Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hranoska
17. máj 2016

@mikema si strasne pekna!!😍 Neboj nic,je to tam!!ja som si ista..no len nech to aj dalsich 8 mesiacov vydrzi 😉 Inak my sme sa snazili 34 mesiacov..takze si ma vies predstavit ako sa tesim 😉 Mne ta zmrzka chyba!!!musim zajtra vybavit u mm 😉 Zelam krasny vecer!! P.S. ale je to tehotenstvo namahave,co??😂😂😂

hranoska
18. máj 2016

@mikema dobre ranko, tak ako? ja uz mozem povedat, ze to pregnyl nie je, palicka zosilnela 😉

1veverica
18. máj 2016

@hranoska gratulujem 🙂 kedy ides na krv?

hranoska
18. máj 2016

@1veverica dakujem, ale este sa bojim testit, dnes je to len 6DPT..na krv 26.5...to bude nekonecny tyzden 😀

vevericka13
18. máj 2016

@hranoska super

hranoska
18. máj 2016

@meli8412 dakujem 🙂 ano, na krv idem 26.5.

1veverica
18. máj 2016

@hranoska pockaj do tej kvi, ono sa hovori ze pregnyl drzi az 10dni, verim, ze tebe bude HCG iba rast 🙂

hranoska
18. máj 2016

@1veverica ja som dnes uz 13. den po pregnyle, minule som ho mala v tele 7 dni.. takze ja som si ista, ze to pregnyl uz nie je..a ciarka by takisto nesilnela 😉 ale samozrejme viem ako to chodi, este nic nie je iste.. ale som na dobrej ceste 🙂

1veverica
18. máj 2016

@hranoska urcite si na dobrej ceste, a mas aj velmi pozitivny pristup, to je velmi velmi dobre, tak uz len fakt vydrzat do tej krvi, a to nejdes potom nejako neskoro na to vysetrenie? Ja som mala prvy odber uz 9den po vklade

hranoska
18. máj 2016

@1veverica vies co, kazali 14 dni po vklade..v Brne to asi maju takto..ved nevadi, je to uz LEN tyzden 😀

1veverica
18. máj 2016

@hranoska no to vychadza, ja som bola na prvy 9den, a kontrolny 14den, cize oni uz rovno robia ten, tak uz len vydrz, to bude urcite uz len stupat 🙂

mikema
18. máj 2016

@hranoska ja som sie nie istá. Posielam foto... Bohužiaľ som o 6 ráno bola ešte aj cikat tak to nie je moc z celej noci ale je tam čiarka a voľným okom sa mi zdá silnejšia.čo myslíš?

hranoska
18. máj 2016

@mikema ale jasne, ze je silnejsia!!! o tom ani nepochybuj 😉 krasne ju vidiet!!! ja mam mozno este trosku slabsiu, ale zase aj inu znacku testov...ty mas kedy krv??? boze, ja sa z nas tak tesim!!! 🤐

meli8412
18. máj 2016

@mikema Jednoznacne silnie. Drzim palce.

mikema
18. máj 2016

@hranoska ja som práve v šoku a neviem ci sa tešiť či čo. Teraz je rozdiel ešte silnejší a uz vidím že silnie. Ja mam budúci týždeň tam zavolať či je test pozitívny. A dostanem termín.

mikema
18. máj 2016

Myslím že tu ten rozdiel pekne vidieť.
@hranoska mojaaaaa to je naozaj super ak nám to obom vyslo
@meli8412 ďakujem 🙂

hranoska
18. máj 2016

@mikema tak tu je to uplne jasne!!! ♥

1veverica
18. máj 2016

@mikema ja si tiez myslim ze je to lepsie a viac vidiet, drzim prsteky 🙂

mikema
18. máj 2016

@1veverica
@hranoska Tak po zaschnutie je ten test 2x taky silny ako vcerajsi a nazivo su tam fakt kolajnice 😀 Ja fakt tomu zacinam verit!!!
@hranoska Moja tak asi to fakt spolu budeme tahat este 9 mesiacov 😀

hranoska
18. máj 2016

@mikema ja som sa prave vytocila, gynekolog ma na krv nezoberie skor ako 31.5., lebo ze mam este hormony v tele a je to zbytocne!! tak fasa!!

boba245
18. máj 2016

@mikema ta ciarka je krasne vidiet , tesim sa s vami 🙂. drzim obom @hranoska päste 🙂 ... ja som 11 den po ET ale chcem testovat az ked budem s priatelom . teraz som u rodicov a navyse som 6ty den po poslednej inejkcie Pregnylu tak sa aj bojim ci to nebude skreslene. ale vase testovanie prezivam s vami a tesim sa s vami 🙂

boba245
18. máj 2016

@hranoska nevadi, do 31.5 ti to ubehne raz dva a ked testik ukazuje 2 // tak aspon mozes byt dovtedy kludnejsia 🙂

1veverica
18. máj 2016

@mikema podla mna to bude uz len silniet, takze super, tesim sa s tebou 🙂

mikema
18. máj 2016

@hranoska No ja som citala ze z krvi vedia povedat, ci je to umele hcg alebo ozajstne... Divne. Ale ja tam tiez isto nepojdem skor ako koncom Maja... Kazal mi testovat s 25-testom az buducu stredu a potom volat, ja ale budem testovat do pondelka a v pondelok mu volam.
@boba245 Dakujeme, ano 6 dni po pregnyle to je urcite velmi neiste. Ja som dnes 14 den po pregnyle a keby test nebol silnejsi, tak neverim.

mikema
18. máj 2016

@1veverica DAKUJEEEEM 😀

hranoska
18. máj 2016

@boba245 ved viem, len dobre vsetky vieme ake je to cakanie na nervy 😉 ale tak co mi ine zostava 😉 verim, ze sa dovtedy nic zle neudeje a netesila som sa zbytocne...a tebe tiez drzim palce!!! dufam, ze budes mat potom pre nas dobre spravy 😉

meli8412
18. máj 2016

@hranoska Ked tak sa skus objednat o par dni k tvojej gyn., ta ti podla mna bez problemov zoberie krv.

mikema
18. máj 2016

@hranoska Zbytocne sa tesit neda, lebo tu radost teraz nam uz nik nevezme, tak si to proste uzivajme, aj ked mame strach. To je normalne. Ja sa aj kychnut bojim 😀 A to som do vcera este lietala, ako keby nic. Kdeze klludny rezim, na to som ja nemala ani nervy ani cas. Cakanie je fakt na nervy, ale tak caka nas cakanie na babo, tak musime trenovat, lebo to trva tiez vecne... 😀

hranoska
18. máj 2016

@meli8412 ved prave moj gynekolog ma nechce zobrat skor...jeho sestricka ma vzdy blbe reci, ze v CAR zhrabnu peniaze, ale ostatnu robotu nechaju na nich 😀 aj ked som bola na sono pred OPU, tak mala blbe reci, tak som si radsej zaplatila za utz u iného gyn..ja mam pocit, ze ju stve, ze nema ziadnu proviziu, lebo oni mi dali minuly rok listok do MT..neviem co je na tom take tazke zobrat krv..

boba245
18. máj 2016

@hranoska dakujem 🙂 ....my testujeme v nedelu takze dam isto vediet ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre