Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maximiliana
9. aug 2016

@lucia2505 dakujem za povzbudenie no uvidime ako to dopadne....pred dvomi mesiacmi som si to odkrvacala, potom sa to este chvilu drzalo a j tak to vzdalo...

blackrose
9. aug 2016

@denidi @alison758 dievcata ake mate pocity?? Ja dnes vooooobec nic. Este vcera trosku popichavalo v brusku, zaspala som este vecer pri telke, ale dnes nic. Len mam z tych liekov brucho nafucane.
@denidi mas novy testik??

alison758
9. aug 2016

@blackrose ja mam bolesti ako na ms obcas .inac tiez nic.zo zaciatku ma bolela hlava no to preslo

blackrose
9. aug 2016

@alison758 no som fakt zvedava... strasne pomaly sa to vlecie 🙄
kedy planujes testovat?

alison758
9. aug 2016

@blackrose ani mi nehovor..mne dnes v praci uplne slimacim tempom

ssegra
9. aug 2016

@blackrose to este nic neznamena ze necitis kazdy den nieco..tiez som mala dni ked nic a potom to zase prislo 🙂

blackrose
9. aug 2016

@ssegra 😀 ja viem, len som nedockava a ziadna zmena, a tak neviem co mam cakat, preco to tak dlho musi trvat?? 😀 😅 😝

blackrose
9. aug 2016

@alison758 podobne, len cas tlacim ocami

alison758
9. aug 2016

@blackrose no teraz sa ho zas snazim zastavit :D nestiham :D ale kaslem na to no stress 😂😂

blackrose
9. aug 2016

@alison758 a uz planujes kedy testovat? ja asi zo svojich 10 dni po uz prechadzam na vikend, co budem 7-8 dni po 😀 no este uvidim, mozno si to este v poslednej chvili rozmyslim 😀

alison758
9. aug 2016

@blackrose strasne sa bojim...vcera som testovala a cosi som tam videla..len dufam ze to tam fakt bolo :D takze opat testujem zajtra rano to bude 7dpt 5 dnovej blasticky

ssegra
9. aug 2016

@blackrose po potvrdeni krvi to cakanie je tiez nekonecne 😀 stale na nieco cakam a stale mam pocit ze sa nic nedeje 😀

blackrose
9. aug 2016

@ssegra tak to si este pamatam 😀 😀

blackrose
9. aug 2016

@alison758 no tak budem na teba silno mysliet, ak sa tam nieco crtalo, tak by to mohlo byt 😉 drzim silno palce 😵 rano daj hned vediet

blackrose
9. aug 2016

@blackrose takze pichanie pokracuje aj dnes. A teraz uplne silno. Snad to su len dobre spravy a nie tie blbe hormony.

blackrose
9. aug 2016

@alison758 sprava vyssie mala byt pre teba 😀 😀

alison758
9. aug 2016

@blackrose ja mam tiez bolesti :D pichanie,krce,krize bolia...a samozrrjme ze som nevydrzala do rana :D a uz som testla.// ciarky pritomne.drz palce nech silneju ✊✊✊✊✊✊✊✊✊

denidi
9. aug 2016

@1veverica no tak to som zvedava aj ja,ako to pojde zvladnut a vlastne uvidim,co aako bude...dnes som bola celkom dlho v praci,ale aj mi to dobre padlo vypadnut z domu 🙂 prave som si uvarila tie vlocky v mlieku,lebo uz tri dni som nebola...ach jaaj
inac nohy ma bolia teda festne,ale uz ich mam vylozene 🙂

denidi
9. aug 2016

@blackrose ja trosku citim podbrusko,ale zda sa mi,ze menej,ako vcera,len som asi nemala tolko casu sa sledovat,lebo som dnes bola v praci 🙂 🙂 🙂
rano som urobila test a zdal sa mi taky isty,ako vcera,tak som bola nestastna a teraz som zasa skusila a zda sa,ze je silnejsi,nuz nic neostava baby moje vsetkym nam,len cakat 🙄

denidi
9. aug 2016

@alison758 jeeej moja supeeer,drzim silno prstiky 🙂 🙂 🙂
@blackrose verim,ze tie bolesti prinesu tiez dve //

alison758
9. aug 2016

@denidi presne tak treba cakat.kedy ides na krv?

blackrose
9. aug 2016

@alison758 waaaaaw, supeeeeer, gratulujem a velmi sa tesim 😀 🙂 drzim palce
@denidi tieto nervicky su hrozne. A zalezi aj od testu, zajtra bude isto o kuspk zase silnejsia!
Ja mam z vas velku radost a verim, ze sa k vam coskoro pridam!

denidi
9. aug 2016

@alison758 15.8 mam ist na krv a ty?

alison758
9. aug 2016

@denidi ja by som mala ist az 17 ale budem musiet skor lebo v pondelok mi dojdu lieky :D

blackrose
9. aug 2016

@alison758 ja tiez planujem ist o 2 dni skor kvoli liekom 😉 takze 18. sa chystam

alison758
9. aug 2016

@blackrose a testovat ides kedy?uz si pisala?viem ze si este kratko po vklade :D no ja som si nechcela dat viac liekov v cr predpisat a tiesit stale refundacie ..

blackrose
10. aug 2016

@alison758 no skoro som testla uz dnes, ale je to veeeeeelmi skoro, som len 4 den po 😅 ste ma tak navnadili, ze neviem vydrzat a to som chcela testovat 10. den 😀 😀 budem rada, ked vydrzim do vikendu 😀

@alison758 @denidi a dnes ako testiky? 🙂

blackrose
10. aug 2016

@alison758 @denidi Dnes rano som bola 4x po sebe na wc-ku. Vy nechodite casto na wc??? 😕

denidi
10. aug 2016

@blackrose zdá sa mi,ze testik dnes zosilnel,tak dúfam,ze to tak pôjde aj ďalej😇
Áno chodím často cikat,problem mám ale s tou veľkou potrebou😵

blackrose
10. aug 2016

@denidi jeeeeej, super 🙂 on silne pomalicky, uvidis, ze kym pojdes na krv, tak bude krasny silny! 😵 A testik nemas odfoteny? Ze by si sa pochvalila??
Juj, ja sa neviem dockat uz toho svojho testu, som taka namotana, ze dufam, ze nezazijem sklamanie 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre