Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matelko1
25. máj 2009

mia ja som bola 17.4.na vklad,tiez mi vkladali 2 embrya,ale vo 4-ztom tyzd.som potratila.bola som aj v nemocnici,tyzden som lezala,dopovali ma liekmi a nedokazali ani jedno zachranit.dvojky som cakala.
to ti verim,to cakanie je na nervy...mam este 5 mrazacikov,tak pojdem dalej bojovat.

apophis
25. máj 2009

sisab, to ma mrzi ze ti to nevyslo. ja som dnes poobede otestovala a bola tam len jedna /, takze asi tiez nic. nuz musime skusat dalej. raz sa to snad podari.

mia1983
26. máj 2009

matelko1 tak to mi je veľmi ľúto, je to nespravodlivé keď už sa ti to aj podarí a si tak blízko šťastia tak sa to zase rozplynie. Ja som dneska 8 deň po transfere a ráno som začala špiniť, veľmi málinko ale predsa. No uvidíme, teraz si sedkám v práci s vyloženými nôžkami a dúfam, že sa to nerozbehne. Tak to máš ešte veľa mrazáčikov, ja už mám len jedného. Bojovať sa oplatí to určite 🙂

matelko1
26. máj 2009

mia,to urcite bojovat musime a musime aj pozitivne mysliet.ked len trosku spinis,to este nic neznamena,mozno sa to uhniezduje,len nerob paniku.co ma byt,tak to bude.

mia1983
27. máj 2009

ahoj matelko1, tak špinenie ako prišlo tak aj odišlo bolo to fakt len také máličko ružovučké, možno prekrvená sliznica alebo čo. Tak dúfam, že do pondelka to ešte vydržím. 🙂 Tak pekný deň želám všetkým aj keď dneska asi troška upršaný 😀 , teda aspoň u nás.

matelko1
27. máj 2009

mia v pondelok ides na krv?..aj u nas je taky cas,ako keby malo prasat.
budem drzat palce.potom daj vediet.

mia1983
27. máj 2009

matelko1 hej v pondelok už sa neviem dočkať len aby mrška skôr nedorazila, ale bruško prestalo pobolievať už len taký zvláštny tlak zostal tak dúfam, že by to mohlo byť v pohode. Hrozne sa vlečú tie dni 😠 , ja už neviem na čo by som myslela. Ale v práci máme teraz pohodu, majiteľ je na dovolenke a tak si tu v kancelárii oddychujeme. Tak asi tak a kedy chceš znova skúsiť vložiť mrazáčikov?

matelko1
27. máj 2009

mia a to je tvoje 1 ivf?..to ti verim,ze dni sa vlecu.ja som to iste zazivala.

matelko1
27. máj 2009

no a kedy sa chystam do dalsieho boja?no uvidim... 🙂

ivalak
27. máj 2009

Ahoj mia1983 aj jasom po transfere mala spinenie a nakoniec to dobre dopadlo osobne si myslim ze ked do mna vlozili dve embria tak to jedno sa vyplavilo no mala bojovnica nam ostala tak sa moc neboj drzim ti palce

mia1983
28. máj 2009

Matelko1 ja už mám prvé IVF za sebou minulý rok a žial neúspešné a teraz som bola len na KET-ku takže je to o niečo ľahšie. Predtým mi vkladali len jedno a teraz som si dala vložiť dve 🙂 . Prvý krát som ležala a bola doma celé dva týždne ale to bolo na nervy aj psychika zohrala svoju úlohu a teraz si chodím pekne do práce a myslím, že mi to veľmi pomáha.

ivalak tak to gratulujem máš krásnu bábiku a verím, že to privediem aj aj do šťastného konca. 😵

Pekný dník 😎

matelko1
28. máj 2009

ahojte.
mia aj ja som chodila do prace.povedala som si,ze ked sa to ma udrzat,tak sa to udrzi ci budem doma,alebo v praci.nemam namahavu pracu,takze preto...aspon clovek nemysli na somariny 🙂 ...kolko si mala mrazacikov.

ivalak blahozelam 🙂

ivalak
28. máj 2009

Ahojte babulky ja vam to prajem z celeho srdca nech vam to vsetkym vyjde a nech mate doma maleho drobca je to zazrak a viem o com rozpravam mi sme na toho nasho cakali 10 rokov a psychika je naozaj velmi dolezita ja som mala obdobie kedy som zaspavala a budila sa len z jedinou myslienkou dieta a potom som povedala dost ☹ vymenila som gyn. ten mi odporucil gyn-fiv a dr.Drabek nesklamal tak vam drzim vsetky palce nech sa to podari aj vam. Krasny den 🙂 🙂

matelko1
28. máj 2009

ivalak vam sa to podarilo na prvy krat?

mia1983
28. máj 2009

tak to máš fakt šťastie ivalak ale teda 10 rokov poviem ti to je pekne dlhá doba ale čakať sa naozaj oplatí 🙂 .

Matelko1 ja som mala 4 mrazáčiky, z toho mi 3 rozmrazovali a jedno zdegenerovalo a dve sa udržali jedno na 70% a druhé na 80% a zostal nám ešte jeden drobec v mrazáčiku.

No ale už len tri dni a je tu pondelok 😀 , dúfam, že mrška nedorazí a budeme sa tešiť 🙂 , aj keď viem, že toto je len začiatok keby to náhodou vyšlo, ešte zostáva dlhá cesta pred nami. Ale krásna verím

ivalak
28. máj 2009

matelko1 na prvy krat no mali sme 5 embrikov dve mi vlozili po predlzenej kultivacii tie zvysne tri sauz dalej nevyvyjali tak sme sa modlili nech to vyjde a stalo sa

luly3
30. máj 2009

ahojte tak som zasa čakatelka 😅
dnes mi vložili dvoch snehuliačkou tak si ich mosím teraz pekne opatrovat 😕 😅

elisa7
30. máj 2009

ahojte,aj ja som bola pred par tyzdnami kazdy den v tejto teme....tak vam drzim palce vsetkym,aby vam to dobre dopadlo 🙂
luly,Ty si si bola na KETe v GF,vsak?tam teraz tusim robia dvojicky ako na beziacom pase...

luly3
30. máj 2009

elisa hej bola som v GF 😉 tak dúfam že aj mna ten pás zachití 😀 😀 😀 😀

ivalak
31. máj 2009

luly3 drzim palceky nech sa ti tam poriadne zahriznu a nepustia az o 9 mesicov 😉 😉

luly3
31. máj 2009

ivalak dakujem 😉

babulky je tu ešte kto čaka na výsledok po transfere????????

katica1
31. máj 2009

Hlasim sa,,,ja som po neuspesnom 1.IVF a 28.5 som bola na KETe...bojiiimmmm....Tak podobne ako lulu3....to cakanie je desiveee... 😒 ale v gyncare KE

luly3
31. máj 2009

katica noooooo držkám palce 😉

katica1
31. máj 2009

Som 3den po ...ale dnes dajak citim podbrusko...a uz napamatam...ako ma bolelo pri IVF...jooojj.... 😒

katica1
31. máj 2009

Dakujem...aj tebe drzim palce... 😉

luly3
31. máj 2009

katica podbruško je normálne a dobre neboj 😉
a inak ako sa cítiš????budeš aj testíkovat???????

katica1
31. máj 2009

ja neviem,,asi tesne pred krvou..na krv mam ist 8.6 😕 ty mas ktory pokus???ja 1.IVF 24.4 ...negativ...a hned na Ketko teraz 28.5---- 🙂 mohlo by to vyjst!!!

katica1
31. máj 2009

Pri prvom aj pri druhom 2bublinky... 🙂 🙂

luly3
31. máj 2009

katica ja mam za sebou 2 IVF prve neuspešne, 2 IVF potrat
a prve ketko potrat a toto je moje 2 ketko tak ja mam
už požehnane zasebou a najviac aj vela rán s ktorých som
sa lízala velmi tažko 😕 no ale život ide dalej...,vždy som transfer
brala poctivo ukážkovo som sa chovala a nič vždy som potratila
tak teraz to beriem tak ako to je proste mi vložili dve krasn
detičky ale nechovám sa ako tehula robím všetko tak ako by som
ani na transfere nebola a uvidíme či to k niečomu bude.
no ale samozrejme tešíííííííííííím sa s toho že viem že v brušku mam
moje detičky 😉

katica1
31. máj 2009

Jooj tak si si prezila svoje,,ale je vtebe plno pozitivnej energie... 😉 no co nam ine ostava??....musme verit!!! 😎 😎 Fakt treba fungovat akoby nic...ale dakedy sa to neda,,,myslou si tam..ze to mas vsebe...aspon si to uzijme ze su tam...dufam ze nadlhoooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre