Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
7. mar 2016

@1veverica odporucaju ich jest v tehu ale som zabudla preco :D ja ich tiez nemam rada ale kvoli castym svalom krcom ich jedavam a zlepsilo sa to vraj maju aj vplyv na migreny...

1veverica
7. mar 2016

@alison758 tak to som ani nevedela, dakujem za radu,

chmurkaxy
7. mar 2016

@1veverica banány kvôli magneziu. Kľudne si daj aj v tehu Magnezko,uvoľňuje nervovú sústavu,mohlo by ti to pomôcť. Ja som v tehu dokonca brala až 3000mg, najsilnejšie tabletky obsahujú 835mg (Swiss Nature), takže sa urcite nepredavkujes 🙂 aha, a šumivé Magnezko má obsah tak 30mg.

1veverica
7. mar 2016

@chmurkaxy myslis ze to ma suvis aj s bolestou hlavy?

chmurkaxy
7. mar 2016

@1veverica nervová sústava je aj mozog. Čiže bolesti hlavy určite.

1veverica
7. mar 2016

@chmurkaxy oj dakujem, to som fakt nevedela,skocim dnes do lekarne si nieco kupit

nisa_666
7. mar 2016

ahojte baby, dnes som 11dc a chcela som nativ ket bez liekov a sliznica 4,7mm. nič moc. kontrola zas vo štvrtok. chcela by som sa spýtať, koľko ste mali výšku sliznice?? napr ako ja 11dc alebo v den vkladu alebo poslednu kontrolu pred vkladom? dakujem

zabka75
7. mar 2016

Ahojte baby neostal niektorej menopur 75IU?

misela103
8. mar 2016

Ahojte mate niektora skusenost s tym ze napr ja som vcera bola na kontrole 10 den po transfere a ked som volala na vysledky boli zatial negativne ale ze mam dalej brat utrogestan a v piatok prist znovu... tak chcem vediet ci moze byt to ze najprv negat a potom pojdem 14 den a bude to pozit??

1veverica
8. mar 2016

@misela103 ahoj, mne osobne sa to nestalo, ale mojej kamoske ano, ma dievcatko, a vraj pri dievcatkach hcg velmi pomalicky rastie 🙂 Takze hlavu hore, ked ti tak povedali v centre, vydrz, aj testy su menej citlive, nie vzdy tak skoro ukazu.

elenkaba
8. mar 2016

@misela103 nechcem ti brat iluzie ale je velmi nepravdepodobne aby bol vysledok na 14 den iny. Ja osobne ked bola krv na 10 den negat, dalsi den som uz lieky nebrala.

misela103
8. mar 2016

@1veverica takze este mozem dufat.... dakujem

@elenkaba tak ked mi povedali ze ich brat mam tak ich brat budem to by bola hlupost aby som prestala... 😖 ja len ci mam este dufat.... nuz ale bude co bude...

Zaujimave je totiz to ze v nedelu som si test robila a bola tam ta ciarka hoci slabulinka ale bola taky duch... a nakoniec mi povedia ze negat... nejak tomu nerozumiem 😕

1veverica
8. mar 2016

@misela103 tak mne osobne hovorili, ze na teste ti mozu ukazat, aj tie lieky co sa beru, nieze by som ta chcela strasit, ale preto vlastne upozornuju ze test si rob najskor 14den po vklade, lebo ked dostacone pijes, az to je cas kedy sa nadbytocne hormony vyplavia, a uz by nemali skreslovat, testu zial velmi never, v krvy to skor je vidiet

elenkaba
8. mar 2016

@misela103 ak bola slaba ciarka na teste, tak sa embryjko asi na chvilu chytilo ale potom to nepokracovalo dalej. Ale aj tak si myslim ze krv bude na 14 den negat. Velmi drzim palce

misela103
8. mar 2016

@1veverica nuz 14 den pod vklade mi je test uz zbytocny ked rano mi budu brat krv... pijem vsak mi dr.haburlak nakazal pit 4-5 litrov denne 😝 v sobotu som spinila trolinku inak aj to len chvilku neviem co to bolo myslela som si ze sa uhniezdovalo...

@elenkaba vdaka za tvoje vyjadrenie aj ked nepotesilo 😒 a ze budes drzat palce to potesi ... dakujem 😎

meli8412
8. mar 2016

@misela103 nepytala si sa na vysku hcg? Medzi 0-5 je negat a nad uz poz. Mozno si mala zatial mierne zvysene a este sa to moze zmenit. Drzkm palce.

misela103
8. mar 2016

@meli8412 ahoj v tom soku som sa nepytala.... ale tak mi povedali ze zatial negativne.... neviem ci sa u mna da drzat nejakych hodnot ja mam PCOS... ale dakujem pekne 😉

misela103
8. mar 2016

nuz uz to vyzera velmi zle.... zas spinim hoci slabo... ale podla mna mi mrcha pride.... ☹ 😒 😢

1veverica
8. mar 2016

@misela103 ja osobne som vobec netestovala, naco sa zbytocne stresovat, som cakala az na odber krvy, aj tak presnejsie urci, ci sa zadarilo 🙂 Este nezufaj, ked ti povedali v centre ze mas cakat, asi s tym maju skusenost,

misela103
8. mar 2016

@1veverica uz som pokojna viem ze mi ms pride... zas spinim.... takze uz hasla posledna nadej lieky brat budem aj na krv pojdem v piatok popripade tam zavolam ze co ak nahodou zacnem krvacat...

1veverica
8. mar 2016

@misela103 joj moja tak to ma fakt velmi mrzi, aj ked moja segra mala ms skoro cele tehu, ked to nie je velmi silne, tak este nezatracuj sancu, moze to byt ok 😉

misela103
8. mar 2016

@1veverica vies co ja uz asi neverim ani to trosku co som sa po vcerajsku snazila.... uz to nechcem riesit fakt... je to zbytocne ja o tom nerozhodujem.... v piatok budem mudrejsia....

1veverica
8. mar 2016

@misela103 mas pravdu, tak drzim prsty, uz rozhodnute je, len bud silna 😉

misela103
8. mar 2016

@1veverica Dakujem ti krasne za milé slova 🙂 vsak ja sa ozvem

chmurkaxy
8. mar 2016

@misela103 ešte nehadz flintu do žita. Mne skakalo hcg, najskôr mi narástlo na 13, spustila sa ms,ale také kusy jak pol dlane, trošku to kleslo (podľa Dr odišlo jedno embryjko), potom to zase stúpalo. Ešte ber lieky,uvidíš.

chmurkaxy
8. mar 2016

Ja som tiež dnes taká rozhadzana, som 8 deň po KET, skúsila som test a biely jak Bruchalove zuby. Snáď sa ešte vyfarbi.

1veverica
8. mar 2016

@chmurkaxy este ano, to dost skoro testujes. Neboj budu tam //, len si este par dni pockaj 😉

chmurkaxy
8. mar 2016

@1veverica keď ja som na KET bola naposledy pred 4 rokmi a fakt si to nepamätám,ako to bolo. Minulý rok po et som mala // na 5 deň po transfere. Tak som teraz taká vykolajena.

misela103
8. mar 2016

@chmurkaxy ahoj lieky berem poctivo teda vcera jak som volala do gf som bola tak mimo ze som si spomenula az vecer o 6 tej ze som si zabudla dat.... 😒 ale uz vecer aj rano dnes som si dala normalne... aj ich budem brat pekne az po vysledky a potom sa uvidi... ja mam pocit ze moje telo si teraz robi co chce a ani samo nevie.... na test sa nespoliehaj musis pockat krv.... uz aj ja som sa poucila... tiez uz len cakam a bude co bude som zmierena zo vsetkym... a uz som aj celkom pokojna.... 🙂 neboj dopadne to dobre my to bohuzial neovplyvnime... tiez som si hovorila a co keby .... ale normalne fungujem aj dnes som sla normalne do prace lebo doma by ma myslienky zjedli.... a to by bolo zle... mam len sedavu robotku pri pocitaci nic narocne takze pohodka pijem hektolitre vody a uvidime co bude... dufajme ze dobre... myslim na teba a drzim palce 😉

1veverica
8. mar 2016

@chmurkaxy ja ti verim, ale je to skoro, na teste tiez pise, ze mas skusit o par dni neskor, hlavu hore, bude to dobre, hlavne ze nekrvacas, nestresuj sa, a pekne pockaj par dni, uvidis ze budes rada 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre