Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cmudlo
11. aug 2016

Nemá náhodou niekto navyše puregon??? Súrne by som potrebovala.

1veverica
11. aug 2016

@ajussik verim ti, ja len aby si si sama neublizila, nejakymi zlymi myslienkami 🙂

maximiliana
11. aug 2016

No tak ja som to dnes riadne dostala a uz neverim ze z toho nieco bude 😕

1veverica
11. aug 2016

@maximiliana joj moja je mi to luto, a je to normalna ms? kedy si mala ist na krv?

blackrose
11. aug 2016

@maximiliana 😔 😢 velmi ma to mrzi....

blackrose
11. aug 2016

Jaj baby, ja mam dnes fakt zly den v priaci a vazne dufam, ze to to moje mini embryjko zvladne v tomto strese 😢 som dnes uplne mimo, mam chut sa zakopat a zaliest si do postele pod perinu 🙄

alison758
11. aug 2016

@blackrose neboj hlavne klud.dychaj moja.ja som tiez mala v pondelok strasny den ale netreba si to brat je to len praca 😘

blackrose
11. aug 2016

@alison758 dakujem, snazim sa predychavat a mysliet na bublinku

alison758
11. aug 2016

@blackrose na mna sa vcera kolega smial..mali sme tu vazny problem a ja som len kyvla hlavou 😂😂😂 ak mozes tak vydi na chvilu von abo si sprav kavu-caj 💙

blackrose
11. aug 2016

@alison758 uz som sa bola prejst, aj som volala s manzelom, povedal mi, nech dam vypoved, ze mi to za to nestoji 😀 a ze sa mam hlavne upokojit, lebo mam v sebe drobceka 😀 no tak sa snazim a tesim sa, ked budem moct dnes od tialto vypadnut

alison758
11. aug 2016

@blackrose presne! Pokial ta ta praca ubija chod prec...ja som sa po predchadzajujec skusenosti poucila...tiez som bola v praci co ma zozierala za ziva..ale zas som viac zarobila 😂 takze teraz sa smejem ze ja robim len vysky platu 😂😂😂 nech sa stresuju ludia co maju za to plat 😁

maximiliana
11. aug 2016

@1veverica na krv mam ist v stredu, dnes som 9-ty den po a podla mna je to riadna ms...

@blackrose dakujem 🙁a ty kluuuuud lebo aspon podla mna u mna vsetko konci na strese...
Inak si to neviem vysvetlit, krpaty na prvy sup prirodzene a s tymto chlapom mi to asi nie je sudene

alison758
11. aug 2016

@maximiliana mrzi ma to.a zelam vela sil..no stres je zly ale ja osobne si nemyslim ze je to len o tom.

blackrose
11. aug 2016

@maximiliana dakujem 😉 ale ja si tiez nemyslim, ze je to len o strese. Asi by so si mala urobit nejake vysetrenia (teda ak nemas) - imuno, hemato, genetiku... ak si mala vsetky ivf s pozitivnym testom a potom to odislo, tam bude asi nejaky iny problem.

@alison758 ved toto si aj ja vravim 😀 nech stresuju ti, co su za to plateni 😀 praveze do teraz som mala pracu ok, len teraz sa to tu nejako cele sype a neviem ci mam chut to vsetko podstupovat.

miskab
11. aug 2016

Babulky prosim vas ako dlho sa pichaju injekcie ? cakam na schvalenie od poistovne, a poom sa zacina pichat od 21 dna cyklu dostanem menzes sa pridavaju injekcie a potom este jeden menzes a az potom sa ide na odber vajicok?

ssegra
12. aug 2016

@miskab nie, dostanes menzes a potom zhruba na 13 DC ides na OPU podla toho ako ti budu rast vajka

1veverica
12. aug 2016

@miskab ahoj to zalezi ci budes mat dlhy alebo kratky protokol, ja osobne som mala dlhy, som zacala pichat od 22dna cyklu cca 17dni, a potom mi pridali este dalsie tu stimulku a to 10dni, kazdej asi inu liecku schvalia

1veverica
12. aug 2016

@maximiliana jaj moja tak to mi je velmi luto, ale na tu krv by si aj tak mala ist, ci?

maximiliana
12. aug 2016

@1veverica ved pojdem lebo aj teraz mi brali po mesiaci ze pre istotu aby sa uistili ze mam nulove hcg...

blackrose
12. aug 2016

Dnes som robila znova testik (6 dni po) a to bol aj nejaky divny test, lebo prva ciarka bola slabo vidiet a tam kde ma byt druha sa mi crtala ciarka ale horizontalne 😀
Urobim zase zajtra 😉
Ale dnes sa mi snival sen, ze som si nasla druhu ciarku 😀 preto som si aj robila test, inak som chcela robit az zajtra 😅

1veverica
12. aug 2016

@maximiliana no tak este stale tam je nadej, moja segra spinila az do 6mesiaca, tak drzim prsty, mozno budes podobny pripad 🙂

1veverica
12. aug 2016

@blackrose 6ty je skoro, bude tam ciarka na 9den neboj 🙂

blackrose
12. aug 2016

@1veverica ja viem ze je skoro 😀 len ked ten cas sa tak vlecieeeeeee 😔 😅

1veverica
12. aug 2016

@blackrose uplne ti verim, ja len aby si sa zbytocne nestresovala, tie testy nie su az take citlive, este par dni pockaj, netreba to urcite vzdavat 🙂

maximiliana
12. aug 2016

Baby mna z toho uz drbne...vcera pol dna svetla krv, potom nic...dnes pol dna nic a teraz zas spinenie...bud nech sa to riadne spusti ebo nech to skonci

blackrose
12. aug 2016

@1veverica praveze sa vobec nestresujem, az sa cudujem, asi zacnem az od zajtra 😀
zatial verim, ze som tehu, len je skoro na test, horsie to bude o par dni 😉
@maximiliana volala si do CAR? nemozu ti urobit test? Mozno to nic neznamena a si tehu.

1veverica
12. aug 2016

@blackrose velmi ti drzim prsty, aby to bolo pozitivne, ja viem ake to je stresujuce, len vydrzat 🙂

maximiliana
12. aug 2016

@blackrose no velmi nie lebo som v Bulharsku do pondelka 😁

lily311
12. aug 2016

Dievčatá, tak ja som dnes bola na tom kontrolnom hcg ale už to vôbec nevidím ružovo, dostala som sa od včera opäť do normálu, už mi nie je zle, žiadne nadúvanie ani grganie, no proste nič, všetky tehu príznaky zmizli, trvali až dva dni a je po celom tehotenstve 😢 , ešte čakám na telefonát z caru, ale vôbec neviem, ako to zvládnem a ešte som aj v práci 😢

1veverica
12. aug 2016

@lily311 moja vobec neries, ja som nela vobec ziadne priznaky, a som tehu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre