Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nanoushka
7. máj 2015

ahojte chcela by som spytat, ci niektorej z vas nerobili hysteroskopiu a sucasne aj "scratchbiopsiu" drobne poranenie sliznice. Podstupila som vela ivf a zakazdym neuspesne a nevie sa preco sa embryo neuchyti... lekar mi teraz navrhol toto aby sa lepsie pripravila sliznica pred dalsim ivf...
Dalej mam uzivat prednison, tento liek nepoznam...
Tyzden pred odberom vajiciek a v den transferu navrhuje podat infuziu Intralipidy tie vraj znizuju imunitu v maternici a ta sa potom nebrani uchyteniu embrya.
Po transfere sa uziva Aspirin a picha Fraxiparin na riedenie krvi.
Je tu niekto kto si tymto presiel? Pre mňa je to celkom niečo nové a rada by som to s niekym diskutovala.

liu
7. máj 2015

@mischka1312 radšej mať urobené vyšetrenia,ako prísť na to neskôr, čo mohlo byť príčinou

ivka3901
7. máj 2015

@katka17044 ahá potrebujeme pauzu moja ty máš vlastne kolko vkladov za sebou?určite veľa 😔 nás tento KET velmi zrazil na kolená a na samé dno sme obidvaja s mužom velmi smutný a ked vidím malé bábo tak mi je do plaču a slzy na krajíčku a je to horšie a horšie ešteže chodím do roboty teraz mám bolavú ruku tak riešim teraz toto,lebo nemožem robiť v robote akurát ma bolí dosť pravá 😖 no aj ja beriem teraz ešte 5 dní 2 mg medrol a potom nič,ale v emiali sa mi dzurilka o tej imunoglobulínovej liečbe nespomenula len že mám ísť na kontrolné výsledky ohladne toho annexinu v asi jej napíšem ešte cez víkend email a pripomeniem sa jej a kedy by si mala brať vlastne tie infúzky ?

ivka3901
7. máj 2015

@nanoushka napísala som ti do IP 🙂 na českom koníkovi 🙂 🙂 🙂

katka17044
8. máj 2015

@ivka3901 ahoj tak moj to bol 6 vklad... ale tak mam este 3 embryjka tak to nevzdavam asi nebola len dobra kvalita tych embryjok si myslim tie 3 su blastocysty.
Mne vcera poslala spravu ze mam 3xobden uzivat medrol polku tablety a potom vysadit a prejst na injekcie a potom 3-7 dni pred ket infúzia a tak isto aj po. Len jej musim v pondelok zavolat lebo neviem kedy s tym zacat... poslu mi postou aj recept na tie injekcie... ale myslim ze znizit to mam az ked naplanujem ihly a plynule prejdem na ne alebo neviem no tak zatial beriem este celu.

hozka
8. máj 2015

@ereska @anina303 - ET - 30.3.2015 - POZITIV
@nikadomi - KET - 7.4.2015 - (6 dňová blastocysta Ačková) POZITIV
@rearo - ET - 7.4.2015 - (6 a 8 bunkové) POZITIV
@chilli21 - ET - 10.4.2015- Negativ :´(
@majkulik - KET - 11.4.2015 - (2 x XB) POZITIV
@silvia545 - ET - 12.4.2015- Negativ :´(
@ivka3901 - KET - 13.4.2015 ( hatchujúca blastocysta Ačkova) - Negativ :´(
@dejna0412 - ET - 14.4.2015 ( 1x XB/1 a 1x CM+/2 5dňové) POZITIV
@ereska - KET - 14.4.2015 (1 blastocysta 5dňová) POZITIV
@dafnedafne - ET - 14.4.2015- Negativ :´(
@dzurkomaj ET - 14.4.2015 - POZITIV
@fazulienka - KET - 15.4.2015 - POZITIV
@katka17044 - KET - 16.4.2015 (3a4 bunkové)negativ :(
@silviabn - ET - 16.4.2015- (2xblastocysta) POZITIV
@jania023 - ET - 17-4-2015 (2x8 bunkové)negativ:(
@mischka1312- ET - 21.4.2015 (5 dnova XB blastocysta)
@hozka - ET -27.4.2015 (5 dnova blastocysta) NEGATIV ☹
@dancez -KET -29.4.2015 (2x blastocysta)

kaciatko78
8. máj 2015

..čaute ženy 🙂..ja som 5 deň po ET a už mi z toho začína asi šibať 😕

dancez
8. máj 2015

@hozka tak už len ja chýbam s výsledkami, budem vedieť v pondelok

hozka
8. máj 2015

@dancez tak ti držím palce, aby to bolo pozitívne 🙂

ereska
8. máj 2015

@dancez tak prajem krasne cisielko
@hozka to ma mrziii

dancez
8. máj 2015

@hozka ďakujem, sa bojím 😒 ešte že som dnes zajtra aj v nedelu v robote hádam mi to rýchlejšie prejde.

santeema
8. máj 2015

@dejna0412 ahoj, ako pokracuje babo hcg pekne stupa?

dejna0412
8. máj 2015

@santeema ahojky,u Dr bolo vsetko ok...hcg bolo 133...budúci tyzden mám kontrolu 🙂utrogestan mi vysadil a dal mi aspirin cardio.U teba ako???

santeema
8. máj 2015

@dejna0412 super, zelam aby to slo takto dobre dalej🙂..no u mna zatial vsetko ok, uz pomaly chytam paniku, co vsetko musim stihnut do terminu, lebo by to malo byt koncom bud.mesiaca, malicky je takmer o 2 tt vacsi,, tak dufam, ze vsetko dopadne ok🙂

dejna0412
8. máj 2015

@santeema dakujem velmi pekne 🙂no super;)takze malé bude čoskoro medzi vami cool🙂))no posledné týždne su najhoršie :((ale to zvládneš 🙂drzim palce

alinaxx
8. máj 2015

@dejna0412 ahoj mohla by som sa spýtať na kolký si mala takú hodnotu hcg..vopred Ďakujem 😉

dejna0412
8. máj 2015

@alinaxx ahoj to bol 20 den od Et na 14 den et som mala 33....ty mas akú???

scheflera
8. máj 2015

@kaciatko78 čauko.aj ja som 5.den po ET.vkladali sme 2 5-dňové,pichali aj Pregnyl,tak test neprichádza do úvahy.Tiež mi šibe,máš aj nejaké pocity?

alinaxx
8. máj 2015

@dejna0412 ja som mala na 10 den po et 249..vkladali mi 1bublinku po pk...pondelok mam kontrolnu krv tak dúfam že porastie 🙂 tak držím palce nech je všetko tak ako má 🙂ako sa cítiš???jasom strašne nervooozna 😒 neviem to ovládať

@scheflera koľko pregnylu ti pichali??jasom pocity nemala žiadne skôr také na mrchu 😠 aj som špinila...ale potom to prešlo..držím palce
@kaciatko78 mne z toho šibe aj teraz...stále to je také...čudné...neuveritelné 😲 si myslím že uveríme až keď uvidíme 1x na sone...držím vám palce baby 🙂

kaciatko78
8. máj 2015

@scheflera ..ahoj ja som mala len 3 dnovú ..dali mi 2 bublinky ..8 bunkové 🙂 ..no moje pocity sú ,že mám také tlaky v podbrušku ...pobolieva ma na pravej strane a som stále nejaká unavená ☹ ...ráno mám aj točáky ... 😖 .....pred ET som už išla do prechodu ...tak ja mám všetko umelo vyvolané aj ovuláciu 😅 ..a to hlavné strašne mi padaju vlasy ale fakt strašne 😠

smejuska123
8. máj 2015

baby myslim,ze kazdej z nas tu tak trosku sibe z toho co bude a ci bude vsetko o.k 😉

kaciatko78
8. máj 2015

@alinaxx ..no moja to ti verím ,že si nervozna ..mne už asi šibne .....strašne tužim po tom aby tam boli dve //...to som ešte na teste nevidela 😀 ...som už zo všetkého unavená sama si robím program nech na to nemyslím 😉

alinaxx
8. máj 2015

@kaciatko78 neboj budú dve...hlavne klud 🙂to hovorííí tá pravá čo ????ja som ich tiež videla po 6 rokoch...a povie mti to teda bolo slz od radosti 😉 a keď mi to ešte na krvi potvrdili 🙂joj sestričku som skoro po tel..boškávala :D tá mi vravela že teším sa s vami pani x 😵 a dám vám radu aj keď je to tažké viem netreba sa porovnávať a pozorovať 🙂pevné nervy prajem...a inak ja sa ani teraz ako tehotná necíítim 🙂až nato že by som zožrala aj chladničku 🙂

kaciatko78
8. máj 2015

...
@alinaxx .noooo to chceeeemmm zažiť 🙂 😀 ..noooo ja po tiež po 6 rokoch ..mna len pobolieva to brucho ako pred menzesom dufam ,že sa tie moje vajka uhniezdujuuuuu🙂)))))
😎 ..včera ma tak nepobolievalo ako dnes 😉 ...

scheflera
9. máj 2015

@kaciatko78 Tlaky v podbrušku a únava sú dobré znamenie,to ti normálne závidím.ja sa tehotne necítim,až na to že som večer dostala chuť na kyselé zavárané uhorky,čo nemávam.kiežby to k niečomu bolo.pichali mi Pregnyl 5000.
Ja svoje vajíčka nemám,tak darované.

kaciatko78
9. máj 2015

@scheflera ..nič si z toho nerob aj ja mám darované .... 😉 ..teraz v noci ma strašne bolelo brucho aj vaječníky také bodanie ....neviem začínam 6 deň boja 😎 ....kvôli čomu máš ten Pregnil ?? Mne také nič nedali .

scheflera
9. máj 2015

@kaciatko78 to sa ti určite uhniezduje.Pregnyl napomáha uhniezdovaniu,tak uvidím....
Ja vidím v darovaných výhodu:vyhnem sa genet.chorobám.

kaciatko78
9. máj 2015

@scheflera ,,ja mám darované ,lebo mne sa už netvoria ☹ ..mám vyprahnuté vaječníky 😠 ...ale aj tak som vdačná tej ,žene čo mi ich darovala lebo je to jediná možnosť mať dieťatko 😉 ..ak máš zlú genetiku alebo v rodine tak je to tiež dobrá cesta 🙂..

alinaxx
9. máj 2015

@kaciatko78 ahoj no to pobolievanie je super signál 😉 aj ja som ho mala...aj som špinila od 7 dňa až po 10.potom keĎ som prišla z krvi domov tak to prešlo 😵 teraz je už dobre...ráno ma napína...ink sa ako tehotná vôbec necítim 😎 doktor mi povedal že mám piť veľa neperlivej vody 🙂voda je život nezabudol dodať 😉 aspon sa všetky hormony vyplavia z tela 🙂mala som pichnutý pregnyl 2500 povedal že z tela sa to dostalo do 5 dní..ale fakt som pila denne aj 5 litrov vody 🙂na 6 som už mala //síce druhá bola duch ale bola...včera som test spravila znova :D a už sú krásne tučné //..a jasnééé zažiješ 🙂kedy ideš na krv ???to bude tvoj deň.. 😉 a držíím palce
@scheflera tebe tiež 🙂 😉
@smejuska123 veď ale je to na nervy to čakanie...ja som na začiatku až plakala....bola som na nervy sama zo seba....ale prejde to fakt..baby držím silno palce 😉 aj na nohách 🙂

alinaxx
9. máj 2015

@dejna0412 ahoj ja by som chcela vedieť prečo tebe ten utroš vysadil...ja ho mám brať stále...povedal prečo ??ďakujem za odpoveď 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre