Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leelloo
12. júl 2016

@mataa123 to mozem ist hned v tomto ďalšom cykle? Opytam sa na to, najradšej by som sla do toho hned, kym mam este silu a odhodlanie 🙂 hcg neviem ci bolo nulové, len povedali, ze je to negatívne.

mataa123
12. júl 2016

@leelloo No hej,bud teraz alebo v tom dalsom,neviem ako presne to je,zalezi aj od doktora co ci povie.Jasne,ja by som sla tiez hned keby sa dalo,ja mozem zacat az o 4 mesiace a zase vsetko odznova :/ ale nevadi,nestracam nadej a idem dalej :D ja som mala HCG 0,1

leelloo
12. júl 2016

@mataa123 to ma mrzi, ze musis ist zasa odznova, dufam, ze tie moje mrazaciky budu Ok, trosku sa toho obavam. Drzim ti moc palce, pozitívny prístup je dôležitý 😀

lmt
12. júl 2016

@leelloo ja som na tom tak isto dievčatá, negatívne výsledky. Takže nám to nevyšlo 😢 .

torpilla123
12. júl 2016

Tak baby,pridavam sa k tym negativnym skusenostiam.dnes ma hospitalizovali v nemocnici s nabehom na ohss,silnymi bolestami a uz som zacala aj jasne krvacat.takze ani 4ty pokus nevysiel :( je to dost tazke,neviem ci ma boli viac srdce alebo telo.ale vsetkym ostatnym uprimne drzim palce!✊

vevericka53
12. júl 2016

@torpilla123 oooooh ☹ to ma moc mrzí moja☹

torpilla123
13. júl 2016

Dakujem @vevericka53 . Celu noc som prebdela s bolestami neviem ako dlho ma budu pozorovat ale snad to rychlo prejde.a s manzelom sme spravili rozhodnutie,ze 4 nevydarene pokusy,2 potraty a kyretaz staci na skusanie,a pokusime sa adoptovat si novorodenca a zacat odznova.

aluska1404
13. júl 2016

Dobre ranko babky prosim viete mi poradit myslite si ze ked vkladam utogestan ze zamedzuje menzesu???Lebo minule som dostala po et menzes normalne a teraz nie😊zatial a test som si povedala ze uz nespravim spravila som na 7 a asi skoro a ani nemam uz.Tak asi mi ostava stale cakat.V nedelu som spinila trosku a preslo a teraz nic tak mala som ist na krv v piatok ale moja nepracuje tak musim cakat az do pondelka😖

aluska1404
13. júl 2016

@torpilla123 Drzkaj sa myslim na teba piseme cez sukromne dufam ze uz trochu lepsie ze nemas bolesti🙏

aluska1404
13. júl 2016

@sonulienka13 Ahoj sonulienka citam si ty si bola na et vsak nechcem ta plasit ale z liekov sa moze stat ze nebude spravne ukazovat pokial je to moc skoro spraveny test mne po et doktor zakazal spravit testy ze az na 12-14 den a kolkaty si teraz dnik????

alison758
13. júl 2016

@aluska1404 ano pregnyl sa moze drzat v tele pri vyzsej davke az 14 dni a tympadom ukazuje aj 2 ciarky na tehu teste

vevericka53
13. júl 2016

@torpilla123 dobre ranko moja, no to si total KO☹ skús si cez den troska pospať, ak sa podarí... Je mi to ľúto, ze az takto sa ti vyhrotili problémy, ako keby nestačilo ze test je negatívny☹ s mužom máte pravdu, proste si človek musí stanoviť limit pokial sa dá ist... A ked to uz viac nejde treba hľadať iné možnosti ... a tie sa vždy vedia nájsť .... moc Vám držím paste na ďalšej ceste ... Určite mi daj o sebe vediet .... Posielam objatie a pozitívnu energiu😘✊❤️

sonulienka13
13. júl 2016

@aluska1404 ahoooj.dakujem 🙂 noo ja som dnes 14 den od pregnilu a 6.7-minuly tyzden v stredu bol transfer.5dnovej blasty.a beriem len utrogestan.

leelloo
13. júl 2016

@torpilla123 to ma velmi mrzi, ze sa to nepodarilo ani po tolkom skusani. Velmi ti drzim palce, aby si nasla ten svoj kusok stastia 🙂

leelloo
13. júl 2016

@aluska1404 to by aj mna zaujimalo, ci utrogestan moze zabrzdit ms. Ja som mala dostat v nedelu, mala som slabe spinenie asi 2 dni a vcera negativnu krv. Povedali mi, ze mam pokracovat s liekmi, kym nedostanem ms a prist znovu v piatok. Ale pride mi to zbytocne dalej to uzivat.

alison758
13. júl 2016

@leelloo moze nemusi...je to divne mne pri 5 pokusoch ms zadarzal len raz a dostala som do 3 dni od vysadenie inak vzdy prisla nacas ale moze kludne zadrzat...

alison758
13. júl 2016

@sonulienka13 tak to blahozem a drzim palce nech ciarka silnie

sonulienka13
13. júl 2016

@alison758 ved v piatok mam krv.tak uvidim.ale silno verim!!!!a dakujeeem 🙂

aluska1404
13. júl 2016

@leelloo No aj mna ja som v nedelu spinila ale nic skoro asi hodinku a menzes nemam tak pojdem na krv a budem mudrejsia.Lebo po et som normalne zacala krvacat aj napriek utrogestanu tak nechapem😁

leelloo
13. júl 2016

@alison758 ja beriem este k tomu aj estrofem, tak mozno aj ten to moze sposobit.

aluska1404
13. júl 2016

@sonulienka13 Neviem ale ja som bola v pondelok na vklad a v den vkladu sa nepocita takze by si mala by byt 7 den a to je skoro este testovat.Neviem ako to ratas lebi den vkladu sa nepocita.Ja som bola v pondelok a dnes by to malo byt 9 den.A ty si si spravila kedy test?

aluska1404
13. júl 2016

@sonulienka13 Ty ratas aj tie dni vyvoju blasty???Ja man 6 dnovu ale rata sa az od vkladu nasledujuci den.

sonulienka13
13. júl 2016

@aluska1404 nie neratam.ratam az od 2dna.po vklade.dnes som 7den.vcera bol asi pregnyl este.dnes som 14 den od pregnylu.vcera bol duch silnejsi.dnes slabsi.asi cakam zazraky.

aluska1404
13. júl 2016

@sonulienka13 Tak dufam ze su tam // a drzim ti moc palce✊

torpilla123
13. júl 2016

@aluska1404 @vevericka53 @leelloo dakujem velmi pekne za povzbudenie baby.v noci som nic nespala stale mam bolesti a inekcie nezaberaju.dokonca musim este brat utrogestan lebo som 9den po et a oni stale cakaju na 10-11den ci hcg nenarastie.a prave mne ten utrogestan zadrzuje menzes.furt mam chvilku potom nic.nevie sa rozbehnut.takze bolesti jak pri silnej mrche ale utros mam brat nadalej.je to na nervy.este raz dakujem za mile slova.vsetky sa drzte! 👊😉

sonulienka13
13. júl 2016

@aluska1404 dakujeem.v piatok dam vediet.

aluska1404
13. júl 2016

@sonulienka13 Neboj nadej umiera posledna😊😉 ja som testla a nic na 7 den dufam ze bude krv a ze hcg bude.Myslum ze ja aj ked beriem lueky na stitnu zlazu nemusi to asi ani tak skoro ukazivat mala som si spravit asi az zajtra test no nevadi bude prekvapko ...

levisa
13. júl 2016

@leelloo ahoj, estrofem drzi MS aby neprisla, utrogestan by mal udrziavat plod. Ja ho beriem tiez (som po 6.den KETe) a po ET som dostala MS aj napriek utrogestanu 8.den, teraz mi doktor povedal, ze mrchu cakat nemusim, ze dojde len ak sa vysadi estrofem v pripade neg.testu

levisa
13. júl 2016

baby netestujte sa skor ako 10.den - aj doktor aj sestricky nam to hovorili, skor mozu byt vysledky skreslene a zbytocne si robime stres. Musime to vydrzat 🙂

aluska1404
13. júl 2016

@levisa Aha tak takto to je presne rovnako som to mala aj ja tak dakujem za upresnenie ja pojdem az na tu krvicku vydrzala som pri et tak vydrzim uz aj pri ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre