lepsi den 🙂 dakujem

blcha76
5. sep 2014

@seliselka Kedy ideš na krvičku?

haimi
5. sep 2014

@dejna0412 zavolaj radsej s rezervou, lebo cakacia doba na konzultaciu, ked chces ist konkretnemu lekarovi je cca mesiac. Inac siria sa take informacie, ze reprofit ma mat pobocku aj na slovensku, tak uvidime 😉 mne by to vyhovovalo, lebo by mi aspon poistovna preplatila, dovera totiz ivf v CR nepreplaca

dejna0412
5. sep 2014

@haimi no chcem poľke novembra a dohodnúť si termin na január🙂nakolko teraz idem na 1 mesiac prec🙂no pre mna by bolo tiez dobre keby bolo v Ba aspon by som bola z rodinou🙂ja budem ako samoplatca takze je jedno ci som na Sk alebo Cz a Brno mam bližšie z Zürichu ak do Ba;))

dejna0412
5. sep 2014

@renitr v pohode;)dakujem ti;)jasne;)druhe uz bude pozitivne;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre