Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dejna0412
9. máj 2015

@alinaxx ahoj,povedal,len si to uz nepamätám ...idem v stredu k nemu tak uvidim co povie?ja som mal prv Crionen gél,utros som dostala ked som zacala krvácat....po 9 dňoch mi ho vysadil,ze ho nepotrebujem a dal mi aspirin🙂)urogestan som mala 200...vy mate iny utrogestan 50-100

alinaxx
9. máj 2015

@dejna0412 aj ja mám 200 3x denne no nevadí veď vie čo má robiť..ja mám Harbuláka a podĺa mňa je fakt odborník a ešte aj ľudskýýý 🙂nemala som s ním žiadny problém.vklad mi robila tiež super doktorka Behúňová 🙂teda to je aspoň moja skúsenosť s gyn fivom 🙂a fakt som si dala len pk...nič iné.žiadne mrazenie ani embryoskop nič.....ale pre nás je dôležité že máme pozitívne výsledky...a basta 🙂ako sa cítiš???už tehotno ??

smejuska123
9. máj 2015

@alinaxx ja uz som bola na prvom usg,bije nam srdiecko,ale este stale nie som kludna,ten stres tam bude 😉 stale

kaciatko78
9. máj 2015

@alinaxx ..ahoj aj ja mám Harbuláka aj na vklade som mala tu istu lekárku 😀 ...on je v pohode 😉 ...ja som mala v noci také krče ...len neviem či ja budem mať menzes lebo mi pred protokolom pichli inekciu aby som nemala menzes ,že oni si ma umelo pripravia ...beriem Prednison 5mg...1x ráno , Estrofem 1mg 3x3 , a vkladam si 3x2 Utrogestan ...takto pokračujem aj po ET 🙂 Podľa toho čo tu ženy píšu sa mi zdá ,že mám konskú dávku hormonov , ten Prednison papam už 3 balenie po 20 ... 😕 ..preto neviem či mám čakať to krvácanie ...teda vôbec neviem čo mám očakávať 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

alinaxx
9. máj 2015

@smejuska123 to je krásne...a kolký si teda týždeň??ja som už taká nedočkavá 🙂som zvedava čo mi povie pondelok......neviem ako to bude ďalej... 😉 som nedočkavá viem ...ale neviem si pomôcť..a ty už nestresuj a pekne si tehotenstvo užíívaj...aj si pn či pracuješ??
@kaciatko78 no to je teda dobrá davka 😕 estrofem...som mala aj ja 1 mg 2 x denne...a to som mala maternicu 2 dni pred odberom už krásne nachystanú 😉 ja som mala gonal...aj to mi znížil mala som 3 dni po 100 a potom 3 dni po 125...strašne dobre som reagovala potom mi dali cetrotide a luveris...nakoniec pregnyl a bolo... 😎 sám sa čudoval fakt...ja mám nepriechodné vajcovody to je u nás jediný problem..muž aj ked je odomna o 7 rokov starší ma ukážkový spermiogram.....preto sme si nechali vajíčka oplodniť same..bolo ich 5 ale vložili len jedno aj keĎ sme chceli dve neodporučil..tak sme poslúchli...nie veď keď si po et tak krvácanie príde až po pôrode 😀 😀 😀 teraz už nech nechodí

dejna0412
9. máj 2015

@alinaxx no ve kazdy dr je iny🙂)kazdy praktizuje to co vie nAjlepsie🙂)tak ja tych dr akosi nepoznam ...ja som bola raz v Ba iscare a teraz som bola v Brne kde som maximálne spokojna 🙂nemenila by som 🙂)zatial🙂)tak ja žijem mimo Sk som vo Švajčiarsku a tu su iny dr...oni by chceli liečiť vsetko natur 🙂)))tipicke...moj gynekológ naštastie je Čech s ktorým som velmi spokojna a viem sa s nim stale dohodnut;)aspirin je na prekrvenie placenty preto mi to dal...utrogestan je na udržiavanie plodu.Ako sa citim ako tehu?unavene🙂chrbat boli,sem tam pichne,hladna,sem tam mi vône vadia....a dnes ma začali bolieť prsia 🙂)juhpi🙂)bruško mam nafúknuté 🙂)ty sa ako cítiš????

scheflera
10. máj 2015

dakujem za srdiečko,aj ked neviem komu.

@kaciatko78 To som fakt zvedavá ako dopadneme.už aby sme mohli testovať.ja mám zajtra 13.DPO,to by mohlo byť niečo vidieť.

jania023
10. máj 2015

Baby tie co ste po neuspesnom ivf ako dlho ste krvacali??ja uz 10den a netusim kedy to skonci

kaciatko78
10. máj 2015

@alinaxx ...no šak to by bolo super ak by som krvácala až po pôrode 😀 ..ja len ženy tu píšu že vedia špiniť po 6 dňoch ja ,že to musí každá ked sa uhniezdi vajkooo 😕 ...dnes 7 deň a už mám nukanie na test ale vydržím 😉

kaciatko78
10. máj 2015

@scheflera ..ja mám dnes len 7 deň ..už tiež by som chcela testovať ale ešte počkám ..ja mám ísť na krv na 14 deň a to je 17 .5. ..🙂

scheflera
10. máj 2015

@kaciatko78 Ja mám tiež 7.den,ale emb o 2 dni staršie ako ty.ale inak kázali mi urobiť test 17.5.,to je 14.den po vklade,to už by malo byť jasné,a potom si mám zavolať aký je další postup.Inak,chodím do brna 🙂

kaciatko78
10. máj 2015

@scheflera ..ahoj ja chodím do GIN -FIv v BA 🙂 ja mám že na krv 10 až 14 deň po transfere 🙂 ..ráno mi zoberu krv a o 14 hod. už budem vedieť ..preto si budem robiť test 10 deň a podla toho by som išla do BA 😉 ..tiež som zvedavá stále ma pobolieva brucho a v pravo ma vie občas pichať 😠 ..tiež som zvedavá ako to dopadne 🙂

scheflera
11. máj 2015

@kaciatko78 Ked som chodila do GF,na kontrolnú krv som šla do NR a výsledky som mala za 2 hod.nemáš to bližšie?

kaciatko78
11. máj 2015

..nie to nemám pre mňa bolo super ZA ale tam to už zrušili : 😠 ....a mám tu už 8 deň 😀

mischka1312
11. máj 2015

@scheflera ahoj, zaujala ma tvoja informacia, ze si bola v nitre na krv a vysledok si mala do dvoch hodin. Napises mi prosim kde sa tak da ist? Ja som teraz po neuspesnom vklade, sice som bola v nitre na krv,ale u svojeho gynekologa,a tam je vysledok az na dalsi den. Bola by som rada keby som nabuduce mohla ist tak,ze mi zoberu krv a mam o dve hodiny vysledok. Dakujem! 🙂

gloria13
11. máj 2015

Ahojte..prepáčte, že Vám tu vstupujem, chcem iba radu, prípadne Vaše poznatky...mám dlhý protokol na IVF, dnes som si pichla prvú injekciu Decapepthilu...máte niektorá skúsenosti? Aké ste mali napr,. vedľajšie účinky, prípadne ako ste naň zareagovali...čo mám čakať:? Ďakujem moc, za Vaše rady . 🙂

scheflera
11. máj 2015

@mischka1312 Ked som chodila do gyn-fivu.oni tam majú pobočku,robia tam vyšetrenia,odbery,kontroly.ale to asi musíš byť gynfivácky pacient,inak to asi nespravia.
Baby,neviete mi poradiť ako dlho sa drží Pregnyl 5000 v tele?

alison758
11. máj 2015

@gloria13 mna stipal...ale inak nic treba vela pit a vyplavovat to...a bielkoviny mne sice ohhs nastupil aj tak ale pravdepodobnost je nizka.drzim palce

gloria13
11. máj 2015

@alison758 ďakujem..ohhs..je hyperstimulačný syndróm?

alison758
11. máj 2015

@gloria13 ano presne ;) mala som strasne vela vajok :D

gloria13
11. máj 2015

@alison758 fuha...takže si to celé potom musela prerušiť? Alebo čo nasledovalo? Prepáč, som zvedavá..

alison758
11. máj 2015

@gloria13 kludne sa pytaj mne to nevadi.nie nemusela ale ani ma na to neupozornili nezmenili davku...nic...takze som na opercke bola hodku nie 10 minut...a potom som musela chdodit na injekcie do zadku aby mi to ustupilo a nalievat sa vodou a nutridrinkami..casom to preslo bol aj vklad sice neuspesny ako aj tie dalsie po nom ale nevadi dalsi sa uz musi podarit :D

lenocka171
11. máj 2015

Ahojte baby , 5.5. som mala vklad (1 blastoc. ) ... ako ste sa citili pocas cakania na vysledok?mna dnes prestali boliet prsia - preatal ucinkovat pregnyl?ci to znamena nieco zle? ☹ kedy ste testovali?zajtra by boli skoro u mna??

kaciatko78
11. máj 2015

@lenocka171 ahoj ja som bola na ET 4.5. ..prvé tri dni ma pobolievalo v podbrušku ,potom to už také nebolo ...teraz som 8 deň po ET ..ale vraj ten prví deň sa neráta tak by som mala byť len 7 deň ..som nafuknutá pobolievajú ma vaječníky ako pred menzesom ...cítim tam také napnutie v podbrušku ale nič strašné ...raz v noci som sa prebudila na krče , testovať radšej ešte nie 😀 ..ja skusim zajtra tak neviem tiež či by som nemala počkať do toho 10 dňa 😎 😉

lenocka171
11. máj 2015

@kaciatko78 ahoj dakujem za odpoveď , prve dni som sa aj ja tak cítila ale teraz ja necítim vobec nic :-/ tak ja neviem ... V sobotu ma cely den bolelo a pichalo este v podbrušku a zle mi bolo ale odvtedy nic take ... Preto len tak informatívne zisťujem ako sa cítia iné baby 🙂 aby som to mohla aspon trošička porovnať (1.IVF)

kaciatko78
12. máj 2015

..hmm...tento 9 deň ani ja už necítim skoro nič len také sťahy občas 😕

nanoushka
12. máj 2015

ahojte som 18den po ET na 13den mi vyslo hcg 1,9 co je negativne vtedy som vysadila estrimax aj utrogestan a stale cakam na ms. Mam stale zvysenu BT 37,2 neviem ci este to moze byt z utrogestanu ked ho uz 5dni neberiem a prsia su zvacsene ale nebolia. Nestalo sa mi zatial, ze by to tak dlho trvalo s ms po vysadeni utrogestanu, skor som zacinala spinit este ked somho brala... som z toho nejaka nesvoja 😒 😒
Tiez ste niektora cakali tak dlho na ms?

katka17044
12. máj 2015

ahojteee od koho som dostala v nedelu srdiecko????????? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

alison758
12. máj 2015

@nanoushka ja som dostala najneskor na 19 den cize cely cyklus bol 39 dni vtedy som utros vkladala a hcg bolo 4...ale vzdy mi pride ms inokedy...

erijan
12. máj 2015

@nanoushka ahoj, mne prisla ms asi az na 5-6 den po vysadeni liekov... tiez som cakala ze pride akor,lebo mi dr povedala ze do 2 dni by mala prist...takze je to normalne, neboj sa pride ti coskoro...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre