Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
11. júl 2016

@lilli2010 dakujem, si zlata, hadam to vsetko dobre dopadne 🙂

lilli2010
11. júl 2016

@1veverica musi nam vsetkym😉v piatok sa ozvem ze ako som dopadla dufam,ze budem mat len dobre spravy!!

miskab
11. júl 2016

@vevericka53 ahoj moja ako sa citis? mas mmenzes ? ja mam uz normalny az moc krvacam :/ ,,,

sonulienka13
11. júl 2016

Babulky som 5den po ET a chcem sa spytat,ze ci sa smiem doma kupat v bazene. Nie je tam ziadna chemikalia ani savo.cista voda. Ze ci aspon nachvilku mozem alebo radsej nie??dakujem za odpovedee 🙂

bianitka996
11. júl 2016

@sonulienka13 ja som sa nekupala tak skoro ale až nejaký 20 deň po Et už aj vo vírivke som bola a dr. mi nezakázal nič, samozrejme že nie v horúcej vode

1veverica
11. júl 2016

@sonulienka13 aj ja si myslim zeby si mala pockat aspon do potvrdenia tehu, ale plavanie vsetci odporucaju 🙂

miskab
11. júl 2016

takze tak ako som predpokladala krv negativna :(

vevericka53
11. júl 2016

@jà tiež moja ☹

vevericka53
11. júl 2016

@miskab je mi to ľúto ☹

leelloo
11. júl 2016

@miskab to mi je luto, ja idem zajtra na krv a vidim to rovnako 😒 ms som zatial nedostala, ale od vcera mam tak slabe spinenie a ziadne "pozitivne" priznaky

mataa123
11. júl 2016

Takže,krv negatívna :( babatko nebude 😔

leelloo
11. júl 2016

@mataa123 ach, to ma mrzi 😢

mataa123
11. júl 2016

@leelloo Nevadí,asi to tak malo byt :/ Ale nevzdavame sa,bojujeme dalej,raz sa to podarit musi :D o 4 mesiace mozme zacat znovu :D

leelloo
11. júl 2016

@mataa123 drzim velmi palce, raz sa urcite podari 🙂

miskab
11. júl 2016

Babulky ako dlho musim mat pauzu aby som mohla ist na dalsie IVF ked KET sa nepodaril ... ci mozem sa hned objednat na konzultaciu a mozem ist hned do toho ci musim mat pauzu kvoli hormonom?

illinka
11. júl 2016

@miskab 3 mesiace kvoli narkoze..teda aspon mne to tak bolo povedane

maya170
11. júl 2016

juuuj baby smutno mi je vas citat, nejako nechtiac som sem zabludila z modrej strechy. A skusali ste aj prirodzene planovanie pocatia? ovulacnu a bazalnu metodu? A co alternativne metody? Ked budete psychicky v pohode a precistite si zenske organy, kt. mozu byt od zapalov, bakterii, virov malo odolne na zahniezdenie vajicka, tak by ste isto mnohe prirodzene pocali /pokial nie je vyslovne problem na organickej baze/.
Drzim vsetkym palce aby bolo ako tuzite.

ssegra
11. júl 2016

@miskab mala by si mat tusim 3-4 mesiace pauzu medzi stimulaciami, ake kedze si mala uz ket tak by si podla mba uz mohla ist na dalsiu konzultaciu...ved nejaky cas bude trvat nez ta objednaju, dalej urcite budes potrebovat schvalenie od poistovne a to vsetko chvilu trva..

14nunu10
11. júl 2016

@miskab tiež som počula čosi o 3 mesiacoch kým sa telo spamätá,neviem naisto

bobricek1979
11. júl 2016

@maya170 myslím ,že všetky robíme všetko,alebo urobili sme všetko pre to aby sme spontánne otehotneli ,ale ďakujeme

bobricek1979
11. júl 2016

@miskab min.musíšbyťčistá 3mesiace od hormonálnej liečby a počítaj s tým ,že aj zásoba vajíčok saminula takže bohužiaľ treba čakať no medzitým si môžeš dať žiadosť na poisťovňu ,ako segra spomenula

meli8412
11. júl 2016

@miskab Mne v car hovorili, aby som cakala 3x ms a az potom. Zasoby vajicka sa neminu, uz v babatku v maternici je urcene kolko vajicka vyprodukuje zena za cely zivot.

datelinka31
11. júl 2016

@meli8412 ahoj meli, ako sa mas? Ako zvladas troch drobcov?
@bobricek1979 zasobu mas danu pri narodeni a ta sa uz len mina a nikdy nedoplna..

bobricek1979
11. júl 2016

@datelinka31 tak tak ,ale ten čas som myslela je potrebný keď ich toľko naraz minieš

bobricek1979
11. júl 2016

@meli8412 ahoj,ako sa mávaš čo maličký?pozdravujeme

meli8412
11. júl 2016

@datelinka31 Ahoooj. Celkom dobre, alebo zle? Nastastie mm mi pomaha, moze z domu pracovat tak sa to nejak da. Maly je stale na prsniku, tak mam aj vycitky svedomia, ze sa neviem tak venovat detom, ale kazdym dnom to bude lepsie..., dufam. Nastastie je vonku krasne, tak vela chodime von. Aj satkujem, ale malemu aj mne je po nejakej dobe teplo.
Vidim, ze budes mat zimne mimi, tesiiim. Ako zvladas toto teplo? Ja som taka stastna, ze uz to mam za sebou, malinky ma uz mesiac. Rychlo to leti.

meli8412
11. júl 2016

@bobricek1979 Celkom dobre, teraz spinka, zvysok deti rozpravkuje a potom spanok a ja tiez. Pomalicky budem chodit s kurencami spat. A co ty, ako si na tom?

bobricek1979
11. júl 2016

@meli8412 krásne deťúrence pozdravujem držkajte sa atieokále krása ste nádherná rodinka🙂

bobricek1979
11. júl 2016

@meli8412 tak zatiaľ čakám na tú imuno ideme 29.7tak drž prsty a mám teraz dosť okolo domu prerábali sme kúrenie tak bud.týždeň ešte štítna a v augusje genetika a hematológia tak uvidíme.No tak super bude to už len lepšie malému posielam bočku na líčko 🙂

meli8412
11. júl 2016

@bobricek1979 Dakujeeeej. Urcite dam bostek malinkemu.
Fuuu, dost mas toho, to je hrozne, ze uz pomalicky tvoj nalepsi kamarat je doktor... Silno drzim palce. Dufam, ze najdu pricinu a konecne sa zadari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre