Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
6. jún 2009

katy - len lez a snaz sa relaxovat... najlepsie keby si si mohla pospat 😉 , mne dr. povedal ze na 3 den po ET sa mi moze stav zhorsit aby som sa nezlakla a ze je to pozitivny jav... 😉 🙂 . Takze len klud a drz sa !!!

tina1
6. jún 2009

Ďakujem katy, ja som dnes 4 deň po transfere. Zatiaľ necítim nič mimoriadne, ale je to ešte veľmi krátko. Po predošlom neúspešnom KET som necítila vôbec nič celé 2 týždne. Teraz je to len nejaký divný pocit v podbrušku, ale nie je nič bolestivé. Ja som mala ružové na papieri 1 a 2 deň po transfere. Vždy len ráno a potom nič.

katy7
6. jún 2009

Babulky, tak sa si idem na chvilu lazkat a pocitat nejaku knihu, nech pridem na ine myslienky a potom vas pridem opat pozriet.

melisska
6. jún 2009

Babulky drzim vam silne palceky 😉

katica1
6. jún 2009

Melisska ahoj,,,ahojte dievcata...citam,ze kazdu cosi boli, pichne..jaaaj....len nech to je pozitivne pre Vsetky....keby to tak slo prutikom..carovnym.. 😉 .hmmmm..ja nemam testy kupene,,,v pondelok skusim...brrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

katica1
6. jún 2009

Dafy aj ty si mala vklad 28.5..????hmmm.ja v gyncare Ke...mam ist na krv v pondelok ..ale ja nejdem,najprv testnem... 🙄 🙄

dafy
6. jún 2009

katica ano aj ja som mala 28.5 vklad ale na krv mam ist az v štvrtok

tina1
6. jún 2009

ahoj kati, preco máš ísť na krv v pondelok? Veď aj v Gyncare sa chodí na 14 deň, pokiaľ viem.

katica1
6. jún 2009

Tam posiela na krv na 11den...aj pri prvom som tak bola... 😖

katica1
6. jún 2009

tak papa pekny vikend... 🙂

nikita880
6. jún 2009

čaute baby, čítam čítam, ste zlaté ako sa povzbudzujete, zachvilu sa pridám k vám aj ja.Ja som tri týždne po neúspešnom IVF, ale vo štvrtok idem na konzultáciu a koncom mesiaca na KET. máme 11 mrazáčikov, tak by bol čert v tom, keby sa ani jeden nechytil, takže budem aj ja zachvílu čakateľka po transfere ako vy. čítala som tu o nejakých chilli......čo to je??????? 🙂 vysvetlíte mi to niektorá?????prosííím

marsula
6. jún 2009

ahojte, tak som to rano dospala 🙂
Dakujem vam za pekne slova uz som viac OK. Len to pocasie je uplne super na dobru naladu.
Ako sa citite a cakate?

marsula
6. jún 2009

ozaj kukulik, tesime sa ze sa pridas. Ste tu ozaj fajn vsetky babenky a velmi statocne. To je uplne super a motivacne 🙂

luly3
6. jún 2009

ahojte kočky 😉 😉 všetkým vám držkam palečky a samozrejme aj mne 😀 😀 😀 😀

loginka
7. jún 2009

dobre ranko,
opat dalsi den, to sa nam to ale krati 😉

marsula
7. jún 2009

ahoj babenky. Ja stresman zas stresujem a revem do vankusa. Mam dnes 31 den cyklu. Brucho boli raz viac raz menej. Mrcha by uz mala byt ale ratam ze je to ovplyvnene Utrosom. A to musim cakat este tyzden do krvy. A vcera vecer som zacala spinit, tak to ma teda moc nepovzbudilo. A hlavne ked mam mat mrchu uz. To je super ked povie doki ze byt v klude. No da sa to? A hlavne ked je niekto stressman ako ja. To je des.
Som premyslala ze sa tentokrat nejdem testovat lebo po oboch IUI som sa testovala a nic. Bola som sklamana uz niekolko dni pred testom. Ale ked vas tu tak pozorujem ze sa vam tu niektorym ukazal vysledok uz niekolky den po transfere. Ja som mala transfer v nedelu minuly tyzden. Na krv mam prist po 14 dnoch teda asi v pondelok mi to tak vychadza. Kedy by sa malo ukazat ze by to mohlo byt? Som riadne netrpezliva a otravna 🙂

loginka
7. jún 2009

marsula . vela bab spinilo a bolo tehotnych (aj ja( ale moc sa nestresuj, neprospieva to babatku
ja by som tak na 8-10 den testla, to by uz pri citlivych testoch mohlo byt vidno
ale ani to nie je smerodajne - ak by bol negativny aj tak mozes byt tehotna
fakt nestresuj

marsula
7. jún 2009

tak si mi dobre poradila. Kaslem na to. Skoda nervov a asi aj penazi. Ale teda hlavne nervov. Musim dnes muzika niekde bvytiahnut na vylet lebo sa zbalznim. A hlavne si musim trosku vstupit do svedomia.Takto sa teda levice nespravaju.
Loginka a ty si preco odkazana na IVF? Ja mam tu endometriozu a protilatky na spermie. Cize klasika sa mi deda otehotniet.

katica1
7. jún 2009

Caute babky...tak ja skusim zajtra testovat....moze byt kedykolvek ,ci lepsi je ranny moc...?? 😒 😒 zajtra bude 11den...strach tam je,ale radsej vediet co a ako.. 😕

katica1
7. jún 2009

Skusim zajtra vecer ....a potom v utorok ranooo...testnut... 🙄 🙄 napatie v brusku stale pretrvava... 😒

marsula
7. jún 2009

ahoj katica. Drzim palce

dafy
7. jún 2009

peknu nedelu vsetkym

Katica ahoj ja som dnes testla a nic ☹ ☹

lolka
7. jún 2009

caute baby 🙂 tiez patrim medzi "cakatelky" po ET 😉 dnes som 13 den od transeferu a zajtra idem na krv. myslela som si, ze to cakanie nevydrzim a budem doma testovat, ale slubila som muzikovi, ze vydrzim az do krvi. takze.....urcite sa to vydrzat da 😀 pred 5 dnami ma pobolievalo brusko, tak uz som zacinala byt nervozna, ale nakoniec to ustupilo a uz je to v pohode.
marsula, vydrrrrrrrz 😉
katica, ked uz chces testovat, tak urcite z ranneho mocu, koncentracia hormonov je najvyssia 😵

katica1
7. jún 2009

Dafy...ja mam pocit ,ze nic ztoho...taky vnutorny....uvidime ked testnem... 😖 Dik baby...uvidime...takze ranny moc to isti...tak potom az v utorok rano...

katica1
7. jún 2009

Uz aj ztych hormonov je mi blbo...len sa napchavame tabletkami....ja uz druhy mesiac vkuse...lebo po prvom neuspesnom som sla hned do druheho.....bleeeee ☹ 😕

marsula
7. jún 2009

ja som sa predsa rozhodla ze nebudem testovat. Slubila som to hlavne sebe na zaciatku. Tak idem byt silna. A nevzdam sa ni ked prislo to spinenie a bolesti. Doki povedal ze to moze prist a ze mam byt silna tak budem

katica1
7. jún 2009

Marsula ja som zase pri prvom netestovala...cakal som do krvi....to ti bola rana... ☹ teraz to urobim inac...ale aj tak je to jedno...bud som alebo niesom... 😒 😒 joooj mame to trapeniaa co..?? 🤐

katy7
7. jún 2009

Ahojte kočky, tak už mi je po včerajšku lepšie, idem sa k vám na chvíľu pridať.

lolka - držím na zajtra silno palčeky

katica - aj tebe držím palčeky, budeš testovať?

marsulka - aj ja mám dnes 31 deň cyklu, ale som len 4 deň po transfere, neboj špinenie nevadí, len sa veľa šetri

katica1
7. jún 2009

Ahoj Katy7....drzim ti tiez palce...je to zabijak to cakanieeee.... 😒 a strach z neuspechu... 😕 😕 zajtra kupim testy a testnem v utorok ranny mociiikk.... 😝 😝 ja nemam spinenie ,,ale ani pri prvom som nemala a nist.... ☹ ☹ ako to ,,,aj mam tiez 31den cyklu a som 10den po transfere...no pri prvom po neuspechu mi dosla mrcha na35den,,,hmmmmm

katy7
7. jún 2009

katica - vidíš, aj jme pri prvom IVF prišla na 35 deň ale špinila som 2 dni pred tým. No, nezostáva nám nič iné, len veriť 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre