Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

loginka
15. jún 2009

katy, este to nevzdavaj!

katy7
15. jún 2009

loginka snazim sa mysliet pozitivne, ved u kazdej z nas to prebieha inak, takze mozno aj motyka vystreli, ale priznam sa, ze som pripravena aj na tu horsiu spravu, plac mam uz za sebou, postupne sa s tym zmierujem. No ale jasne, ze take prekvapko ... asi by som potom vyskocila z koze (od radosti) 😉

loginka
15. jún 2009

no jasne, treba byt pripraveny na obidve varianty - clovek to mozno potom lepsie znesie
ak budem tehotna, tiez vyskocim z koze 😀
vlastne az ked porodim zdrave dieta 😅
tak to je dlha cesta 😔

katy7
15. jún 2009

rosienka tak drzim na zajtra pasticky 😉

bittka13
15. jún 2009

mirinda - no supeeeeeer ! moja druha ciarka bola bledsia ako ta kontrolna ale celkom jasna, hladat ju velmi nebolo treba 😀 i ked pred 3 dnami ked som testla nebolo nic...

katy - drz sa ! este to nemusi byt pase.... ved ja som tiez spinila... nerozbehli sa mi sice uplne kramy ale 2 dni to tak vselijak vyzeralo...

loginka - testni rano, predpokladam ze ta koncentracia hormonu je pocas dna dost slaba najma vzhladom na to ze je to este skoro... hlavne to musi byt test co ma citlivost 20-25 !!! na tych druhych sa to da vidiet az za par dni... a to uz budeme mat potvrdenie z krvicky... !!! 😉 a este ani vtedy ked to neuvidis to nemusi nic znamenat !!! moja najlepsia kamoska mala 2 testy po sebe negativne a dnes ma krasneho chlapceka.... xi,xi,xi !

katy7
15. jún 2009

bittka to je super, nech len pekne tmavne 😉

bittka13
15. jún 2009

katy - neboj zajtra rano dam opat kontrolny test 😀

loginka
15. jún 2009

ahoj bittka, tento ma citlivost 10 a je celodenny, ale vyskusam zajtra ci sa to nejako zmeni ...

bittka13
15. jún 2009

loginka - 10 je podla mna malo.... ?!? ved aj ten moj s citlivostou 25 bol bledy...

kukulik30
15. jún 2009

joj, baby ja som dnes v takom strese, ze som uz urobila asi 4 testy...uz nemam mamatesty, tak som rano testila 25 a zdala sa mi trolilinku slabsia,ako vcerajsia ....tak som dnes isla poobede kupit dalsie Best 2...tetsila som opat 20iu, ale predtym som dost vela pila a dokonca jedla melon 😖 takze ciarocka slabucka a este mi nedalo, tak som mala 10 RapiPreg....je tam ciarka , ale slabsia ako vcera..boooze , ja sa tak bojim, ze to zajtra rano bude slabsie...kupila som si dalsie testy / Baby test 25 a este mi ostal jeden Best 2/...v celom meste nemaju mamatesty a tie mam najradsej 😖

bittka13
15. jún 2009

kukulik - neboj bude to ok !!! preboha len sa nestresuj ! chudak chrobacik v brusku ... 😉 to mu nerob, neboj je tam !

loginka
15. jún 2009

kukulik, zbytocne nestresuj, skodi to babatku (babatkam) 😉
ver ze je vsetko ok!!
ja inak uz tiez neviem co od dobroty, som doma sama, a neviem uz co by som, jest, ci spat, no mrle ma zeru 😠 😲 🙄

bittka13
15. jún 2009

loginka - tak to sme presne na tom rovnako som sama doma a osivam sa ako hrom, uz som preguglila vsetko co ma len napadlo... 😉 100x skontrolovala ladnicku, urobila som si salat z paradajek a cibule... zozrala som to z chuti a teraz je mi z tej cibule zle.... 😀 no proste tiez ma zeru mrle 😝

katy7
15. jún 2009

kukulik hlavne sa nestresuj, urcite to je v poriadku, bittka ma pravdu, bublinkam stres neprospieva!

loginka
15. jún 2009

bittka nerozumiem co si tym chcela povedat 😕
ze je malo - to je zle ci dobre? cim mensie cislo tym je presnejsi, ci naopak?

kukulik30
15. jún 2009

ked mne sa to stalo minuly rok pri KEt, ze mi zoslabol zo dna na den a bolo na krvi iba zvyskove Hcg ☹ chytam panikku, ked nie je silnejsia, pritom rozum mi vravi, ze hcg sa zyvsuje obden..ale aj tak...
uz ma chyta testovacia horucka 😀 😝

loginka
15. jún 2009

ale to potom ma fakt zmysel testovat tym istym druhom testu, inak sa mozes zbytocne stresovat kukulik

katy7
15. jún 2009

bittka aj mna to napadlo s tymi testami ako hovori loginka, ja som si kupila vsetky testy s citlivostou 10 a to som si mala tia 25/25? tie su citlivejsie??? 😕

lenka20
15. jún 2009

kukulicek ja viem, ze sa ti to uz stalo, ale na testy sa neda moc spoliehat co sa tyka narastania intenzity ked nie su rovnaka znacka...ja tiez nedam dopustit na mamatest 😉 kedy ides na krv? ked tak chod aj zajtra na krv a potom zas na dalsi den, budes vidiet hned ci hcg stupa...

loginka
15. jún 2009

bittka ja tiez uz som vygooglila, precitala, pojedla - burizony, manerky, zmrzlin tortu ... a uz rozmyslam o veceri 😵
no najradsej by som si isla zapalit, sakris a to by som asi nemala, teda ani neidem, to ma len tak napadlo 😉

katy7
15. jún 2009

loginka, cigy su teraz pase 😵

katy7
15. jún 2009

baby robite mi chute, doteraz som len surfovala ale isla som snorit a nasla som este nejake jahodky takze uz su moje 🙂

bittka13
15. jún 2009

kukulik - jasne ze tie 25 su o dost citlivejsie ! a hlavne fakt nestresuj, chuda dieta... 😉

loginka - 😉

loginka
15. jún 2009

to fakt su citlivejsie? ja som si myslela ze ta hodnota vyjadruje hodnotu hcg od ktorej test zacina merat, ci nie?
cize menej je viac, uz som z toho jelen 😎

katy7
15. jún 2009

bittka clovek sa uci v kazdom veku 🙂 uz som zasa mudrejsia 🙂 🙂 🙂 Teraz mam nutkanie utekat do lekarne si kupit dalsi - citlivejsi test... Ale uz to do stredy nejako vydrzim, nech sa deje vola Bozia 🙂 🙂 🙂

kukulik30
15. jún 2009

najcitlivejsie su 10tky a potom sa zvysuje 😉 je to tak ako pise loginka, to cislo vyjadruje, aku hodnotu hcg je schopny test zachytit.. 🙂

lenik, dakujem...dufam, ze bublinky su ok, aspon jedna z nich 😵

bittka13
15. jún 2009

katy - ak mas ist na krv v stredu tak to uz nestihnes, ak si ho kupis zajtra a testnes rano je uz aj tak streda... tak uz vydrz... ! a hlavne sa nevzdavaj !!! pozitivne myslenie uz mnohokrat spravilo zazrak 😉

loginka - ano tie 25 su citlivejsie, niektore su schopne detekovat tehotenstvo aj pred terminom menstruacie... aspon tak mi to v lekarni vysvetlili... ved je aj na nich napisane ze na SKORE urcenie tehotenstva...

bittka13
15. jún 2009

kukulik, mne povedali presny opak 😀 😀 😀 tomu uz nikto nerozumie.... ceknem to na internete...

bittka13
15. jún 2009

kukulik - nedalo mi to a pozrela som este raz pribalovy letak a tam k tomu 25tkovemu testu pisu - vysokocitlivy test pre skore zistovanie gravidity, umozni zistit tehotenstvo uz 7-10 dni PO POCATI !!!

kukulik30
15. jún 2009

bittka, skus pozriet,a le ja to viem z lekarne, aj tu dievcata tak pisu...hmmm...ktovie 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre